مغلوب ساختن پیشی جستن به کنوانسیون نامزدی سخنرانی در فلوریدا به جای کارولینای شمالی

جکسون در شمال فلوریدا انتخاب شده است به میزبان جشن مارک جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش خود را از نامزدی مجدد در انتخابات کمیته ملی حزب جمهوری خواه رئیس گفت: اواخر پنج شنبه.

Ronna McDaniel اعلام کرد یک روز پس از گفت که جکسون بود از فرمانداران برای برگزاری این رویداد برنامه ریزی شده برای هفته آخر ماه اوت است. فرماندار کارولینای شمالی, رسمی میزبان این تابستان کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بود خودداری کردند در وعده مغلوب ساختن پیشی جستن تمام عیار کنوانسیون در شارلوت رایگان از فاصله فیزیکی اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما هیجان زده برای جشن گرفتن این مناسبت مهم در شهرستان جکسون” McDaniel گفت. “نه تنها فلوریدا برگزاری یک محل خاص در رئیس جمهور تهمت قلب خود را به عنوان صفحه اصلی, دولت, اما بسیار مهم است که در این مسیر به پیروزی در سال 2020 است. ما مشتاقانه منتظر به آوردن این جشن بزرگ و اقتصادی مزیت به دولت آفتاب در فقط چند ماه کوتاه است.”

McDaniel گفت: این رویداد برگزار خواهد شد در VyStar یادبود سربازان عرصه که دارای 15000 نفر. او گفت: جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد در هفته های آینده.

این حزب بیشتر دنیوی کسب و کار از جمله بحث بیش از پلت فرم هنوز هم برگزار می شود در شارلوت به دلیل تعهدات قراردادی.

این RNC را صرف کرده بود هفته گذشته سراغ مکان پس از کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر رد تهمت تقاضا است که این کنوانسیون اجازه داده می شود به جای Aug. 24-27 بدون جسمی فاصله گرفته است.

جکسون منطقه یکی از ایالت پرجمعیت ترین با 1.5 میلیون نفر از ساکنان, اما آن را ندارد glitz میامی و یا در سراسر جهان آشنایی اورلاندو. جامعه کج از محکم محافظه کار و استحکامات آن را یک بار بود به بیشتر های سیاسی متنوع محل آن را در حال حاضر است. در حالی که این منطقه جمعیت است که هنوز هم عمدتا سفید و 21 درصد از آن 1.5 میلیون نفر هستند و نه درصد در حال Latino, با توجه به U. s. اداره آمار.

“فلوریدا است که مفتخر به میزبانی این رویداد خاص که در آن ما خواهد شد جشن re-نامزدی رئیس جمهور Donald J. Trump,” رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت. “جکسون است که یک شهر بزرگ است که ویترین, فلوریدا, انرژی, تاسیسات, کارآفرینی و تعهد به گرد هم آوردن نمایندگان حزب جمهوری خواه در یک زمان تاریخی در تاریخ ملت ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به از سرگیری تظاهرات در هفته آینده

جکسون شهردار لنی کاری سابق رئیس دولت حزب جمهوریخواه توییتی یک ویدئو اعلام شهر خود را انتخاب برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار. او گفت: جکسون خواهد بود و آماده آماده است.

“آنچه شهر را در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه تنها با 75 روز آن را بکشد؟” “احتمالا نه بسیاری از. اما جکسون نیست فقط هر شهر است.”

در یک بیانیه ارائه شده توسط RNC کاری نیز تبلیغ “فوق العاده تاثیر اقتصادی” از میزبانی این رویداد است. این جشن می تواند به تولید حداقل 100 میلیون دلار آمریکا درآمد برای شهر میزبان شاید بیشتر.

سازمان دیده بان | Dr. Anthony Fauci نگران ظهور ویروس روند در ایالات متحده:

رزماری بارتون می پرسد ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی متخصص در مورد چگونه کشور خود را به کار گرفته همه گیر و چه در آینده. 8:31

اما بن Frazier, سیاه فعال با Northside ائتلاف جکسون گفت: این رویداد می تواند مخل به شهرستان در طول یک زمان از تنش نژادی و یک بیماری همه گیر.

“من فقط با دیدن این تشدید این مشکلات,” او گفت:. “شهردار در مورد پول نگران این شهرستان می تواند. ما در مورد زندگی مردم در اینجا در جکسون بیشتر از هر چیز دیگری. ما به سادگی نمی باید به نگرانی در مورد دلار و سنت است.”

Terrie ریزو صندلی از دولت حزب دموکراتیک ابراز نگرانی در مورد جمع آوری شده است.

“من عمیقا نگران آن است که انگیزه برای حرکت خود را با بالاترین مشخصات رویداد به فلوریدا بود چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم به یک سخنرانی برای یک جمعیت از مردم نه اجتماعی فاصله — و داده های قبلی خود را رویدادهای عمومی به احتمال زیاد نه با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به فلوریدا برای پرتاب یک حزب بزرگ — اما آن را به دنبال بیشتر و بیشتر شبیه به یک گودبای پارتی برای شانس خود را در دور دوم در کاخ سفید است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در زمان رد به شدت همه گیر شده است مشتاق به ادامه تجمعات انتخاباتی.

آنها مجموعه ای به سر آغاز تاریخ 19 ژوئن در اوکلاهما با تاریخ به زودی به دنبال در آریزونا و فلوریدا و تگزاس که همه آنها در میان کشورهای با افزایش coronavirus موارد است.

خبرنگاران در روز پنج شنبه کشف شده است که در مغلوب ساختن پیشی جستن وب سایت کمپین یک سلب مسئولیت وجود دارد گفتن کنندگان آنها نیست و حق شکایت اگر آنها قرارداد ویروس. کسانی که حضور خود را در تظاهرات “در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر” سلب می گوید که “با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>