مغلوب ساختن پیشی جستن صرف سال تحقیر اداری دولت است. سپس Coronavirus رسید.

منn اوایل روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری کاخ سفید آشکارا تثبیت شده در کاهش رد پای دولت تهمت بود منجر شده است. آن یک بخش پندر به تجمع جمعیت است که او را “تخلیه باتلاق” و بخش دیگری بی اعتمادی در مردی که خود را صرف حرفه ای در بالای یک امپراتوری از خود داشتن. عمیق کاهش به بخش فدرال نیروی کار بالا شغل چپ پر نشده و باز اهانت به صورت حرفه ای بوروکرات بودند همه نشانه از اولین سال از مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی.

سپس coronavirus همه گیر ضربه قاطع ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی و ارسال به اقتصاد به یک مارپیچ. یابو سازمان های که تا به حال اجرا شده است و در اسکلت خدمه مورد نیاز برای چرخش به عمل سریع و ناگهان غفلت سازمانها و توقیف دفاتر پاشیده در سراسر واشنگتن شروع به نگاه بسیاری مانند یک مسئولیت. آخرین بسته امداد مذاکره بین کنگره و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شامل تقریبا 2 میلیارد دلار منابع مالی جدید را کنار بگذارند برای فدرال کارگران حقوق و هزینه — یک تکه کوچک از کل 2.2 تریلیون دلار بسته اما قابل ملاحظه افزایش برای یک دولت که در حال جنگ با عملیاتی آن دندان است.

حرکت به خاک سپرده شد در یک بسته است که در درجه اول متمرکز بر حفظ کسب و کارهای کوچک باز و شرکت های هواپیمایی در آسمان است برنده ستایش از پراگماتیست که می گویند آن است که صرفا یک برای اولین بار از بسیاری از امداد بسته است که در حال آمده است. اما منتقدان — که می گویند که یک دولت بزرگتر است که پاسخ ندارد حتی در یک بیماری همه گیر — می گویند آن مشاغل فدرال از طریق, که از طریق backdoor.

“این کلاسیک: دولت یک بحران به طوری که آنها تصمیم می گیرید که آنها در حال رفتن به پد خود را بودجه می گوید:” دیوید مک اینتاش رئیس جمهور ضد مالیاتی باشگاه برای رشد. “من خیلی عصبانی هستند که دولت قرار است به کمک مردم آمریکا و ایجاد شغل برای آنها و این بالشتک حقوق و دستمزد خود.”

بزرگترین استخر از کسانی که حقوق یک $675 میلیون تخصیص برای اداره کسب و کار کوچک (SBA) در حال حاضر در شارژ از در حال اجرا یک $349 میلیارد برنامه کمک به کسب و کارهای کوچک با وام است که می تواند بخشیده شود و اگر کارفرمایان حفظ جاری حقوق و دستمزد سطوح. اضافه شده حجم کار ایستاده بود به پایمال نسبتا کوچک بدنه دولت اگر آنها قادر به اضافه کردن کارکنان به اداره برنامه. قبل از همه گیر آمار کل هزینه در مدیریت کسب و کار کوچک فقط یک کمی بیش از 1 میلیارد دلار. “این چیزی است که ما نیاز به آنها می گوید:” نیک Iacovella سخنگوی سناتور. مارکو روبیو که در زمان سرب در نوشتن کسب و کار کوچک وام طرح است. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او درخواست یکی دیگر از 250 میلیارد دلار برای برنامه وام.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

استخدام ولگردی و قانونی شکنی نیست محدود به SBA. سازمان های دیگر تلقی انتقادی به دولت فدرال پاسخ به همه گیر نیز داده شده پول در محرک برای ایجاد صفوف خود و یا پوشش هزینه های اضافه کاری. اداره تامین اجتماعی این است که میله میله به دریافت 300 میلیون دلار را در کارکنان جدید به روند یک پرونده جدید از کار افتادگی و بازنشستگی برنامه های کمیسیون ارتباطات فدرال شد و بر روی عرشه برای $200 میلیون و وزارت خزانه داری بود در مسیر به دست آوردن $104 میلیون بیشتر در حقوق. اداره زندانها کنگره و کنگره اداره پلیس نیز در میان ده دو سازمان دریافت پول برای پوشش حقوق.

