پله قبل از این ملت در زمان فوق العاده ای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه extolled “بزرگ آمریکا باز گشت” به او تحویل داده و خود دولت از آدرس اتحادیه در آستانه احتمال استیضاح تبرئه و پس از هرج و مرج اولین رای از مسابقه به جای او.

اول رئیس جمهور برای اجرا به صورت مجدد پس از استیضاح تهمت استدلال کرد که این کشور موفقیت اقتصادی است رئیس منطق برای دور دوم.

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي امریکا سرنوشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آماده شده اند ، “ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!”

تعیین یک معیار برای موفقیت و سپس رقیب او پیشی گرفته و آن تهمت رفته از مراسم تحلیف که در تقبیح “آمریکا قتل عام” به این ادعا اعتبار اقتصادی این کشور موفقیت است.

اعضای جمهوری خواه کنگره تحسین تقریبا هر جمله از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار اغلب جهش به پای خود به تشویق او.

سازمان دیده بان | تهمت می گوید اتحادیه “قوی تر از همیشه قبل از’:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کنگره, چرا دولت از اتحادیه قوی تر از همیشه قبل از. 0:42

مغلوب ساختن پیشی جستن از صحبت جدید ایران در آمریکا, کانادا و مکزیک گفت که قابل توجه جدید سه جانبه ایران یکی از بزرگترین دلایل او به عنوان رئیس جمهور.

او گفت: معامله خواهد آورد تجارت با مکزیک و کانادا “به درجه بسیار بالاتری بلکه به یک سطح بسیار بیشتر از انصاف و متقابل است.”

تهمت نیز مورد تحسین قرار گرفته líder ژوئن Guaido که با حضور سخنرانی. Guaido شده است در تلاش برای برنده شدن در زمان مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن از او تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro. در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مادورو گرفتن از ظلم و ستم خواهد شکست.

“همه آمریکایی ها متحد با مردم ونزوئلا در خود صالح مبارزه برای آزادی” او گفت:. “سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل. اما همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح است.”

“این است که یک رئیس جمهور با یک حس درام و یک پس زمینه در تلویزیون چه کسی می داند که محیط به او فرصت” گفت: ریاست جمهوری مورخ مایکل Beschloss. “این یک فرصت برای تنظیم دوره انتخابات ریاست.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود رو به شاکیان سه شنبه شب در خود ایالت متحده آمریکا. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

کاخ سفید دستیاران وعده داده شده یک خوش گفتار که نگاه گذشته استیضاح آزمایشی است که مصرف واشنگتن در حمایت از یک تلاوت از موفقیت و وعده. اما تهمت اغلب veers از خود اسکریپت و ممکن است قادر به مقاومت در برابر استفاده از این لحظه به ادعای exoneration و حل و فصل نمرات.

حتی برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر خبر چرخه است که به نظر می رسد به طور دائم برای hyper-سرعت فوق العاده خطرناک با سرعت از حوادث مسلط هفته اول فوریه ارائه منحصر به فرد, پس زمینه برای رئیس جمهور آدرس. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلویزیون و مجریان در یک وعده غذایی ظهر که آدرس خود را خواهد بود “فوق العاده پایین کلید.”

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست در این مجلس بیش از فقط یک سوم استیضاح محاکمه در این کشور سابقه را در دست می شود سه شنبه شب — در این زمان در بیشتر مرسوم صندلی در مخاطب است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ایستادن بسیار قانونگذاران که رای به او را از دفتر حذف — و کسانی که انتظار می رود به تبرئه او زمانی که سنا محاکمه می آید ،

و نشسته بر شانه قابل مشاهده تقریبا در هر شات دوربین خواهد بود مجلس نانسی پلوسی مکرر خار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف که مجاز استیضاح که به اتهام رئیس جمهور با سوء استفاده از قدرت خود را به اوکراین فشار به بررسی سیاسی دشمن.

دموکرات های مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر به نام جمهوری خواهان به رها کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر قانون مراقبت مقرون به صرفه جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز خیره در برخی از دموکرات ها که رقابت برای گرفتن کار خود را اگر چه معلوم بود اگر او می خواهد وزن در سردرگمی در آیووا که در آن نتایج از روز دوشنبه leadoff قفقاز تاخیر شد. پیش از سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که حزبی هرج و مرج نشان داد دموکرات بی کفایت بودند و باید اعتماد کرد به اجرای دولت است.

دو برجسته حزب دموکرات مجلس اول می گویند که تحریم تهمت سخنرانی بیش از رفتار خود.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی که او را “نه با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” در حالی که Ayanna Pressley گفت: او به دلیل تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن “به طور مداوم نشان می دهد تحقیر برای مردم آمریکا برای تحقیر کنگره & تحقیر برای ما اساسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف ساعت قبل از سخنرانی خود tucked دور در کاخ سفید میزبانی شبکه مجریان برای ناهار در حالی که کار بر روی نهایی پیش نویس آدرس. او وارد لحظه ای در یک رول با استیضاح تبرئه قریب الوقوع کار خود را تصویب اعداد تیک تاک به سمت بالا و وال استریت به دنبال قوی است. دستیاران بازی کردن این امکان است که او را با استفاده از آدرس به دنبال انتقام بیش از استیضاح.

“من فکر می کنم که این رفته است برای بیش از حد طولانی و من فکر می کنم که اگر شما نگاهی به رأی مردم آمریکا در حال رک و پوست کنده خسته شدم از آن” کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفته فاکس نیوز در اوایل روز سه شنبه. “آنها می خواهند به شنیدن آنچه که رئیس جمهور انجام داده است و برای این کشور و آنچه که او در حال برنامه ریزی برای انجام, برای این کشور, پس از آن خواهد شد بسیار رو به جلو-رو به رو است.”

پرچم مگس در خارج از کنگره پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

در نزدیک ترین تاریخی مقایسه بیل کلینتون ذکر نکرده اخیر خود استیضاح زمانی که او تحویل دولت خود را از این اتحادیه در سال 1999. در آدرس خود را یک سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن را باقی می ماند در پیام هیچ اشاره ای چگونه پلوسی بود در اصل disinvited او را از ارائه سخنرانی در طول طولانی ترین تعطیلی دولت در کشور ،

طبق معمول ریاست جمهوری مهمانان را منعکس مسائل که تهمت می خواهد به برجسته. مهمانان دعوت شده عبارتند از خانواده های نظامی مقامات مهاجرت و سابق کلانتر از ونزوئلا که از فرار به ایالات متحده است.

دموکرات ها بودند تهیه مقدار زیادی از ضد برنامه نویسی با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی — موضوع کلیدی را تصاحب خانه در سال گذشته است. پلوسی و رهبر اکثریت سنا چاک شومر تنظیم شد میزبان مهمانان نهفته در سیستم پزشکی.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ارائه شد را پاسخ رسمی. او نمایش خود را به آدرس شنبه گفت او خواهد تمرکز کمتر بر چه ناروا می گوید و بیشتر بر اقدامات صورت گرفته توسط دموکرات ها هر دو در دموکراتیک به رهبری آمریکا و در کنگره به خصوص در زیرساخت های بهداشت و درمان و شغل.

“من برجسته کردن تضاد بین دموکراتیک عمل و جمهوری خواه انفعال” Whitmer گفت. “این است که واقعا در مورد تضمین این که مردم آمریکا درک آنچه دموکرات ها برای ایستادن چون من اعتقاد دارم که مردم آمریکا سزاوار بهتر است. آنها سزاوار عمل است.”

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im