سازمان دیده بان زندگی می کنند به عنوان رییس جمهور از کاخ سفید در 12 p. m. ET

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و نه در خلق و خوی ببخش و فراموش دموکرات به رهبری پیشنهاد برای حذف او از روز پنج شنبه حتی به عنوان دیگر سخنرانان ملی نماز و صبحانه در واشنگتن ساخته شده درخواست به پل امریکا حزبی تقسیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزمندانه برگزار شد تا نسخه هایی از دو روزنامه با بنر “تبرئه شد!” عناوین به عنوان او در زمان مرحله پس از اجتناب از تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور تا کنون حذف از دفتر سنا.

در اولین دقیقه از صحبت مغلوب ساختن پیشی جستن کرده بود با اشاره به استیضاح.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم,” او گفت:. “آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما هستند.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک روزنامه با این تیتر که می خواند ‘تبرئه’ در طول 68 سالانه ملی نماز و صبحانه در واشنگتن هیلتون در روز پنج شنبه. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

“بسیاری از مردم صدمه دیده اند و ما نمی توانیم اجازه دهید که به او گفت:” امیدوار کننده برای صحبت بیشتر در مورد این موضوع روز پنج شنبه در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در روحیه خوبی زمانی که او وارد سالانه واشنگتن رویداد که همچنین با حضور در مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات که منجر به استیضاح اتهام علیه جمهوری خواه رئیس جمهور.

بنابراین کاملا نامناسب’

در نماز صبحانه پلوسی که پاره کرده بود تا متن از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا پس از سخنرانی خود در روز سه شنبه شب ایراد سخنان کوتاهی, درخواست برای, نماز برای فقرا و مورد آزار و اذیت. مغلوب ساختن پیشی جستن نه خدا.

او سپس به وضوح در زمان عکس در سخنرانی خود در هر دو پلوسی و میت رامنی تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از مقالات از استیضاح.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که این طوری نیست.”

معاون نانسی پلوسی نشان داده شده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنرانی خود در صبحانه ملی نماز در واشنگتن است. (لی میلیس/فردا نیوز)

Pelosi اغلب می گوید او دعا می کند برای رئیس جمهور در حالی که رامنی در سخنرانی خود روز شنبه از مجلس سنا طبقه توجیه رای خود را در دو مقاله از استیضاح گفت: “سوگند سوگند در برابر خدا به ورزش بی طرفانه عدالت است.”

پلوسی در کنفرانس خبری هفتگی در روز بعد به نام نظرات “بنابراین کاملا نامناسب به خصوص در نماز صبحانه.”

“او صحبت کردن چیزهایی که او می داند که کمی در مورد ایمان و نماز” او گفت:.

پلوسی گفت که “به او” اگر دو طرف می توانند با هم کار کنند در قانون رفتن به جلو با اشاره به جلسه اخیر تصویب این معامله تجاری با کانادا و مکزیک به عنوان مثال.

گذشته از رامنی جمهوری خواه سناتور رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن با تکیه بر بسیاری از دلایل برای نگه داشتن او در دفتر: او را به گناه اما رفتار خود نبود impeachable; خود جولای مکالمه تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین بود “کامل تماس”; وجود دارد و آن را یک انتخابات در 10 ماه و آن را به رای دهندگان برای تعیین سرنوشت خود.

در طول صبحانه خود را بیان تهمت خواست مخاطبان خود را به خارج شدن و رای دادن در Nov. 3.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از رای گیری مجلس سنا در روز چهارشنبه که او را علامت خود را تبرئه با یک بیانیه در ظهر پنجشنبه به “بحث در مورد کشور ما پیروزی در استیضاح جعل!” رئیس جمهور حامیان آنها دعوت به پیوستن به او در شرق ،

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه مناظر خود را در انتخابات مجدد لحظات پس از بازمانده یک استیضاح محاکمه در سنا اما نوامبر است و هنوز راه دور — به خصوص در سیاست است. 2:02

به طور کلی تن در تضاد است که از بیل کلینتون, آخرین رئیس جمهور به استیضاح.

کلینتون در بیانیه ای پس از تبرئه در مجلس سنا استیضاح دادگاه در ماه فوریه سال 1999 گفت که او “عمیقا متاسفم … برای آنچه من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت تشویق برای نزدیک به یک دقیقه قبل از صحبت کردن در صبحانه.

وی اذعان دولت رکورد در اقتصاد با استناد به لحاظ تاریخی بیکاری پایین و همچنین تلاش خود را به قهرمان pro-سیاست های زندگی و محافظت از آزادی مذهبی در سراسر جهان است.

پلوسی را تکان داد سر خود را در نقاط مختلف در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اما نمی در غیر این صورت اذعان رئیس جمهور حمله.

فقط چند دقیقه زودتر جمهوریخواه خانه رهبر کوین مک کارتی از کالیفرنیا خواست برای نماز برای کمک به راهنمای یک تقسیم کنگره در حالی که محافظه کار مقاله نویس آرتور بروکس التماس مخاطبان برگزار نمی لیبرال ها در تحقیر.

“آنها فقط آمریکایی که مخالف با ما در سیاست عمومی” گفت: بروکس.

“من نمی دانم اگر من با شما موافقم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به بروکس او به عنوان میکروفون گرفت.

در کنفرانس خبری هفتگی خود, رهبر اقلیت سنا چارلز شومر به نام محاکمه در نتیجه یک “وابسته به’ پیروس ‘پیروزی” برای جمهوری خواهان.

نیویورک از حزب دموکرات هدفمند جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت به عنوان داشتن “موفق به زندگی می کنند تا به آنچه در این کشور همه چیز در مورد” با آماده خود را به سمت رای در برابر شنیدن اضافی شهادت شهود در دادگاه.

شومر گمان که سناتور جمهوریخواه ترس خشم یک “کینه جو” مغلوب ساختن پیشی جستن و رسانههای محافظه کار.

پلوسی گفت: خانه ادامه خواهد داد به ارائه نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما به طور خاص آدرس یک سوال که آیا دموکرات ها در اتاق خواهد احضاریه از جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی. بولتون نوشته شده است کتاب وی از سوی مامورین رئیس جمهور اوکراین تحت فشار و نکردن نظامی به اعلام تحقیقات مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im