صدای شیپور شیپور خاموشی ما فرستاده به آلمان به عنوان برترین هوش مشاور

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحد در برلین, ریچارد Grenell تنظیم شده است به سر به عقب به واشنگتن برای تبدیل شدن به بازیگری مدیر اطلاعات ملی. سفیر بوده است بحث رقم در طول دو سال تصدی خود در آلمان است.

ریچارد Grenell سفیر آمریکا در آلمان را تبدیل به بازیگری مدیر اطلاعات ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

کار جدید به پایان می رسد Grenell تصدی در برلین که در آن او شده بود بالا دیپلمات نزدیک به دو سال است. او در حال حاضر جایگزین یوسف مگوایر است که اقدام مدیر اطلاعات ملی پس از ماه اوت سال 2019.

“ریک نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

سرسخت تهمت متحد Grenell زمان در آلمان مشخص شد درگیری با سیاستمداران محلی. سفیر شناخته شده برای خود را ساینده سبک اغلب در دفاع از رئیس جمهور ایالات متحده و سیاست های تکرار بسیاری از شکایات در مورد برلین.

Grenell را متهم آلمان از داشتن یک “ریاکارانه” موضع بر اصلاح ناتو در حالی که رسیدن به 2 درصد از تولید ناخالص داخلی صرف هدف این است که واشنگتن به دنبال. این دیپلمات همچنین با انتقاد آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برای پناهندگان سیاست و نه دولت آلمان برای توجه به چینی غول مخابراتی Huawei برای ساخت آن 5G شبکه.

مکرر طغیان تا به حال او را تبدیل به یک ناگوار رقم در برلین با یک سیاستمدار آلمانی از کسب و کار پسند رایگان حزب دموکرات و حتی خواستار اخراج او.

ادامه مطلب: نظر: ریچارد Grenell — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همزن در برلین

وسعت تجربه

Grenell تا به حال یک فعال حرفه ای در سیاست خارجی ایالات متحده با داشتن چند توصیه برجسته جمهوری خواهان قبل از خدمت به عنوان سخنگوی سابق سفیر ایران در سازمان ملل جان بولتون تحت دولت جورج دبلیو بوش است.

به عنوان یک اقدام مدیر Grenell نمی خواهد نیاز به تایید توسط سنا به خدمت در پست خود.

سناتور دموکرات مارک وارنر رهبر اقلیت از کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به Grenell یک سرپرست و دائم مدیر نمایندگی “تلاش برای گریز سنا قانون اساسی قدرت به توصیه و رضایت در چنین بحرانی امنیت ملی موقعیت.”

مدیر اطلاعات ملی پست ایجاد شده بود پس از 11 سپتامبر 2001 حمله به ما. آن نظارت بر 17 نظامی و غیر نظامی سازمان های اطلاعاتی از جمله سازمان سیا است.

jcg/nm (Reuters, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>