تا مطمئن شوید که این 2 میلیارد دلار است مقدار نسبتا کوچک در طرح کلی از هزینه های دولت فدرال. بودجه فدرال است $4.8 تریلیون اما حدود دو سوم از بین می رود که به صورت اتوماتیک هزینه در برنامه هایی مانند مدیکر و امنیت اجتماعی است. غیر نظامی فدرال کارگران به دست آورده $136.3 میلیارد دلار در سال مالی به پایان رسید که در سپتامبر. 30, 2016. این بدان معناست که پول جدید است و کمتر از 2% افزایش در آنچه که دولت می پردازد کارگران است.

اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ضد دولت پردازان که از او حمایت این یک تغییر بزرگ. او در اوایل دوره مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در مورد از بین بردن دائمی فدرال بوروکراسی که حمل از یک دولت دیگر. به جای تکیه بر ستون فقرات حرفه ای فدرال کارگران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال اجرای همه چیز را از طریق سیاسی وفاداران. حتی این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بی اعتبار کردن یا حذف ناظران که به نظر می رسد مهم از کار خود را. و در آنجا باقی می ماند 149 سنا تایید موقعیت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آنها وجود ندارد نامزد با توجه به پیگیری پروژه از همکاری برای خدمات عمومی و واشنگتن پست.

خام اعداد نشان می دهد تهمت نیست خیلی سوخته فدرال نیروی کار به عنوان منتقل و آن را در اطراف. اما مرداب دفاتر و برنامه های در حال کاهش و خیل از دست با تجربه بازنشسته به جای حرکت به بوسیله اسباب گردنده از مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخت. نتیجه دیده شده است در نظرسنجی از کارگران کشویی روحیه.

بسیاری از مشاغل جدید که محرک ایجاد خواهد شد انجام شده توسط پیمانکاران و پیمانکاران فرعی و نه دائمی استخدام که اتحادیه محافظت حقوق. اما منتقدان این حرکت به رشد دولت حقوق و دستمزد می گویند toehold قوی خواهد بود و هیچ کمبود وجود دارد از موارد در بسیاری از ادارات به انجام لیست.

“هنگامی که وجود دارد است که یک پیمانکار یا پیمانکار فرعی در منطقه ای آنها خواهد شد به احتمال زیاد پیدا کردن چیزهای اضافی برای آنها را به انجام یک بار این بحران فوری از بین می رود و می گوید:” پل Winfree سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید بودجه رسمی که می بیند یک کیسه مخلوط در نتیجه. “این امکان وجود دارد که ما را ببینید نهایی کاهش اما آن را نمی خواهد مطابقت با سطح قبل از بحران.”

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

وقتی پرسیده شد که برای اظهار نظر در مورد آن آشکار تغییر موضع کاخ سفید در زمان مراجعه به دفتر مدیریت و بودجه که پاسخ نمی دهند.

بهره وری از یک دولت همواره یک رویا در برخی از گوشه و کنار حزب جمهوری خواه. به عنوان ضد مالیات مدافع Grover Norquist معروف قرار داده و آن را در سال 2001 ” من نمی خواهم به از میان بردن دولت است. من به سادگی می خواهید به آن را کاهش دهد به اندازه جایی که من می توانید با کشیدن آن به حمام و غرق شدن آن را در وان حمام.’

اما منتقدان نیز نگران هستند که دولت به سادگی نمی توانیم به مردم بیشتر است. ایالات متحده بسته است در $24 تریلیون دلار بدهی وجود دارد و بحث در کنگره اضافه کردن یک تریلیون دلار در پیگیری دور از coronavirus صرف. آن است که یک توده ای از IOUs که می تواند مانع برنامه های آینده دولت و نسل بعد از اینکه به نقطه بحران از این بیماری همه گیر عبور می کند.

“ما شده ایم خارج از لمس و خارج از کنترل و این فقط در خدمت به تقویت این واقعیت است که هنگامی که ما در گذشته آن را دریافت کند — و ما به آن گذشته — چه می خواهیم انجام دهید برای قرار دادن امور مالی ما در ؟” می گوید: David Walker سابق حسابرسی عمومی ایالات متحده و یکی از برجسته کشور منتقدان دولت جوهر قرمز. نسل های قبلی اشاره صرف شدید در طول بحران و یا زمان جنگ اما کسری هزینه های در حال حاضر آنقدر عادی هیچ یک خفاش ها چشم در روال صرف که زین نسل بعدی با این لایحه. “ما یک مشکل فرهنگی است که ما باید برای آمدن به مقابله با است.”

اول اینکه این کشور از طریق بحران فوری.

— با گزارش تسا Berenson/واشنگتن

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>