تهمت و تهدید نیروی نظامی علیه معترضان در سراسر آمریکا

دارای حق اعمال فوق العاده ای فدرال قدرت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید ملت حکام در روز دوشنبه که او را از استقرار نظامی به ایران اگر آنها نمی تمبر از خشونت اعتراض به خشونت پلیس که roiled ملت طی هفته گذشته. او اعلام شد که پلیس فدرال تحت فرمان مجبور به عقب صلح آمیز تظاهرکنندگان با گاز اشک آور به طوری که او می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس.

مغلوب ساختن پیشی جستن bellicose حرف آمد و به عنوان ملت آماده برای دور دیگری از خشونت در زمانی که کشور در حال حاضر کمانش به دلیل شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری ناشی از آن است. رئیس جمهور خواستار پایان دادن به گرم تظاهرات در اظهارات کاخ سفید در باغ گل رز و متعهد به استفاده از نیروی بیشتری برای رسیدن به آن هدف.

پلیس ضد شورش با عجله تظاهرکنندگان روز شنبه به عنوان آنها روشن لافایت پارک و منطقه اطراف آن در سراسر از کاخ سفید در واشنگتن دی سی برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به راه رفتن را از طریق یک عکس فرصت است. (کن Cedeno/فردا نیوز)

اگر فرمانداران سراسر کشور انجام نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان های ناروا” گفت: ارتش ایالات متحده را به “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“ما بزرگترین کشور در جهان” رئیس جمهور اعلام کرد. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است.”

یک استقرار نظامی با مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده را خیره کننده فدرال مداخله دیده نمی شود در تاریخ آمریکای مدرن. در عین حال این پیام را مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ارسال با بی پروایی نشان دادن مقاومت مواجه معترضان در برابر کاخ سفید بود که او می بیند چند محدودیتی برای آنچه که او مایل به انجام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران شبیه لحظه به 1968

برخی از اطراف رئیس جمهور تشبیه لحظه ای به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون زد به عنوان قانون و نظم نامزد پس از یک تابستان شورش گرفتن کاخ سفید است. اما با وجود تلاش های خود را برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک سیاسی خارجی مغلوب ساختن پیشی جستن یک وقت که خطر بودن مسئول خشونت است.

دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت کردن پلیس و سربازان گارد ملی آغاز شد به شدت وادار به عقب صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز که جمع شده بودند در پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید که در آن آنها شعار علیه خشونت پلیس و مینیاپولیس مرگ جورج فلوید. به عنوان تهمت صحبت کرد, پارگی کپسول های گاز می تواند صدای انفجار.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده گذشته یک ساختمان مخدوش با نقاشی های دیواری با معترضان در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید پس از پیاده روی به سنت جان کلیسا. (تام برنر/فردا نیوز)

فلوید درگذشت, هفته گذشته پس از او دوخته بود به پیاده رو توسط یک افسر پلیس که قرار زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس. مرگ او مجموعه ای خاموش تظاهرات که از مینیاپولیس در سراسر امریکا است. برادرش ترنس التماس کرد با معترضان در روز دوشنبه به صلح آمیز باقی می ماند.

پنج ماه قبل از روز انتخابات, رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد سهام خود را از انتخاب مجدد تلاش بر متقاعد کردن رای دهندگان که خود را قوی بازو رویکرد موجه به سرکوب شدید ترین ناآرامی های مدنی پس از دهه 1960 است. او کمی تلاش به آدرس نارضایتی از آمریکایی ها و دیگران خشم فلوید مرگ و معضل خشونت پلیس را تضعیف میکند چه مبارزات انتخاباتی خود امیدوار خواهد بود افزایش درخواست تجدید نظر به رای دهندگان.

صحنه در داخل و اطراف کاخ سفید در روز دوشنبه شب به نظر می رسد به دقت هماهنگ شده. به عنوان جمعیت معترضان رشد دادستان کل ویلیام بار وارد در پارک لافایت به دنبال بیش در تظاهرات و ازدحام از اجرای قانون است.

ناگهانی تغییر تاکتیک در برابر معترضان در ابتدا یک رمز و راز است. پس از اتمام باغ گل رز سخنان تهمت پدید آمده از کاخ سفید گیتس و راه می رفت از طریق پارک به کلیسای جان که در آن یک دفتر تعیین شده بود در آتش سوزی شب گذشته بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای مقدس

تهمت که به ندرت در مراسم کلیسا برگزار شد تا کتاب مقدس و جمع آوری یک گروه از مشاوران — تمام سفید — ژست برای عکس.

لحظه ای بود که به سرعت تقبیح با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: رئیس جمهور “استفاده نظامی به فشار یک اعتراض مسالمت آمیز به طوری که او می تواند یک عکس op در یک کلیسا است.”

“این فقط یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد برای این رئیس جمهور گفت:” در توییتر. “شرم آور است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کتاب مقدس در این عکس فرصت است. (تام برنر/فردا نیوز)

این حرکت را نیز به ارمغان آورد سریع محکومیت از اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص.

“رئیس جمهور فقط با استفاده از یک کتاب مقدس و یکی از کلیساها از اسقف نشین به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که ما کلیسا مخفف” او گفت:.

قانون فدرال مجوز رئیس جمهور برای اعزام ارتش به متحده برای سرکوب این قیام و یا اگر یک کشور هجوم قانون فدرال کارشناسان حقوقی گفت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نیز راه اندازی فوری درگیری با مقامات در نیویورک و کشورهای دیگر که اظهار داشت که رئیس جمهور ندارد طرفه مناسب برای ارسال در نیروهای مقابل را از دولت های محلی.

اکثر تظاهرات مسالمت آمیز دیگران خشونت

این کشور شده است احاطه عصبانی تظاهرات هفته گذشته در برخی از گسترده ترین ناآرامی های نژادی در ایالات متحده از دهه 1960 است. موجب تا حد زیادی توسط Floyd مرگ معترضان به خیابان آمده اند به نگرانی قتل سیاهان توسط پلیس. مینیاپولیس افسر درک چوین شده است به اتهام قتل, اما معترضان خواستار هستند که سه نفر از همکاران خود را تحت پیگرد قانونی قرار ، هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

در حالی که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است دیگران تبار به خشونت ترک محلات در قتلگاه فروشگاه غارت ویندوز شکسته و اتومبیل های سوخته با وجود حکومت در سراسر کشور و استقرار هزاران نفر از اعضای گارد ملی در حداقل 15 متحده است.

درگیری پلیس با معترضان در تظاهرات روز دوشنبه در واشنگتن ، (جاشوا رابرتز/گتی ایماژ)

روز دوشنبه تظاهرات فوران از فیلادلفیا که در آن صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب این شهر به آتلانتا که در آن پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات به نشویل که در آن بیش از 60 سربازان گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی دولت کاپیتول به افتخار فلوید. دو نفر کشته شدند در جریان تظاهرات در شیکاگو و حومه از سیسرو, مقامات گفت: اما ارائه جزئیات. در Louisville, Ky., پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور پراکنده چند صد نفر از معترضان از مرکز شهر به شدت دربندی یک روز بیشتر تظاهرات صلح آمیز است.

یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو, n. y. مجروح حداقل دو. تصویری از صحنه نشان داد این خودرو شتاب از طریق یک تقاطع در مدت کوتاهی پس از افسران ظاهرا درگیر یک معترض و دستبند او را. ماموران در بیمارستان بستری شد در شرایط با ثبات, مقامات گفت.

در شهر نیویورک که در آن شب هنگام به ارمغان آورده است گسترده در صحنه های تخریب جمعیت زیادی بسیج مسالمت آمیز در میدان تایمز و بروکلین در طول روز. سپس در اوایل شب غارتگران با عجله به یک نایک فروشگاه در منهتن و معترضان شکست نمای ویندوز در نزدیکی مرکز راکفلر. تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد برخی از معترضان استدلال با مردم شکستن پنجره ها و ترغیب آنها برای متوقف کردن.

