مغلوب ساختن پیشی جستن را به پرده مدتها در انتظار صلح خاورمیانه طرح

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به پرده دولت او بسیار پیش بینی صلح خاورمیانه طرح در آخرین امریکایی سرمایه گذاری برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین.

شانس آن شکل گرفتن هر چند به نظر می رسد طولانی با توجه به فلسطینی ها’ پیشگیرانه رد طرح و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را متزلزل سیاسی ایستاده است.

برای هر دو مردان کاخ سفید اجلاس به نظر می رسد به یک انحراف خوش آمدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ارائه پیشنهاد در کنار نتانیاهو در ظهر سه شنبه ، این رویداد می آید بعد مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه همچنان در سنا و پارلمان اسرائیل در حال برنامه ریزی یک جلسه به بحث در مورد نتانیاهو درخواست برای ایمنی از کیفری به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو عقب نشینی که درخواست ساعت قبل از مجلس رسیدگی شد برای شروع گفت و در بیانیه ای او “تصمیم به اجازه دهید این بازی کثیف ادامه خواهد داد.” اما اسرائیل در پارلمان کنست است که هنوز هم انتظار می رود به دیدار حتی پس از خروج. بدن تنظیم شده بود به احتمال زیاد رای در برابر ایمنی برخورد نتانیاهو ،

خاورمیانه صلح پیشنهاد می شود انتظار می رود بسیار مطلوب به اسرائیل و آمریکا مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک فرصت برای “ساختن تاریخ” و تعریف اسرائیل را نهایی کرد. نتانیاهو سیاسی رقیب Benny Gantz صحبت کرده است در درخشان نظر در مورد تهمت و ابتکار عمل خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد این احتمال وجود شک و تردید.

“این کار توسط همه و ما خواهیم دید که آیا یا نه آن جلب نگه دارید. اگر آن را ندارد که بزرگ خواهد بود و اگر آن را نمی کند ما می توانیم با آن زندگی می کنند بیش از حد. اما من فکر می کنم این ممکن است یک شانس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کنار نتانیاهو روز دوشنبه زمانی که او نیز به میزبانی Gantz در کاخ سفید است.

اسرائیل آبی و سفید رهبر حزب Benny Gantz دوباره یک رقیب نتانیاهو در ماه مارس انتخابات صحبت کرده است favourably در مورد رئیس جمهور ایالات متحده. (Jose Luis Magana/آسوشیتد پرس)

نتانیاهو سفر خواهد کرد از واشنگتن به مسکو در روز چهارشنبه برای دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و به روز رسانی او “در تحولات دیپلماتیک و “معامله قرن”‘ نخست وزیر اسرائیل گفت.

یک عنصر کلیدی خواهد بود که آیا این پیشنهاد شامل یک آمریکایی تصویب به هر اسرائیل برای الحاق کرانه.

در اجرا به اسرائیل در مارس 2, انتخابات, نتانیاهو خواستار الحاق بخش هایی از کرانه غربی و تحمیل حاکمیت اسرائیل بر تمام آن شهرک وجود دارد. اسرائیل اسیر غرب بانک در سال 1967 خاورمیانه جنگ و دره اردن به طور خاص در نظر گرفته شده است حیاتی امنیت دارایی.

فلسطینی ها به دنبال کرانه غربی و شرق بیت المقدس به عنوان بخشی از یک کشور مستقل فلسطینی ،

جامعه بین المللی در نظر هر دو سرزمین های اشغال می شود و تمام شهرک های غیر قانونی. اما برگ برنده دولت در یک استراحت از پیشینیان خود و بقیه جهان گرفته شده بسیار دوستانه رویکرد و در ماه نوامبر اعلام کرد آن را در نظر نمی شهرک های غیر قانونی.

پس از کاهش سرعت در حل و فصل فعالیت در طول سال پایانی ضد استقرار دولت اوباما و اسرائیل و پا کرده است تا برنامه های خود را برای ساخت و ساز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

هر دو از مهاجران و منتقدان این تماس بگیرید “مغلوب ساختن پیشی جستن اثر” و پیش بینی پرش در ساخت و ساز در سال آینده.

با توجه به ضد و فصل watchdog گروه صلح اکنون اسرائیل در سال 2019 تحت فشار قرار دادند به جلو قصد دارد برای ساخت 9,413 حل و فصل خانه تقریبا همان سطح به عنوان 2017 و 2018. این ارقام بیش از سه برابر سطح حل و فصل برنامه ریزی در طول دو سال پایانی ریاست جمهوری باراک اوباما.

تظاهرات در کرانه غربی

گزارش در رسانه های اسرائیل این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن را طرح می تواند شامل امکان الحاق قطعات بزرگی از خاک است که فلسطینی ها به دنبال برای یک آینده دولت مستقل. آمریکا تصویب می تواند به نتانیاهو نوع پوشش به جلو بروید با یک حرکت است که او را در برابر گرفتن برای بیش از یک دهه در قدرت است.

اما نتانیاهو منجر به یک دولت موقت پیش از این کشور در انتخابات کمتر از یک سال و چنین گسترده حرکت در زیر ابر جنایی کیفرخواست فساد کمتر می تواند فقدان عمومی مشروعیت.

مانند یک تغییر در سیاست ها تجدید نظر خواهد به نتانیاهو hard-خط ملی حامیان اما مسلما اژدر زنده ماندن یک کشور مستقل فلسطین و به احتمال زیاد بسیار خشمگین همسایه اردن ، در سال 1994 اسرائیل و اردن با امضای یک پیمان صلح دوم بین اسرائیل و همسایگان عرب خود را پس از مصر است.

تظاهر کنندگان فلسطینی سوزاندن یک پوستر به تصویر می کشد تهمت و اسرائیل نتانیاهو در اعتراض به آمریکا و صلح خاورمیانه طرح در رفح در جنوب غزه. (Ibraheem ابو مصطفی/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن وارونه شده است دهه از سیاست خارجی توسط جانبداری بیشتر پرهیاهو با اسرائیل است. قبل از این بیانیه در شهرک دولت به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و تحت فشار قرار دادند جلوتر حرکت به سفارت ایالات متحده وجود دارد. او همچنین بسته فلسطینی دفاتر دیپلماتیک در واشنگتن و قطع کمک های مالی به فلسطینی ها کمک برنامه.

این سیاست ثابت کرده اند در میان مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی و طرفدار اسرائیل حامیان و می تواند او را به یک افزایش بسیار مورد نیاز از پایگاه خود را به عنوان سنا وزن, آیا برای حذف او از و او به عنوان چرخ دنده ها برای انتخاب مجدد جنگ در این سال است.

جارد کوشنر یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و جمهوری خواه رئیس جمهور در قانون شده است معمار برای این طرح حدود سه سال است. او تلاش برای متقاعد کردن دانشگاهیان قانونگذاران سابق انتقاد شديد دولتهای عربی و به ویژه گروه های مورد علاقه به خود را رد رویکرد تازه آشکار است.

اما فلسطینی ها حاضر به حتی صحبت می کنند به تهمت و گفت او را مغرضانه به نفع اسرائیل است و آنها خواستار عرب نمایندگان به رد شنبه رویداد در کاخ سفید است. رهبری فلسطینی ها نیز به تشویق تظاهرات در کرانه بالا بردن ترس است که اعلام در واشنگتن می تواند جرقه دور جدیدی از خشونت است. پیش از اعلام ارتش اسرائیل گفت که تقویت سربازان پیاده نظام در امتداد دره اردن.

هزاران نفر از فلسطینی های معترض بودند در شهر غزه پیش از اعلام.

معترضان سوخته تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو و مطرح بنر خواندن “فلسطین برای فروش نیست.”

در این تجمع زنان غزه با حماس حاکمان ابراز نادر حمایت محمود عباس از رقیب فتح و جنبش استقبال تماس خود را به صورت گسترده در نشست گروه های فلسطینی.

عضو ارشد حماس Khalil al-شمشها گفت: حماس و “همه جناح” آیا عضویت در این نشست برنامه ریزی برای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام.

“هنگامی که ما هستیم نه نتانیاهو و نه تهمت جرات را به دور از حقوق ما” گفت: شمشها.

حماس اسلامی نظامی است که به دنبال نابودی اسرائیل کشف و ضبط غزه از نیروهای وفادار به محمود عباس در سال 2007. چندین تلاش برای آشتی دادن دو جناح شکست خورده اند که بسیاری می گویند ضعیف شده فلسطینی ها بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر