جمهوری خواهان در کنگره در روز چهارشنبه را رد کرد و خواستار بررسی امکان دخالت سیاسی در وزارت دادگستری ایالات متحده پس از این گروه خواست برای یک فندک زندان برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین مشاور راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روشن ساخته است در اوایل روز شنبه او فکر اصلی صدور حکم توصیه برای سنگ ناعادلانه بود, به tweeting در 1:48 صبح که آن را “سقط جنین از عدالت!”

وزارت دادگستری تصمیم ساعت بعد به عقب نشینی اصلی آن صدور حکم توصیه از هفت تا نه سال برای جمهوری خواه عمل ارسال امواج شوک از طریق واشنگتن و باعث تمام چهار دادستان به ترک مورد و یکی به ترک گروه.

“باید وجود داشته باشد یک تحقیق گفت:” مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی نماینده دموکرات در کنگره است. دیگر دموکرات ها را متهم به تهمت از پالايش دولت ایالات متحده از تصور دشمنان پس از تبرئه در استیضاح اتهامات هفته گذشته است.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که تقریبا تمام رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات ارائه شده خاموش انتقاد از رئیس جمهور اما شانه ای بالا انداخت پیشنهادات آنها باید بررسی اینکه آیا او نگرانی های سیاسی بودند مؤثر بر اجرای قانون است.

“من شک دارم که انجام این کار بسیار گفت:” میت رامنی تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در استیضاح محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دادستان کل ویلیام Barr برای درگیر شدن در سنگ مورد. (Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس)

پس از وزارت دادگستری تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه ستایش دادستان کل لایحه Barr خود را منصوب به “گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

صحبت با خبرنگاران بعد در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر مقامات وزارت دادگستری به منظور زندان بلند مدت توصیه می شود. او گفت: سنگ شده بود درمان به شدت کاهش یافته است اما می گویند که آیا او با توجه به عفو او.

سازمان دیده بان | تهمت می گوید سنگ درمان شد “وحشیانه”:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی گویند اگر او را با توجه به عفو برای خود مشاور سابق راجر سنگ شد و به جرم شاهد دستکاری انسداد و دروغ گفتن به کنگره — اما انتقاد شدید به دستگاه قضایی برای پیگیری این پرونده است. 1:03

لیندزی گراهام جمهوریخواه و رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت که او نمی خواهد تماس بر به شهادت مورد تجدید نظر محکومیت تصمیم گیری است.

سنگ خود اعلام کرد “کثیف شیاد” پیدا شد گناه در ماه نوامبر گذشته از دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری ناشی از یک دولت بررسی به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. او با توجه به محکوم on Feb. 20.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد دادستان که توصیه می شود هفت به نه سال حبس وزارت دادگستری خواسته قاضی امی برمن جکسون به چشم پوشی از آن پر کردن و تحمیل هر آنچه حکم او فکر مناسب است.

وزارت دادگستری و مقامات کاخ سفید گفت: تهمت نیست تاثیر این تصمیم.

“در حالی که او حق دارد در گفتگو با دادستان او نیست” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley به خبرنگاران گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن هدفمند قاضی و خروجی دادستان در دیگر توییتهایی و ترجمه یک پست که خواست استراحت کامل برای سنگ و همچنین مایکل فلین یکی دیگر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور.

سنگ و وکلای او صحبت نکرده با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آخرین تحولات در مورد او با توجه به دو منبع آشنا با این موضوع.

‘آشفته است’ در مورد آن

روز سه شنبه کاخ سفید نیز کاهش یافته است یک دادستان که نظارت سنگ مورد خروج از نامزدی برای جسی لیو به خدمت در وزارت خزانه داری. لیو برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد علنی مجلس سنا در روز پنج شنبه.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر لیو نامزدی و یا می گویند که آیا تهمت خواهد عفو سنگ یا فلین.

در کنگره قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler یک دموکرات گفت: کاوشگر برگشت. و تشکر. تد ازای یک همکار دموکرات در این کمیته گفت: در آنجا خواهد بود و جلسات در این زمینه است.

چاک شومر حزب رهبر در سنا خواسته وزارت دادگستری داخلی ناظر به بررسی و بهداشت ، الیزابت وارن یک دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید بر استعفا و یا استیضاح.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است که در اطراف گرفتن حتی با مردم است. مجلس سنا خواهان به ما گفت که او قرار بود برای دریافت بهتر و با او نبود” دموکرات ایالت Sherrod براون به خبرنگاران گفت:.

چند جمهوری خواهان گفت: تهمت نباید به اشتراک گذاشته اند نظر خود را در مورد سنگ مورد.

“رئیس جمهور باید بدست درگیر” گفت: سناتور. سوزان کالینز است که در هفته گذشته گفت: او فکر کرد که او تهمت خواهد وزش رفتار خود را پس از استیضاح.

دیگر جمهوری خواهان گفت: آنها تو را دیدم هیچ چیز اشتباه است.

“من آشفته نیست که در مورد آن در همه توضیح ، تیم اسکات به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im