(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه پیشرفته یک بی اساس تئوری توطئه در مورد یک 75 ساله از معترضان در بوفالو, نیویورک بود که تحت فشار قرار دادند توسط ماموران پلیس, به tweeting, بدون شواهدی وجود دارد که این تقابل ممکن است یک “راه اندازی شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که خود را به نام “رئیس جمهور شما از قانون و نظم” بود که یک بار دیگر جانبداری بصورتی پایدار و محکم با پلیس بیش از معترضان که به خیابان آمده اند در سراسر کشور است.

با صدای جیر جیر خود را تهمت اقدام به بازیگران شک در تصویری نشان بوفالو پلیس تنه زدن انسان که سقوط کرد به عقب و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. او دیده می شود خونریزی از سر خود را به عنوان افسر پیاده روی دور.

دو بوفالو افسران پلیس متهم شده اند با حمله درجه دوم برای این حادثه و می تواند احکام زندان تا هفت سال اگر محکوم کرد. آنها التماس کرد گناه نیست.

این تصویری است که یکی از چند که پدید آمده در هفته های اخیر نشان پلیس با استفاده از به ظاهر بیش از حد زور علیه معترضان که خواستار عدالت و برابری نژادی پس از کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او.

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “75 ساله مارتین Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

هیچ شواهد نشان می دهد که هر چیزی از مرتب کردن بر اساس صورت گرفت. تهمت بود ارجاع یک گزارش در یک امریکا اخبار شبکه یک راست news channel که او اغلب ستود.

به عنوان او در تلاش است به بدگویی خشونت آمیز معترضان به عنوان “رادیکال چپ بد مردم” مشارکت در تروریسم داخلی تهمت است بارها و بارها با استناد برچسب “antifa” یک اصطلاح جمعی برای حمله شبه نظامیان محدود بیشتر باور از ساختار سازمانی است.

شده اند وجود دارد اعمال خشونت آمیز از جمله اموال تخریب و سرقت است. افسران پلیس و معترضان شده اند به طور جدی زخمی و کشته شدند. اما فدرال مقامات اجرای قانون را ارائه شواهد کمی که antifa تراز معترضان می تواند پشت یک جنبش است که به نظر می رسد تقریبا به طور همزمان در صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک در تمام 50 ایالت فلوید پس از مرگ است.

Gugino که خارج از بخش مراقبت ويژه اما همچنان در بیمارستان بستری شده است توضیح داده شده توسط دوستان به عنوان یک بازنشسته و جانباز فعال صلح رانده شده توسط ایمان خود و میل به عدالت اجتماعی است. او درگیر با غرب, نیویورک, مرکز صلح و همبستگی کمیته گفت: Vicki راس این مرکز مدیر اجرایی.

راس گفت: Gugino نیز تحت شیمی درمانی برای سرطان است.

Gugino وکیل کلی Zarcone گفت: آسوشیتد پرس که مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات “کاملا بی اساس و مضحک است.”

Gugino او گفت: “همواره صلح آمیز معترضان از آنجا که او در مورد مراقبت از جامعه امروز است.”

“هیچ کس از اجرای قانون کرده است و حتی پیشنهاد هر چیزی در غیر این صورت پس ما در از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست در مورد اتهامات او است. ما می تواند تایید کند که این اتهامات کاملا بی اساس و مضحک” او گفت:.

شماره 2 حزب جمهوری خواه در سنا جان Thune از داکوتای جنوبی همچنین با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“این یک اتهام جدی است که تنها باید با حقایق و شواهد است. و من را دیده اند هر حال Thune خبرنگاران گفت: در این کنگره”.

پرسید اگر رئیس جمهور نباید ساخت آن Thune گفت: “من فکر می کنم که داده.”

نیویورک سرهنگ کتی رژیم صهیونیستی است. Hochul یک دموکرات به نام تهمت را صدای جیر جیر “بیمار است.”

“رئیس جمهور در ادامه به استفاده از پلت فرم خود را برای فروختن تئوری های توطئه این بار در مورد صلح آمیز قاره و همکار نیویورکر. هنوز مطمئن شوید که چگونه این قرار است که به کشور ما هم …” او هنوز توییتی.

و بوفالو شهردار بایرون قهوه ای یکی دیگر از دموکرات توییتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که “شهر بوفالو توسط لیزر متمرکز در درمان اقدام علیه نژادی و بی عدالتی و ایجاد یک آینده خوب برای ما ساکنان. ما دعا می کنیم برای بهبودی کامل برای آقای Gugino و همانطور که من بارها و بارها گفت که دو افسر سزاوار با توجه روند.”

Erie County District وکیل جان فلین کاهش یافته است به نظر سه شنبه از رئیس جمهور را صدای جیر جیر و گفت: او را هیچ نظر بیشتر در Gugino مورد دلیل آن همچنان تحت بررسی است.

___

تامپسون گزارش از بوفالو.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de