مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس, اعتراضات سیلی با توییتر هشدار

توییتر اضافه شده است هشدار به یکی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی تظاهرات در مینیاپولیس گفت: آن را نقض پلت فرم قوانین در مورد “ستایش خشونت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک پرکار کاربر توییتر بوده است در جنگ با شرکت از اوایل این هفته هنگامی که آن را برای اولین بار اعمال می شود چک حقیقت به خود توییتهایی. کسانی که در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.

سوم tweet به پرچم آمد در میان روز از تظاهرات خشونت بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد معترضان. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

توییتر نیست حذف صدای جیر جیر آن گفت: مشخص بود ممکن است آن را در جهت منافع عمومی به آن در دسترس باقی می ماند. آن است که تنها برای توییتهایی منتخب و مسئولان است. اما صدای جیر جیر پنهان شده بود به طوری که یک کاربر به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی را به کلیک بر روی هشدار برای دیدن اصلی جیر جیر.

همان پست که به دست آورده هشدار بود بازتوییت شده توسط کاخ سفید در حساب رسمی توییتر فقط پس از 8. a. m. ET در روز جمعه. کمتر از دو ساعت بعد یک هشدار قرار گرفت جیر از کاخ سفید حساب نیز هست.

تهمت سعی در توضیح استدلال خود را پشت توییتهایی بعد از ظهر روز جمعه گفت پست “صحبت به عنوان یک واقعیت است نه یک بیانیه” اشاره به خشونت اسلحه رخ داده است که پنج شنبه شب در زندانی در ایالت کنتاکی بیش از کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور. تیلور یک 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو از لویی خانه در ماه مارس است.

“هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” بخشی از یک عبارت شاید معروف ترین استفاده شده توسط میامی رئیس پلیس والتر Headley در سال 1967 سخنرانی ترسیم گروه خود را تلاش برای “مبارزه با جوان اوباش را که گرفته اند با استفاده از حقوق مدنی کمپین.”

“Felons یاد بگیرند که نمی توان آنها را پیوند کردن از سردخانه” Headley گفت: در همان سخنرانی با توجه به گزارش های خبری از زمان.

Walz تایید او صحبت کرد به تهمت و این که رئیس جمهور متعهد فدرال کمک کند اگر لازم باشد اما فرماندار گفت که او نگران بود توسط توییتهایی.

“من نمی دانم او به صدای جیر جیر” گفت: Walz. “این فقط مفید نیست. در لحظه ای که در آن ما در یک لحظه است که پس از فرار از هر چیزی ما را به اضافه کردن سوخت به آتش که واقعا به چالش کشیدن.”

جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آماده را در مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری, لمس کردن در این موضوع به عنوان او صحبت کرد در مورد آنچه که او به عنوان مشخصه یک لحظه حساب برای ایالات متحده پس از های اخیر به طور گسترده ای به اطلاع عموم مرگ و میر ناشی از آمریکایی های سیاه و سفید فلوید تیلور و Ahmaud Arbery منجر به تظاهرات.

“این است که هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی. این هیچ وقت برای تشویق به خشونت” گفت: بایدن بدون ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن با نام. “این یک بحران ملی ما نیاز به رهبری واقعی در حال حاضر.”

شرح زیر است جو Scarborough, جنجال

زودتر توییتهایی که توییتر پرچم بودند پنهان نیست اما آیا با یک گزینه به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” یک لینک که منجر به واقعیت-بررسی و اخبار توسط رسانه های سازمان. توییت به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی کرد که “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند” در میان چیزهای دیگر.

توییتر تصمیم به پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمد و به عنوان رئیس جمهور ادامه داد: برای استفاده از پلت فرم به فشار افشا و خنثی تئوری توطئه متهم MSNBC میزبان و سابق کنگره جو Scarborough از قتل یک کارمند در فلوریدا در کنگره در سال 2001. مقامات پزشکی تعیین کارمند تا به حال تشخیص داده نشده و بیماری قلبی به تصویب رسید و ضربه سر او را به عنوان او سقوط کرد. Scarborough, بود که در, واشنگتن نمی, فلوریدا در آن زمان به خواست رئیس جمهور برای متوقف کردن حملات بی اساس.

این کارمند را نیز به تازگی خواستار آن شدند که توییتر حذف توییتهایی. این شرکت با صدور بیانیه ای ابراز تاسف خود را به شوهر اما تا کنون گرفته شده هیچ اقدام دیگر.

GM توتون و تنباکو فروشگاه دیده می شود در شعله های آتش در نزدیکی پلیس مینیاپولیس 3 حوزه در سومین روز از تظاهرات در واکنش به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید. (نیکلاس Pfosi/فردا نیوز)

توییتر گفت: سال گذشته که توییت از چهره های عمومی با بیش از 100 ، 000 پیروان در نظر گرفته است که در جهت منافع عمومی است اما نقض سرویس قوانین خواهد بود پنهان با هشدار در توضیح این تخلف.

در روز پنج شنبه تهمت هدفمند توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها با امضای یک فرمان اجرایی به چالش کشیدن قوانین است که به طور کلی محافظت از آنها را از مسئولیت برای مواد پست کاربران در سیستم عامل خود را.

به منظور هدایت اجرایی سازمان به درخواست حکومت مستقل-ساخت سازمان از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند محل جدید مقررات در شرکت های هر چند کارشناسان ابراز شک و تردید بسیار می تواند بدون انجام عمل کنگره.

رئیس جمهور و دیگر محافظه کاران ادعا کرده اند برای سال های سال است که دره سیلیکون شرکت های فن آوری در حال مغرضانه در برابر آنها. اما هیچ مدرکی برای این و در حالی که مدیران و کارکنان بسیاری از Twitter, Facebook و Google ممکن است تکیه لیبرال این شرکت تاکید کرده اند که آنها هیچ علاقه به کسب و کار در طرفداری از یک حزب سیاسی بیش از دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>