مغلوب ساختن پیشی جستن به سفارش ایالات متحده گیاهان گوشت به باز بماند میان عرضه ترس

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به منظور گوشت-گیاهان پردازش به باز باقی می ماند اعلام آنها زیرساخت های حیاتی به عنوان ملت در برابر رشد اختلال در عرضه مواد غذایی از شیوع کروناویروس یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد با استفاده از دفاع تولید عمل به سفارش شرکت ها برای باز بماند در طول همه گیر و دولت ارائه خواهد شد اضافی دنده محافظ برای کارکنان و همچنین به عنوان راهنمایی با توجه به فرد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان از اقدامات اجرایی در کاخ سفید روز سه شنبه گفت که او برنامه ریزی شده به منظور امضای یک هدف Tyson Foods, Inc.’s مسئولیت که تا به حال تبدیل شدن به “یک بلوک جاده” برای این شرکت است. او نمی استادانه درست شده.

سفارش هر چند محدود خواهد بود به تایسون فرد گفت. آن را تحت تاثیر قرار بسیاری از گیاهان پردازش تامین گوشت مرغ و تخم مرغ و گوشت خوک.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش مجموعه صحنه را برای مرحله نهایی مسابقات بین امریکا گوشت غول ایم که با فشار دادن به بازگشایی گیاهان آمار شیوع بیماری و مقامات محلی و اتحادیه های کارگری که به نام ام برای تعطیلی و در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. رئیس جمهور خود را به مدت طولانی آشفته برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار و بازگرداندن اقتصاد آمریکا فلج اجتماعی فاصله گرفته است.

کاخ سفید تصمیم گرفت به حرکت در میان تخمین می زند که تا آنجا که 80% گوشت ایالات متحده آمریکا ظرفیت تولید می تواند خاموش شود. گوشت سهام در اخبار.

‘شکستن’ زنجیره تامین

Tyson Foods تمدید دستاوردهای پریدن از آنجا که 5.6 درصد برای بزرگترین روزانه پیشبرد در سه هفته. هورمل غذاهای Corp. افزایش 1% در حالی که JBS SA آمریکایی امین رسید صعود 4.6%.

روز یکشنبه Tyson Foods رئیس جان تایسون گفت: در یک پست وبلاگ که آمریکا مواد غذایی و زنجیره تامین “در حال شکستن است” با میلیون ها پوند از گوشت مجموعه ای به “ناپدید” به عنوان گیاهان نزدیک است.

بیماری ها در صنعت گوشت پردازش و تغییرات در تقاضا بعد از رستوران ها بسته شده اند اختلال در زنجیره تامین است. دامداران در حال آزادسازی شیر است که نمی توان به فروش می رسد به پردازنده های گوشتی عملیات شده اند شکستن تخم مرغ به کاهش منابع و برخی از میوه و سبزیجات فاسد در زمینه های میان نیروی کار و توزیع اختلالات.

بسیاری از آمریکایی های کم درآمد در ضمن شما شده اند در انتظار در صف های طولانی در بانک های مواد غذایی که باید گزارش نمایند.

خواسته در مورد این کشور در تامین مواد غذایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از عرضه است.”

دفاع تولید قانون به دولت اجازه می دهد گسترده برق مستقیم تولید صنعتی در بحران. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا استناد قانون — یا تهدید به استناد آن به منظور افزایش عرضه پزشکی دنده از جمله هواکش ماسک و سواب برای تست برای عفونت کروناویروس.

کاخ سفید شده است بحث در مورد سفارش با بسته بندی گوشت می آمد مدیران برای تعیین آنچه آنها نیاز به کار با خیال راحت و باز بماند به منظور جلوگیری از کمبود آن فرد گفت. کاخ سفید مشاور عمومی پت Cipollone مشغول به کار با شرکت های خصوصی برای طراحی فدرال دستور به حفظ گیاهان باز می کند و آنها را ویروس های اضافی تست ظرفیت و همچنین دنده محافظ.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل یک روز پس از آیووا آمریکا دو سناتور و فرماندار خواست دولت به استناد DPA به نگه داشتن meatpackers باز و بازگشایی امکانات بسته “را به عنوان به زودی به عنوان آن را ممکن است برای انجام این کار با خیال راحت.” آیووا تولید یک سوم از این کشور گوشت خوک عرضه با توجه به مقامات وزارت امور خارجه ،

این مقامات همچنین خواسته برای کمک های فدرال در euthanizing خوک و reimbursing گراز کشاورزان خود را برای ضرر و زیان ناشی از تعطیلی از امکانات پردازش.

بیمار کارگران

در سراسر کشور حداقل 6,500 پردازش گوشت کارکنان شده اند تحت تاثیر این ویروس بدین معنی که هر دو تست مثبت برای این بیماری و یا تا به حال برای رفتن به قرنطینه با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران بزرگترین بخش خصوصی اتحادیه. بیست کارگران کشته شده اند.

حداقل 22 گیاهان گوشت بسته اند ظرف دو ماه گذشته کاهش گوشت خوک ظرفیت پردازش 25 درصد و گوشت پردازش ظرفیت 10 درصد با توجه به UFCW. کشاورزان حیوانات با هیچ جایی برای رفتن به عنوان یک نتیجه و وضعیت وخیم است که وزارت کشاورزی ایالات متحده است راه اندازی یک مرکز برای کمک به تولید کنندگان با “depopulation و دفع روش” برای حیوانات.

کارشناسان هشدار داده اند که ایالات متحده می تواند فقط هفته دور از گوشت تازه کمبود. در حالی که موجودی می تواند برخی از کوسن ذخایر محدود هستند.

کل آمریکا گوشت لوازم سرد-تجهیزات ذخیره سازی برابر با تقریبا دو هفته پس از تولید. با اکثر گیاه خاموش شدن ناگهانی مدت حدود 14 روز به دلایل ایمنی است که بیشتر تأکید بالقوه برای کسری.

و خاموش شدن ناگهانی اتفاق می افتد در زمانی که گوشت جهانی عرضه شد در حال حاضر ، چین جهان بالا گراز تولید شده است مبارزه با شیوع تب خوکی آفریقایی که نابود میلیون ها نفر از کشور از خوک ها.

— با کمک از مایک Dorning.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>