مغلوب ساختن پیشی جستن: طالبان قرارداد صلح به امضا ‘به زودی’

وزیر امور خارجه مایک Pompeo میله میله برای حضور در امضای در دوحه در روز شنبه — در شرایطی که طالبان برآورده نهایی بعد از یک هفته تعهد به کاهش خشونت در افغانستان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تایید کرد که یک توافق با طالبان امضا خواهد شد “به زودی” با وزیر امور خارجه مایک Pompeo انتظار می رود برای حضور در این رویداد. امضای مدتها در انتظار توافق صلح تنظیم شده است را در دوحه در روز شنبه پس از یک هفته از کاهش خشونت ها در افغانستان است.

ادامه مطلب: طالبان معامله — یک پیروزی برای اسلام گرایان?

بر اساس این طرح آمریکا که انتظار می رود به منظور کاهش تعداد نیروهای نظامی در افغانستان به 8,600 از حدود 13000 است. معامله خواهد شد تصریح خروج نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و همچنین از طالبان به رهبری تلاش ها برای جلوگیری از افراط گرایان با استفاده از این کشور به عنوان یک مرحله بندی زمین برای حمله به آمریکا یا متحدان آن است.

ظرف 10 تا 15 روز پس از امضای طالبان و دولت افغانستان و نمایندگان انتظار می رود به نشستن و مذاکره در چارچوب یک پست-جنگ افغانستان. مسائل مورد بحث عبارتند از تر و دائمی آتش بس و حقوق زنان و اقلیت ها.

ادامه مطلباشرف غنی: انتخابات: چگونه آن را تحت تاثیر آمریکا و طالبان معامله ؟

وزیر دفاع علامت Esper انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به یک بیانیه مشترک با دولت افغانستان است.

پنتاگون قبلا گفته است که در حالی که آن را آماده برای کشیدن نیروهای امریکایی از, آن می تواند ماه ها طول بکشد قبل از هر گونه برداشت آغاز می شود.

تهمت نیز به نام طالبان و دولت افغانستان به “تصرف این فرصت برای صلح” و اضافه کرد که اگر آنها خود را به انجام برسانند تعهدات هر دو طرف “را قدرتمند مسیر رو به جلو برای پایان دادن به جنگ در افغانستان و آوردن سربازان ما به خانه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما شد “ساخت پیشرفت قابل توجهی” بر تعهد خود برای پایان دادن به این کشور در دخالت در 18 سال جنگ. سال گذشته ایالات متحده و طالبان تقریبا به یک توافق در مذاکرات, تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی کشیده از مذاکرات پس از کشته شدن یک خدمات ما عضو طالبان شورشی.

ادامه مطلب: صلح افغانستان معامله اما در چه هزینه ؟

“نزدیک به 19 سال پیش امریکایی اعضای سرویس رفت و به افغانستان برای ریشه کن کردن تروریست ها مسئول 9/11
حملات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه. “در آن زمان ما را ساخته اند پیشرفت های بزرگ در افغانستان بلکه در هزینه های بزرگ به ما شجاع خدمات اعضا به مالیات دهندگان آمریکایی و به مردم افغانستان است.”

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/stb (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>