رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت ارتش ممکن است در اقدام انضباطی علیه سابق امنیت ملی, مشاور الکساندر Vindman که شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

Vindman ارتش سرهنگ ارائه شده است که برخی از مخرب ترین شهادت در خانه استیضاح پروب سرنگون شد از کار کاخ سفید هفته گذشته است.

صحبت با خبرنگاران در دفتر بیضی تهمت گفت: ارتش می تواند در حال حاضر مقابله با Vindman هر راه که آنها می خواهند.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه به خبرنگاران گفته او “خوشحال” با 20 سال کهنه سرباز ارتش.

“شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Vindman وضعیت شده بود نامشخص از او شهادت داد که او فکر نمی کنم آن را “مناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “خواست که یک دولت خارجی بررسی” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را با تماس با شرکت انرژی Burisma در اوکراین است.

“من به صورت خصوصی گزارش نگرانی های من در کانال های رسمی به مقامات مناسب در زنجیره ای از فرمان. قصد من این بود برای بالا بردن این نگرانی ها از آنجا که آنها تا به حال مهم امنیت ملی مفاهیم برای کشور ما” Vindman شهادت در استیضاح شنوایی. “من هرگز فکر نمی کردم که من می خواهم اینجا نشسته شهادت در مقابل این کمیته و آمریکا در مورد اعمال من.”

گوردون Sondland سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا در بیانیه ای گفت که تهمت نیز توصیه او را در روز جمعه که او را به یاد می آورد بلافاصله.

Sondland گفت: مجلس استیضاح محققان که او با رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل در اوکراین در “اکسپرس جهت” رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند و “در عوض” با کیف به دلیل آن چیزی بود که تهمت می خواستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر