مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را “نه نژادپرستانه در همه’ به مراجعه به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس’

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) هنوز هم در حال اجرا برای رئیس جمهور, اما او نمی خواهند به بحث در مورد مبارزات انتخاباتی خود در حال حاضر.

مانند بسیاری از آمریکایی ها خود را تمرکز اصلی در این بیماری همه گیر کوروناویروس که او به نام “بحران بی سابقه ای از عمر ما” و همه چیز رو testy زمانی که همه چیز نوسان کردن موضوع چهارشنبه.

در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران ساندرز خواسته شد اگر او تا به حال یک بازه زمانی در محل برای زمانی که او را به یک تصمیم در مورد اینکه آیا به رها کردن مسابقه پس از رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رسید پاداش از دیگری قوی شب از رای گیری اولیه سهشنبه کمک به او را امن و جای خود را به عنوان حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات.

ساندرز نبود داشتن آن است.

سی ان ان مانو راجو که این سوال را پرسید و سپس با اشاره به این که ساندرز بود که یک نامزد ریاست جمهوری که به این سناتور در پاسخ او ندارد زمان به فکر کردن در مورد چنین چیزهایی.

Raju گزارش داد که همه چیز آرام و در مدت کوتاهی پس از آن, به عنوان ساندرز بازگشت به پاسخگویی coronavirus سوالات. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>