مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت متحده خود را افزایش داده اند coronavirus جستجوهای گوگل اما نظرسنجی ها نشان می دهد جمهوری خواهان باقی می ماند و کمتر نگران

مت Colvin, zig-zagged راه خود را در سراسر ایالت تنسی و کنتاکی چیدن هر بطری از ضد عفونی کننده دست و بسته بندی

توسط PATRIS-FUN در 26 اسفند 1398

مت Colvin, zig-zagged راه خود را در سراسر ایالت تنسی و کنتاکی چیدن هر بطری از ضد عفونی کننده دست و بسته بندی دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در طول راه. این طرح به فروش اقلام آنلاین شارژ حق بیمه به مردم از جان گذشته برای برخی از ضد عفونی کننده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Colvin, تنسی, ساکن مشترک خود با نیویورک تایمز در روز شنبه و یکشنبه او دریافت کرده بود تهدید به مرگ شد دیگر مجاز به فروش در آمازون یا eBay و تحت بررسی بود توسط دولت است. "ما نمی خواهد تحمل کند قیمت سنگ آهن در بازار در این زمان استثنایی نیاز دارید و ما را تهاجمی عمل به آن را متوقف کند" تنسی دادستان کل هربرت H. Slaterly سوم گفت.

در ایالت تنسی پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شده توسط استاندار یک فرد ممنوع است از شارژ "به شدت بیش از حد" قیمت مواد غذایی و گاز و تجهیزات پزشکی. Colvin گفت: این بار در حالی که او در گردآوری این مجموعه از دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست او نمی دانستم coronavirus یک مشکل است. "هنگامی که ما انجام این سفر من تا به حال هیچ ایده که این فروشگاه نخواهد بود قادر به گرفتن پر" Colvin گفت.

پس از Colvin داستان از پول coronavirus همه گیر منتشر شد, او شروع به شنیدن از مردم عصبانی که نمی توانستم باور او قادر به فروش 300 بطری ضد عفونی کننده دست در سنگین نشانه گذاری قبل از اینکه متوقف شود. "هرگز قصد من برای حفظ منابع لازم پزشکی از دست افرادی که نیاز آنها را" Colvin گفت: فردا در روز یکشنبه. گریه او ادامه داد: "این نیست که من به عنوان یک فرد." او تصمیم به خالی کردن تمام آیتم اهدای دو سوم از ذخیره کردن به یک کلیسا در ایالت تنسی و بقیه تحویل داده خواهد شد به یک گروه در کنتاکی. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب