مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در هند برای گردباد بازدید

پس از 17 ساعت سفر رئیس جمهور ایالات متحده لمس کردن در احمدآباد به مناسبت آغاز اولین سفر خود را به هند است. این

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

پس از 17 ساعت سفر رئیس جمهور ایالات متحده لمس کردن در احمدآباد به مناسبت آغاز اولین سفر خود را به هند است. این سفر که قرار بود در تب و تاب اما کوتاه در سیاست.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در غرب شهر احمدآباد در گجرات — خانه دولت نارندرا نخست وزیر هند — در دوشنبه, لگد زدن به یک گردباد 36 ساعته visitto هند است که از ویژگی های یک مگا-تجمع با حضور جمعیت "میلیون ها نفر."

این دیدار در نظر گرفته شده است برای پرش شروع روابط میان جهان دو تا از بزرگترین دموکراسی های که اخیرا تیره و تار تحت تجارت تنش است.

"ما آماده برای آمدن به هند ما در راه ما خواهد نشست همه در چند ساعت" مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتی هندی قبل از او فرود آمد.

نخستوزیر هند ایستاده بود و با استقبال تهمت و همسرش, Melania به عنوان یک نیروی هوایی لمس کردن در فرودگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای اولین بار به دلیل سفر به Sabarmati آشرام جایی که مهاتما گاندی زندگی می کردند.

دو رهبر سپس مجموعه را به سفر در سراسر شهر به یک مگا تجمع در یک تازه ساخته شده ورزشگاه کریکت در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین در جهان است. 22 کیلومتر (14 مایل) کشش خواهد بود اندود شده با تابلوهای مودی تهمت و بانوی اول Melania. هزاران نفر از مردم عمدتا شماری از هواداران و کارگران از مودی ملی هندو Bhartiya Janata Party (BJP) نیز بود ایستاده در کنار به تازگی آسفالت جاده تشویق خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان می گذرد.

دویچه وله سونیا Phalnikar گفت: این دیدار متقابلا سودمند برای دو کشور ، "برای رئیس جمهور تهمت این سفر مهم است که در هر سال یک انتخابات به این دلیل که خارج از ایالت غربی گجرات گرایش به یک ثروتمند با نفوذ در جامعه آمریکا که به طور سنتی حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن — بسیاری از آنها ساخته شده بزرگ کمک های مالی برای انتخابات ریاست جمهوری — پس از این نیز در مورد گالوانيزه پشتیبانی در میان آنها" Phalnikar گفت.

این دیدار نیز مهم است از نظر اپتیک برای نخست وزیر مودی Phalnikar ادامه داد: "چه کسی مواجه شده است در مقیاس بزرگ تظاهرات در خانه بلکه انتقادات بین المللی در خارج از کشور به صورت یک بحث برانگیز قانون تابعیت که برخی می گویند تضعیف هند سکولار سنت."

ادامه مطلب: تهمت بازديد هند رو به رشد در میان دفاع, روابط تجارت تنش

An Indian woman looks at a wall painted with portraits of US President Donald Trump and Indian Prime Minister Narendra Modi ahead of Trump's visit, in Ahmadabad, India. (picture-alliance/AP Photo/A. Solanki)

یک زن هندی به نظر می رسد در یک دیوار نقاشی شده با پرتره از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر هند

$13 میلیون برای مغلوب ساختن پیشی جستن از سه ساعت بازدید

چین چین و ژاپن شینزو آبه نیز گرفته شده مشابه سفر به شهرستان بزرگترین در دولت اما نامش ذکر نشده گفته اند خبرگزاری رویترز که این مقیاس از آماده سازی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید شد "بی سابقه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن سه ساعته سفر به احمدآباد ممکن است هزینه مدنی مقامات $13 میلیون (€12 میلیون) با توجه به برخی از تخمین می زند. این شامل یک دیوار ساخته شده است برای مخفی کردن یکی از زاغه های مجاور به جاده انتظار به توان با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن.

"مردم ما در اینجا زندگی می کردند برای سه نسل است که ایجاد هر گونه امکانات برای ما در اینجا" Keshi Saraniya یکی از زاغه ساکنان گفت: DW. "مهم مردم در حال عبور از این جاده اما ما پنهان شده است. از آنجایی که آنها در حال صرف پول زیادی در دیوار, چرا استفاده از آن برای بهبود جامعه ما و فراهم کردن امکانات بهتر برای ما؟"

منتقدان نیز گفت: آنها انتظار سفر — مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار به هند به عنوان رئیس جمهور غنی در پمپ و نمادهای اما فاقد ماده است.

ادامه مطلب: هند: تاج محل به مقبره تمیز برای اولین بار در 300 سال برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Indian workers construct a wall in front of a slum ahead of Trump's visit to Ahmadabad

کارگران هندی ساخت یک دیوار در مقابل یک زاغه پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به احمدآباد

نظامی امنیتی پوشش

هند سازمان های امنیتی کار کرده اند با این سرویس ارائه شده است به نام "چند لایه امنیتی را پوشش میدهد."

ITC Maurya این هتل پنج ستاره که در آن تهمت و همراهان او خواهد بود ماندن شده است تبدیل به یک قلعه است. واقع در شهرستان را بسیار امن دیپلماتیک محاصره هتل نمی خواهد در دسترس برای عموم و تمام 400+ اتاق رزرو شده اند.

ضد خرابکاری تیم های از ارتش و نیروهای شبه نظامی خواهد گشت زنی در جاده های نزدیک به هتل و آژانس های امنیتی نیز مستقر ضد هواپیماهای بدون سرنشین جدا, تک تیر اندازها و تیز بورس در ساختمان ها در داخل و اطراف منطقه.

گراند مجموعه ریاست جمهوری که در آن تهمت را به ماندن نمی خواهد در دسترس برای بسیاری از کارکنان هتل. این منطقه را تحت پوشش درونی کمربند سرنشین دار توسط سرویس مخفی و یک جناح خاص پلیس دهلی. لایه دوم امنیت مستقر خواهد شد در اطراف هتل لابی, پارکینگ و استخر منطقه در حالی که لایه سوم خواهد بود مستقر در منطقه ای در خارج از هتل ترکیب.

adi/bk (Reuters, AP)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب