مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یکی دیگر از 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک در ویروس کمک های مرحله نهایی مسابقات

(واشنگتن) — به عنوان کنگره مسابقات به سادگی بعدی coronavirus بسته نجات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی درخواست سهشنبه به پمپ 250 میلیارد دلار بیشتر به فقط-راه اندازی کسب و کارهای کوچک حقوق و دستمزد برنامه مجموعه جدید مرحله نهایی مسابقات بیش از کمک.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: بیشتر پول مورد نیاز است برای محبوب $350 میلیارد چک حفاظت از برنامه که در زمان خاموش جمعه گذشته بود اما به سرعت تاخت و تاز کردن به عنوان شرکت شروع به پریدن کرد در این فرصت به ضربه بزنید تا به 10 میلیون دلار در ماه رجب وام برای حفظ حقوق جریان میان ماندن-صفحه اصلی shutdown.

Mnuchin درخواست بودجه در تماس های خصوصی به مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. دموکرات ها تا حد زیادی حمایت از آن به عنوان یک جزء از یک کل گسترده تر کمک های جدید بسته اما مک کانل می خواهد به سرعت مربا آن را از طریق کنگره این هفته حتی اگر مجلس نمایندگان و سنا هستند اما توقیف.

“راه این رفتن ما در حال رفتن به نیاز که چون مردم با محبت آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس تلفنی با مدیران بانکی باز به مطبوعات است.

فشار برای مبلغ سنگین در حال حاضر به عنوان یک رای با فقط 48 ساعت متوجه تهدید به ناراحت شکننده توافق بین رهبران سیاسی که بیشتر باید انجام شود در میان همه گیر و استارک اقتصادی shutdown.

خانه در حال حاضر در حال آماده شدن برای افزایش کسب و کار کوچک برنامه به عنوان یک شهروند $1 تریلیون بسته پلوسی می خواهد به عنوان یک پیگیری به جارو 2.2 تریلیون دلار نجات که به قانون تبدیل شد و در اواخر ماه مارس است.

با نرخ بیکاری افزایش به رکورد اوج پلوسی به نام کسب و کار کوچک برنامه “بسیار مهم” سه شنبه.

اما پلوسی همچنین گفت که او می خواهد اطمینان پول پرواز کردن درب برای رفتن به کسانی که به آن نیاز دارید. “ما باید نظارت را به مطمئن شوید که هر کسی که واجد شرایط است و دسترسی به او گفت:” در سی ان ان.

با پریدن جلو مک کانل جمهوری خواه رهبر می تواند upend دو حزبی پویا و معمولا نیاز به امن پشتیبانی گسترده تر بسته است. دموکرات ها گفت: آنها مشورت است. عمل تنظیم برای سه شنبه.

“شغل هستند به معنای واقعی کلمه در حال ذخیره به عنوان ما صحبت می کنند” مک کانل گفت: در بیانیه ای اعلام کرد خود را حرکت می کند.

“کنگره نیاز به ارائه کمک های مالی بیشتر و یا این مهم برنامه ممکن است از اجرا و خشک. که نمی تواند اتفاق می افتد,” او گفت:.

تأکید تنش و فشار می آید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کنار بازیگری بازرس کل با پیشرو نظارت از 2.2 تریلیون دلار بسته نجات بزرگترین از نوع خود در تاریخ است.

چک برنامه یکی از ارکان اصلی در واشنگتن در تلاش برای نجات اقتصاد و ساحل تا به طور ناگهانی از کار آمریکایی ها به عنوان coronavirus بحران ریپ طریق جوامع در سراسر کشور. افزایش خواهد فشار آن را به 600 میلیارد دلار.

از طریق آن یک کسب و کار کوچک می توانید با استفاده از 75 ٪ از وام به حفظ پرداخت کارکنان آن و از سوی دیگر 25 درصد به دیدار با سربار مانند اجاره و آب و برق. به حفاظت از حقوق و دستمزد است و به مدت هشت هفته و اگر کسب و کار نگه می دارد کارکنان خود را در حقوق و دستمزد و یا rehires کارگران که گذاشته شده وام بخشوده خواهد شد.

این برنامه فقط آغاز به کار کرد و روز جمعه گذشته اما اجرای گرفتار شده است توسط یک میزبان از مشکلات است. صاحبان کسب و کار کوچک شکایت کرده اند که آنها قادر به دریافت از طریق به اداره کسب و کار کوچک و یا بانک ها به درخواست برای وام و یا آنها را رد کرد توسط بانک ها که می گویند آنها تنها با پذیرش برنامه های کاربردی از کسب و کار است که در حال حاضر مشتریان از بانک.

“ما آنقدر موفق است که ما نگران ما بودند رفتن به اجرا از پول” Mnuchin گفت: در طول یک رویداد در کاخ سفید است.

فدرال رزرو مداخله دوشنبه گفت: این امر خرید وام است که بانک ها را یک راه برای ارنج زدن مردد وام دهندگان.

با ایجاد یک backstop در وام های فدرال است که به بانک ها انگیزه ای و آزاد کردن بیشتر از پول نقد خود را برای اعطای وام.

تصمیم مجلس نمایندگان آمریکا تا مارس آینده نامشخص مواجه نتیجه. معلوم نیست اگر او gambit به صورت مستقل رای در چک برنامه ارسال آن از طریق جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و دموکراتیک-اجرا خانه.

با کنگره موکول به جز بهر pro forma جلسات یک رای نیاز خواهد بود یا اتفاق آراء رضایت همه قانونگذاران و یا یک صدای ساده بدون رای رسمی رول تماس بگیرید. وجود دارد می تواند اعتراض.

خانه اقلیت رهبر Rep. Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا حمایت مک کانل تلاش برای کوچکتر گسسته تزریق برای کسب و کار کوچک برنامه. “خانه باید به سرعت به انجام همان” او در بیانیه ای گفت.

اما اورتور مجموعه تا مرحله نهایی مسابقات با دموکرات ها به رهبری سناتور. چاک شومر از نیویورک که روز سه شنبه به نام برای تا $25,000 “قهرمانان” پرداخت برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی و خدمات کارگران صنعت.

شومر اعلام افزایش پرداخت برای پرستاران, رانندگان کامیون, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و دیگران “بالاترین اولویت است.”

شرکت های بزرگتر خواهد بود انتظار می رود به پای این لایحه برای افزایش پرداخت او گفت: در حالی که دولت فدرال خواهد ارائه کمک های مالی برای شرکت های کوچکتر.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

خانه لایحه است که انتظار می رود عبارتند از: کسب و کار کوچک در کنار افزایش دور دیگری از $1,200 مستقیم, پرداخت مزایای بیکاری و مواد غذایی تمبر کمک. برخی از دموکرات ها نیز به دنبال تا آنجا که $250 میلیارد برای کوچکتر شهرداری که چهره های نصب برای مراقبت از بیمار آمریکایی ها و ساحل تا خود به خود اقتصاد.

تغییر دینامیک در میان رهبران سیاسی هستند استارک میان آنچه که مقامات هشدار می دهند می تواند یکی از سخت ترین هفته برای کشور به عنوان تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر صعود.

خانه gaveled در بهر جلسه با تشکر. براد شرمن, D-کالیفرنیا رئیس — با پوشیدن یک ماسک صورت دوخته شده توسط دختر خود.

این خواهد بود چهارمین بسته از کنگره پس از آغاز شیوع ویروس. دو تلاش های اولیه به دنبال سومین ماه گذشته بود که تا کنون بزرگترین و جاه طلبانه ترین در نوع خود در تاریخ ایالات متحده است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>