افسران پلیس را احاطه کرده یک گروه از مردم در تالار موسیقی رادیو سیتی قبل از دستگیری آنها در نیویورک در روز دوشنبه. (ست Wenig/آسوشیتد پرس)

این شهر در حال حاضر تحمل بسیار زیاد تجاری ناشی از ناآرامی. روز دوشنبه تظاهر کردم از طریق درب از شهر گل سرسبد ال جی, فروشگاه معروف آن رژه روز شکرگزاری و پلیس بعد کشیده حداقل دو دستبند مردان از فروشگاه و قرار دادن آنها را در یک ون. در آن زمان بسیاری از خیابان آشغال با شیشه های شکسته.

در واشنگتن تظاهرات و ادامه داد: راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق واشنگتن ساعت پس از مجبور بودن از پارک لافایت و گذشته 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در نهایت در داخل چشم از کاپیتول ساختمان راهپیمایان بودند پشت توسط مأموران اجرای قانون با استفاده از گاز اشک آور, گلوله و پایین پرواز هلیکوپتر لگد زدن باقی مانده است. به عنوان آنها پراکنده برخی از معترضان شکست ویندوز در نزدیکی یک ساختمان اداری است.

‘بسیاری از شما ضعیف هستند’

اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که آنها “شبیه احمق ها” برای استقرار و حتی بیشتر سرباز گارد ملی. “بسیاری از شما ضعیف است,” او گفت:.

او افزود: “شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره.”

سازمان دیده بان | تهمت lambastes فرمانداران در کنفرانس تلفنی در مورد تظاهرات:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی به استفاده از گارد ملی برای کنترل اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید در طول بازداشت. 0:34

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه به عنوان “rantings از ناامن مرد در تلاش برای نگاه قوی بعد از ساختمان خود را در تمام فعالیت های سیاسی در نژادپرستی است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری قول داد به آدرس نژادپرستی نهادی در 100 روز اول در دفتر. او ملاقات حضوری با رهبران دلاور و همچنین در یک نشست مجازی با-شهر شهرداران.

بایدن گفت: نفرت ظهور “هنگامی که شما کسی را در قدرت که تنفس اکسیژن به نفرت است.”

در اورگان دولتی کیت براون گفت که او نمی خواهد ارسال در سرباز گارد ملی برای کمک به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات در پورتلند چرا که آنها مورد نیاز نیست. براون گفت: او ارسال خواهد در 100 پلیس ایالتی از سراسر اورگان برای کمک به این شهرستان و فعال کردن 50 سربازان گارد به کار در پشت صحنه.

“شما نمی خنثی کردن خشونت با قرار دادن سربازان در خیابان” از حزب دموکرات گفت.

‘اجازه دهید آن تغییر دهید تا, خانواده’

در مینیاپولیس در ضمن فلوید برادر ترنس ساخته عاطفی درخواست برای صلح در این سایت که در آن فلوید دستگیر شد.

“بیایید سوئیچ آن میشم. اجازه دهید را تغییر دهید آن را. انجام این کار مسالمت آمیز لطفا” ترنس فلوید گفت: او به عنوان خواست مردم را به توقف خشونت و استفاده از قدرت خود را در صندوق های رای.

سازمان دیده بان | برادر جورج فلوید بازدید سایت از مرگ:

دوستان و حامیان جمع آوری به علامت سایت که در آن جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس. 2:56

همچنین دوشنبه کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده متوجه شد که او بر اثر خفگی از گردن و پشت فشرده سازی خانواده وکلای گفت.

مقامات در بسیاری از شهرستانها را سرزنش خشونت در خارج از آشوبگران هر چند ارائه شواهد کمی به عقب است که تا.

سازمان دیده بان | خارج آشوبگران تشدید مینیاپولیس تظاهرات?

برخی مقامات ادعا می کنند که اکثر افراد بازداشت شده در جریان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در خارج آشوبگران اما سایر اطلاعات نشان می دهد که این در واقع ساکنان محلی است. 2:03

اما روز دوشنبه مقامات فدرال بازداشت 28 ساله ایلینوی مرد گفت که او تا به حال نوشته شده خود ثبت ویدیو در Facebook صفحه در هفته گذشته نشان داد که او در مینیاپولیس توزیع مواد منفجره و ترغیب مردم به پرتاب آنها را در مأموران اجرای قانون. در این ویدئو همچنین نشان داد که او در تلاش برای روشن کردن یک کسب و کار را در آتش و غارت با توجه به FBI استشهاد.

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای چنین جرائم به عنوان سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر