مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه به اعلام اورژانس ملی قانونگذاران طرح فراگیر COVID-19 بسته کمک

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی به استناد اورژانس قدرت این کشور در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با توجه به متعدد رسانه های ایالات متحده گزارش با استناد به منابع نزدیک به دولت سخن گفت که خواست نامش فاش نشود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال طعنه یک آدرس به ملت در 3 p. m. ET در توییتر خود را تغذیه.

این حرکت را تا بودجه اضافی برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و دیگر سازمان های دولت به بسیج در پاسخ به جهانی همه گیر هر چند که هنوز معلوم نیست جمعه دقیقا چه ساز و برگ برنده را به آزاد کردن اضافی فدرال منابع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است تا نشان دهد او در بالا از بحران پس از ارائه متناقض توصیف از آنچه که ایالات متحده در حال انجام است به مبارزه با ویروس. به بازار رفت و به سقوط آزاد پس از سخنرانی خود به ملت در شب چهارشنبه منجر به توضیحات از دولت و recriminations از رهبران خارجی که نبود اطلاع از برنامه ریزی جلوتر از زمان.

تهمت دروغ ادعا کرد پنج شنبه که ایالات متحده در حال حاضر غربالگری همه آمریکایی ها و خارجی ها که در حال ورود به این کشور گفت: “مردم در آینده باید به آزمایش می شود.”

قانونگذاران از هر دو طرف به خصوص دموکرات ها ابراز نگرانی کرده اند در ایالات متحده در پاسخ و به خصوص در طول چند واقعیت بیماران آزمایش شده اند.

“ما اساسا به نظر من پرواز کور گفت:” نوادا خانه دموکرات سوزی لی.

دیده بان: کارشناس می گوید سفر حامل تعدادی از خطرات در میان COVID-19 همه گیر

مسافران در معرض خطر نه تنها بیمار بلکه قادر به بازگشت به خانه اگر آنها را ترک کشور فردریک Dimanche می گوید. 11:34

این بیماری بسیار مسری است و به کشته شدن حداقل 40 نفر در ایالات متحده است. آن را تحت تاثیر قرار داده است برخی از ایالات آمریکا به خصوص سخت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن ادامه داده و به خزش به تعدادی از کشورهای دیگر است که باید در عمل به سعی کنید برای جلوگیری از تبدیل شدن اضافی نقاط داغ.

در پاسخ به شکایات متعدد در مورد کمبود coronavirus آزمون در U. S, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نامگذاری یک به اصطلاح سردار آزمون در وزارت بهداشت و خدمات انسانی به هماهنگی بین مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA). به طور جداگانه به FDA ارسال شده در توییتر که labs مشکلات گرفتن منابع برای جمع آوری نمونه های بیمار برای تست باید تماس آژانس تلفن اطلاعات رایگان تدریس خصوصی در خانه.

خوش بینی در مورد قوانین اضطراری

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید به عنوان دموکرات مجلس نانسی پلوسی و دولت امیدوار است برای اعلام توافق بر coronavirus بسته کمک به اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست ها و منابع دیگر در تلاش برای آدرس نصب بحران و آرام teetering بازارهای مالی است.

Pelosi مشغول بود و در مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که گفت جمعه صبح که مذاکرات شد رفتن خیلی خوب است.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به این انجام می شود” Mnuchin گفت: ظاهر شدن در CNBC.

در COVID-19 بیماری Mnuchin هشدار داد که “مردم باید درک کنند که این تعداد تا به حال قبل از آنها به پایین” انعکاس اخیر تغییر لحن از دولت در ابتدا پس از کم اهمیت جلوه دادن جدیت ویروس مفاهیم در ایالات متحده در نظام سلامت و اقتصاد است.

خانه بسته کمک های ایجاد شده در اورژانس $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری مورد تایید هفته گذشته و با هدف ارائه اضافی و سلامت منابع مالی به دستگیری ناگهانی گسترش این بیماری همه گیر و نوع اقتصادی خرید اینترنتی نهان در یک نسل. Pelosi وعده داده شده در نامه ای به همکاران که یک سوم بسته شد و در عین حال آمده است.

مجلس نانسی پلوسی به روز رسانی خبرنگاران روز شنبه مجلس به ادامه کار بر روی یک coronavirus بسته کمک. (آسوشیتد پرس)

جدید مرخصی بهره مند خواهد نیاز به کسب و کار برای ارائه تا 14 روز از مرخصی با حقوق به کارگران که خانه قرنطینه با این ویروس با دولت فدرال reimbursing آنها را از طریق اعتبار مالیاتی. این لایحه تسهیل مزایای بیکاری برای کسانی گذاشته در طول بحران و افزایش مواد غذایی و تغذیه برنامه برای کار خانواده و دانش آموزان و سالمندان است. کار مورد نیاز برای مواد غذایی تمبر خواهد بود به حالت تعلیق متحده خواهد بود که داده های اضافی مدیکید بودجه برای مقابله با بحران.

“ما احساس کردیم که کنار هم قرار دادن چیزی است که مردم آمریکا می توانید ببینید همکاری بین دو طرف در این لحظه دشوار خواهد بود یک سازنده اعتماد به نفس گفت:” ریچارد نیل دموکراتیک صندلی از خانه راه و روش کمیته.

Pelosi وعده داده است که یک سوم coronavirus بسته دنبال خواهد شد به زودی هر چند خانه adjourning جمعه که قبلا برنامه ریزی شده زنگ تفریح. که اندازه گیری شامل خواهد شد تهاجمی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد ایالات متحده است که اقتصاددانان از ترس در حال حاضر تضعیف به رکود است.

ما در یک نقطه بحرانی در حال حاضر به عنوان ما به دنبال بلانت افزایش موارد به مطمئن شوید که آن را یک تپه نه کوه.– Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت

وجود دارد کمی اشتها در درون هر دو حزب برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تعلیق مجموعه ای از 6.2 درصد امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد و دموکراتیک محرک اقتصادی, ایده های مانند بیشتر سخاوتمندانه مواد غذایی تمبر مزایای نیستند مورد علاقه توسط خواهان.

متحده در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای سال مالی رهایی از واشنگتن به عنوان ویروس را تهدید می کند بودجه خود را.

تعطیلی مناسب در میان تست تاخیر: کارشناس

Dr. Anthony Fauci, بیماری های عفونی سر در موسسه ملی بهداشت گفت: در چند مصاحبه تلویزیونی جمعه که تست های بیشتر در دسترس خواهد بود در طول هفته آینده, اما این مقامات باید صبر کنید قبل از تلاش برای کاهش این ویروس در اثر.

“ما باید بطور قابل توجهی بیشتر تست در آینده, اما شما لازم نیست صبر کنید برای تست” Fauci گفت: فردا صبح. او گفت: بسته شدن مدرسه و اقدامات مشابه هستند “به طور کلی یک روش مناسب.”

“ما در یک نقطه بحرانی در حال حاضر به عنوان ما به دنبال بلانت افزایش موارد به مطمئن شوید که آن را یک تپه نه کوه” Fauci گفت.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت Dr. Anthony Fauci ادامه داد: برای گسترش پیام در روز جمعه که کاهش تلاش هستند بحرانی در این ایالت در ایالات متحده (مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس)

کلاس رویدادهای ورزشی و کنسرت و همایش لغو شده اند, در سراسر کشور با بسیاری از ایالات متحده اعلام اضطراری.

“چند هفته آینده برای اکثر آمریکایی ها آنچه شما در حال رفتن به دیدن یک شتاب از موارد” Fauci گفت: به MSNBC.

تماشا کنید: سردرگمی در فرودگاه های اروپایی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی

صف های طولانی و اضطراب و سردرگمی در فرودگاه های اروپایی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از اروپا به آمریکا 2:01

کمتر — در مناطق آسیب دیده می تواند کمتر اقدامات شدید مانند جدایی فیزیکی اجتناب از جمعیت و رفت و آمد بی ارزش Fauci گفت.

برای اکثر افراد, رمان coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته به بیش از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر نزدیک, کسانی که تست کردم مثبت

Coronavirus بحران نیز شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از اعضای کنگره است.

استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون در انزوا در یک بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. او ملاقات با دادستان کل ویلیام Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka در میان دیگران در هفته گذشته.

که به دنبال یک گزارش که Jair Bolsonaro ارتباطات رئیس فابیو Wajngarten آزمایش مثبت برای کوروناویروس. عکس رئیس جمهور برزیل و Wajngarten hobnobbing با جمهوری خواهان و همچنین تهمت و پنس آخر هفته گذشته در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو متوسل شده اند ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

این اولین بار بود که کسی با این ویروس آلوده شد, شناخته شده به طوری که نزدیک رئیس جمهور است.

در حالی که چند تن از اعضای کنگره مانند سناتور فلوریدا, ریک اسکات و لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی اعلام کرد که آنها در حال رفتن به خود انزوا کاخ سفید گفته است تهمت است نه گرفتن تست شده است.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران پنج شنبه که آیا او باید آزمایش مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من نگران نیست.”

Fauci گفت: ان بی سی نیوز که پرسید جمعه که آیا رئیس جمهور باید آزمایش می شود که آن را یک تصمیم “بسیار خوب کاخ سفید پزشک و پزشک کارکنان وجود دارد.”

زمانی که ان بی سی ویلی Geist دنبال کرد و از دکتر پرسید: اگر مردم باید تست شده اگر آنها بوده ام در کنار کسی که تشخیص داده شده بود با coronavirus Fauci پاسخ داد: “بله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>