مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مایک Pompeo را شاهد امضای توافق صلح با طالبان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او را اعزام وزیر امور خارجه خود را برای امضای یک توافق با طالبان در افغانستان با هدف آغاز یک قرعه کشی را از هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده و پایان دادن به امریکا 18-سال دخالت در جنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Mike Pompeo خواهد به زودی در مسیر خود شاهد امضای یک توافق با طالبان یک رویداد است که امریکا دیپلمات ارشد ایستاده با رهبران شبه نظامیان که harboured القاعده قبل از 9/11 حملات و مسئول مرگ هزاران آمریکایی خدمتگزاران و زنان است. او گفت: وزیر دفاع علامت Esper نیز صدور بیانیه مشترک با دولت افغانستان است.

تهمت نمی گویند که در آن معامله را امضا شود اما آن بوده است که قبلا گزارش شده است که این امر رخ می دهد روز شنبه در دوحه, قطر.

امضای آید پس از یک هفته که در آن هر دو کشته و طالبان متعهد به کاهش خشونت است. در زیر این طرح را امضا کردند در ایالات متحده است به کاهش تعداد سربازان در افغانستان به 8,600 از حدود 13000 است.

خیلی از این طرح باقی مانده است مبهم جز به می گویند که سربازان آمریکایی را برداشت و که طالبان وعده به افراط گرایان اجازه استفاده از این کشور به عنوان یک مرحله بندی زمین برای حمله به آمریکا یا متحدان آن است.

ظرف 10 تا 15 روز پس از امضای طالبان و نمایندگان تمام بخش های جامعه افغانستان از جمله دولت هستند به نشستن سعی کنید به مذاکره در چارچوب یک پست-جنگ افغانستان. مسائل در جدول شامل بیشتر دائمی آتش بس و حقوق زنان و اقلیت ها.

“اگر طالبان و دولت افغانستان زندگی می کنند تا به این تعهدات ما را قدرتمند مسیر رو به جلو برای پایان دادن به جنگ در افغانستان و آوردن نیروهای ما صفحه اصلی” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. “این تعهدات نشان دهنده یک گام مهم به یک صلح پایدار در افغانستان از القاعده و داعش و دیگر گروه های تروریستی که به دنبال به ما آسیب برساند. “

یک دریایی ایالات متحده طول می کشد تا یک مبارزه موقعیت پس از ورود به یک هلیکوپتر در طول سال 2009 عملیات در میان Poshteh افغانستان. ایالات متحده در جریان جنگ در افغانستان تقریبا 19 سال. (جو Raedle/گتی ایماژ)

بیش از 20 قانونگذاران ایالات متحده به تازگی در نامه ای به Pompeo و Esper درخواست برای اطمینان داد که ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق را به مخاطره نمی اندازد ایالات متحده امنیتی است.

“من در برخورد با بسیاری از بچه ها بد در طول زمان من در سازمان سیا و یکی از چیزهایی که من آموخته است که قبل از اقدامات شاخص خوبی از آنهایی که آینده” گفت: Rep. خواهد هرد یک جمهوری خواه تگزاس که به خدمت در افغانستان به عنوان یک مخفی مامور سازمان سیا. “جنگ در افغانستان باید به پایان رسیده است و این در طالبان دست به ایجاد این اتفاق می افتد. اما طالبان هرگز نشان از تمایل به یک شریک واقعی در صلح است.”

رهبران طالبان به اسوشیتد پرس گفت که اگر همه چیز می رود با توجه به طرح همه سربازان ایالات متحده خواهد بود برای خروج از افغانستان در 14 ماه اما واشنگتن تایید نشده یک جدول زمانی. این توافقنامه همچنین تصریح انتشار 5,000 طالبان از افغانستان اجرا زندان اما روشن نیست که اگر دولت افغانستان به آن به توافق برسند.

قرارداد نقشه برداری از یک طرح صلح به شرح زیر ماه از مذاکرات میان آمریکا و طالبان که شکسته اند قبل از. پنتاگون گفته است برای ماه ها است که آن را آماده است به منظور کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در افغانستان به 8,600 اما مقامات ایالات متحده گفته اند که آن می تواند ماه را برای هر گونه کاهش نیروهای نظامی را آغاز کند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر روز شنبه گفت که زمانی که او برای اولین بار زد به رئیس جمهور رای دهندگان به او وعده داده شده که او شروع به در آوردن سربازان خانه. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

“نزدیک به 19 سال پیش امریکایی اعضای سرویس رفت و به افغانستان برای ریشه کن کردن تروریست ها مسئول 9/11 حملات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در آن زمان ما را ساخته اند پیشرفت های بزرگ در افغانستان بلکه در هزینه های بزرگ به ما شجاع خدمات اعضا به مالیات دهندگان آمریکایی و به مردم افغانستان است.”

او گفت که زمانی که او برای اولین بار زد به رئیس جمهور رای دهندگان به او وعده داده شده که او شروع به در آوردن سربازان خانه و به دنبال پایان دادن به جنگ در افغانستان است. “ما در حال ساخت پیشرفت قابل توجهی در آن وعده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>