مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای توزیع مجدد تولسا تجمع بدون نشان می دهد

به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات نورد غرب به ایالت آریزونا در روز سه شنبه و در ادامه به ویسکانسین در روز پنج شنبه او با رد نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

“نگران نیست و در همه,” او در مصاحبه با گفت: Scripps اخبار واشنگتن است. “ما به تماشای آن هستیم بسیار مراقب باشید.”

اما شما هیچ تظاهرات در آریزونا و ویسکانسین فقط سخنرانی به عنوان تیم مبارزات انتخاباتی هنوز هم در تلاش برای توضیح آنچه اتفاق افتاده روز شنبه در Tulsa, Okla.

هشت نفر از اعضای تیم خود را آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله راز پرسنل خدمات. هزاران نفر از آبی خالی کرسی در Tulsa BOK مرکز تحت سلطه news چرخه. خارج سرریز منطقه به سرعت برچیده شنبه شب.

ترک آریزونا شنبه تهمت خار پایین مردم در انتخابات گفت: مخاطبان تلویزیون بود.

“همانطور که شما احتمالا شنیده ام, فاکس دارای بالاترین رتبه بندی در یک شنبه شب در تاریخ روباه. به طوری که نهایی نظرسنجی, من حدس می زنم,” او گفت:.

پس از یک مکث خواستار coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا برگرد کمپین تا دوباره اما او زخمی شده سیاسی است.

در بهترین 12,000 نشان داد تا به مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در بدترین حالت از 6000 بسته که شماره ها در نظر گرفته شود. (سوزان Ormiston/CBC)

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم شکست یک قانون ساده از مدیریت انتظارات با آمریکا باز گشت رالی. به جای underpromise و overdeliver آنها مخالف است.

“یک میلیون نفر از مردم درخواست بلیط برای شنبه شب تجمع در تولسا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر صبح از این رویداد.

در بهترین 12,000 نشان داد و در بدترین حالت از 6000 بسته که شماره شما اعتماد.

تهمت و سرزنش معترضان

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده هر شهرستان در اوکلاهما در سال 2016 و دولت بیش از 30 امتیاز و در عین حال جمهوری خواهان توانسته اند با ارسال یک پیام او را گفت: آنها نمی خواهید سلامت خود را به خطر و یا آنها را به عنوان شیفته با نامزد آنها به عنوان یک بار بود و یا شاید ترکیبی از هر دو.

تهمت و سرزنش “مردم بد خارج” با اشاره به معترضان. او گفت: دموکرات ها و تظاهرکنندگان “خواهد هر چیزی را برای متوقف کردن ما” و به حضار گفت: شنبه شب که ناشناس اجرای قانون رسمی گفت: “آقا این خیلی خطرناک است برای شما برای خارج شود.”

اما هیچ شواهدی وجود ندارد معترضان مسدود ورود به BOK مرکز. تنها یک نفر دستگیر شد و در اوایل روز 62 ساله کاتولیک, معلم, شیلا باک از تولسا آنها CBC ضبط بودن دستبند و کشیده به یک ماشین پلیس در دستور تهمت کمپین امنیت.

تماشا کنید: یک معلم دستگیر شده است, قبل از تهمت, تجمع در تولسا:

شیلا باک یک معلم در Tulsa کشیده شده است دور توسط پلیس. او برای ثبت نام در این تجمع بود اما خال خال با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی زانو به دعا در خارج از محل. او متهم به تعرض و بازداشت توسط پلیس تا شب. 3:04

این مجلس تجمع بود آزار دهنده برای تیم مغلوب ساختن پیشی جستن اما هنوز هم خطر ناک برای جنوب جمهوری خواهان که رفتن سرشار از pentup هیجان و لجام گسیخته وفاداری.

“ایالات متحده امریکا است که یک راه یا دیگری” گفت: ژوزت McWhirt بود که با پوشیدن یک bejewelled تهمت کلاه کابوی به عنوان او نشسته در ردیف جلو در تولسا مرکز.

“اگر ما نگه داشتن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آن است رفتن به دریافت کنید بهتر است. اگر ما را نمی, ما را در دردسر بزرگ” او گفت:.

مثل یک کنده سخنرانی

مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب که موضوع بیش از یک ساعت و 40 دقیقه در صدا مثل او 2020 کمپین بیخ و گفتار.

“اگر جو بایدن رئیس جمهور می شود آنها راه اندازی یک حمله در مقیاس در زندگی آمریکایی گفت:” مربوط به یک لیست از چیزهایی که او گفت: دموکرات ها را سرقت و به دور: اسلحه آزادی و مهمتر از همه حفاظت از محافظه کار قضات در دادگاه های ایالات متحده.

ماسک حتی آنهایی که نمی شد یک فروشنده بزرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا. (سوزان Ormiston/CBC)

آنها “اخراج خواهد شد هر کسی که مخالف با آنها تماس شما یک نژادپرست آنها نمی مانند دین … آنها می خواهند برای از بین بردن اسلحه خود را,” او گفت: به یکی از بزرگترین, به سلامتی شب.

به انتظارنشسته بودند تا صبح از تولسا تجمع فیلیپ Turmel کانزاس گفت که انتصاب قضات دادگاه عالی ایالات متحده و ساختمان دیوار دو وعده مهم به او.

وی با تمجید مغلوب ساختن پیشی جستن. “او را نگه داشته و وعده های خود را به بهترین توانایی های خود را و نگه داشتن وعده های خود را است چیزی که بسیار نادر در سیاست آمریکا است.”

حامیان خوش آمدید مغلوب ساختن پیشی جستن فشار

بسیاری از هواداران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی این کشور استقبال کرده است و حتی به عنوان COVID-19 موارد سنبله در تقریبا نیمی از این ایالت نورد هفت روز به طور متوسط. آنها عبارتند از: آریزونا که در آن موارد باید شروع به پریدن کرد و 30 درصد به عنوان تهمت ملاقات دانش آموزان روز سه شنبه در شهر رویایی کلیسا در ققنوس.

“علم آمده است برای نشان دادن این coronavirus است بسیار کمتر مرگبار [از] مردم فکر آن خواهد بود. من فکر می کنم این شماره ها پر از شکوفه و داده ها را نشان می دهد که در پایان” گفت: Jason ییدن یکی از اولین بار در خط تولسا رالی.

“من واقعا فکر نمی کنم ما باید بسته ام به اقتصاد پایین [تا] ما تا به حال بیشتر داده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن “فقط می گوید آنچه او می گوید و اجازه نمی دهد که رسانه ها در به هم زدن او را به تسلیم” گفت: ییدن. “او با چوب به اسلحه خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در Tulsa, Okla., در ژوئن 20, 2020, آماده و هیجان زده برای اولین تظاهرات سیاسی پس از 2 مارس. (سوزان Ormiston/CBC)

با وجود تهمت را خطرناک عادت دروغ نگه داشتن واقعیت-چکرز شلوغ بسیاری از حامیان سرسخت ترین استناد خود “صداقت” خود را به عنوان قابل تحسین ترین کیفیت.

“او صادقانه ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا در نظر من” گفت: Brett موریسون بود که برگزاری یک تهمت بزرگ بنر.

“من در برابر رسانه ها گفت:” موریسون بود که خال خال با صدای بلند booing و دادن thumbs-down به رسانه ها نشانه از رئیس جمهور در سخنرانی خود.

“من فقط برای حقیقت … اگر شما شروع به گزارش حقیقت شما باید بسیاری از مردم پشت سر شما.”

تماشا کنید: یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی بوس رسانه ها:

برت موریسون بوس رسانه ها نشانه ای از رئیس جمهور صحبت در Tulsa, Okla., یکی از ویژگی های استاندارد از مغلوب ساختن پیشی جستن” ، 0:13

اما مغلوب ساختن پیشی جستن سر به آخرین 134 روز از سال 2020 کمپین انتهایی جو بایدن بیش از 10 امتیاز در نظر سنجی های اخیر.

دموکرات ها مطرح شده بیشتر پول در ماه مه نسبت به جمهوری خواهان برای کمپین خزانه حتی به عنوان بایدن همچنان به تجمع حمایت تا حد زیادی عملا از خانه خود را.

بایدن در زمان یک دقیقه شنبه شب با مغلوب ساختن پیشی جستن trotting به خود موهن نام مستعار “خواب آلود جو بایدن” و پرسش و پاسخ بایدن به ثبات روانی حداقل نیم دوجین بار نشان می دهد که او “نمی دانم که در آن او است” “دچار سردرگمی همسر خود را برای خواهر خود” است و تنها یک “عروسک خیمه شب بازی” از “مجنون” جناح چپ حزب دموکرات است.

“اگر دموکرات ها به دست آوردن قدرت و سپس شورش عهده خواهد داشت و هیچ کس در امان خواهد بود و هیچ کس را باید کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “جو بایدن یک درمانده عروسکی چپ رادیکال است.”

‘تهمت ‘ مشکل’

رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما, انتخابات, استراتژیست, دیوید اکسلراد گفت: پیام رئیس جمهور در یک خط بود: “ملت محاصره شده است توسط رادیکال اوباش و بایدن است که خود را عروسک خیمه شب بازی.”

“این تهمت را مشکل. بایدن است که از لحاظ فرهنگی ناخوشایند است. او ترسناک نیست به اندازه کافی برای رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به ترساندن. بنابراین خود را جایگزین خط است که بایدن که عروسک خیمه شب بازی ترسناک مردم است.”

منابع گفته اند کاخ سفید به خبرنگاران در واشنگتن پست و نیویورک تایمز که تولسا تجمع بود در بخش هماهنگ برای بهبود رئيس جمهور در خلق و خوی است که او به طور فزاینده ای تحریک شده و احساس در قفس پس از چند ماه از بیماری همه گیر شده است.

یکی از ناامید کننده تجمع نمی حاکی از شکست در انتخابات. در سال 2016 رای گیری و بسیاری از رسانه ها موفق به تصرف قدرت از کسانی که متعهد به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما نه فریاد آن را از پشت بام ها و یا confiding که به نظرسنجی.

کمپین کالا بود که tucked دور در نهایت فاقد بسته بندی برای تولسا رالی با حروف دارای علامت تجاری, مو اثبات می شود یک pleaser جمعیت. (سوزان Ormiston/CBC)

کاخ سفید گفت: 7.7 میلیون نفر به تماشای تولسا تجمع Fox TV “تعداد زیادی” بدون هیچ شرم آور از نزدیک از محل استقرار در سطح بالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز تجمع روز شنبه گفت: “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از.”

جورج آلن از تولسا بود که با پوشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن عاقبت تی شرت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد بود در یک زمین لغزش.

او یکی از یک گروه کوچک از سیاه خواهان حضور در این تجمع است.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم سیاه و سفید مثل من” آلن گفت. “آنها از ترس به بیرون می آیند در حال حاضر به دلیل چیزهایی که آنها خواهید بود حمله در رسانه های اجتماعی در کسب و کار خود را, اما هزاران و هزاران نفر از افرادی که در حال رفتن برای رای دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما آینده از امضای خود تظاهرات نامشخص است. او ممکن است نگران گسترش ویروس منتقدان می گویند. چه نگرانی او بیشتر است از تکرار صندلی های خالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>