مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد مریلند ایران با فرماندار به صورت زیر مشاوره و خرید coronavirus آزمون

مواجهه با کمبود coronavirus آزمون در ایالت مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) نقل مکان کرد و به سرعت به امن

توسط PATRIS-FUN در 2 اردیبهشت 1399

مواجهه با کمبود coronavirus آزمون در ایالت مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) نقل مکان کرد و به سرعت به امن 500,000 آزمون از کره جنوبی, یک شاهکار او انجام شده با کمک همسرش, Yumi هوگان.

"دولت روشن ساخته است بارها و بارها آنها می خواهند آمریکا را به رهبری و ما باید برای رفتن به خارج و آن را خود انجام دهد و این دقیقا کاری است که ما انجام دادیم" هوگان که همچنین رئیس انجمن فرمانداران ملی گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. او در ستایش همسر او که متولد کره جنوبی برای کمک و گفت او "نه تنها مورد استفاده خود را به زبان مادری برای کمک به امن آزمون, اما همچنین کمک به مذاکره کرد."

اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه نشان می دهد که تا کنون ایالات متحده انجام داده است بیش از 3.5 میلیون coronavirus آزمون. هوگان شده است صوتی در مورد اهمیت داشتن دسترسی به آزمون گفت: "شماره 1 مشکل ما عدم وجود تست. ما نمی تواند ما را باز متحده بدون ramping تا تست. آن را باید شده اند و این دشوار است."

رئیس جمهور تهمت به سرعت مورد انتقاد قرار هوگان گفتن خبرنگاران در طول دوشنبه شب coronavirus جلسه که هوگان قادر به "درک" یک لیست از آزمایشگاه در خود دولت است که در حال انجام آزمایشات است. هوگان او افزود: "می میرم ذخیره مقدار زیادی از پول ... او نیاز به دانش کمی که مفید بوده است."

در همان زمان تهمت بود صحبت کردن هوگان بود که در مصاحبه زنده در سی ان ان. او گفت: دولت خود را "در حال حاضر می دانستند که در آن آزمایشگاه امکانات هستند" و اضافه کرد که "بیش از نیمی از" بود "فدرال امکانات است که ما باید به شدت تلاش شده است به کمک گرفتن از, و یا امکانات نظامی." طولانی نیست پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسد در تریبون در این جلسه گفت: "دولت را فدرال و امکانات نظامی "در دسترس به فرمانداران سراسر ایالات متحده است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب