مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اگر خواسته او را coronavirus واکسن اول

بیش از 300 مسلح, سیاه, تظاهرات و راهپیمایی در شکل گیری از طریق لوئیزویل, کنتاکی در شنبه خواستار پیشرفت در روند

توسط PATRIS-FUN در 6 مرداد 1399

بیش از 300 مسلح, سیاه, تظاهرات و راهپیمایی در شکل گیری از طریق لوئیزویل, کنتاکی در شنبه خواستار پیشرفت در روند کند تحقیقات پلیس قتل Breonna تیلور. همان گروه نه F---ing اطراف ائتلاف (NFAC) حال به تازگی راهپیمایی در کوه سنگ, گرجستان, پوشیدن سیاه و حمل خود را نیمه اتوماتیک تفنگ اعتراض به آتلانتا و حومه را اسم بنای تاریخی به تصویر می کشد مؤتلفه ژنرال و جداگانه مسلح, سیاه, گروهی راهپیمایی در شهر اوکلاهما در ماه ژوئن به علامت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی.

آنها را بدست واکنش های مختلفی از زندگی ماده معترضان که آیا حمل سلاح گرم به تظاهرات.

در لوئیزویل در حدود 50 سنگین مسلح سفید اعضای راست سه Percenter شبه نظامیان تماشا NFAC مارس ظاهرا وجود دارد به حمایت از پولیس محلی. سه Percenters در آمد از ایندیانا تنسی و کشورهای دیگر برای این تجمع با توجه به رهبر تارا Brandau. همکار شبه نظامیان عضو نیک السگر گفت: لویی پیک مجله به NFAC راهپیمایان تا به حال یک حق در قانون اساسی به صحبت می کنند اما آنها به "من هیچ کسب و کار اینجا بودن. این است که دولت خود را." سه نفر زخمی شدند که کسی تفنگ به طور تصادفی مرخص شد اما در غیر این صورت تجمع تنش بود اما صلح آمیز است.

آمریکایی های سیاه و سفید مثل سفید آمریکایی شده است خرید سلاح گرم در غیر منتظره تعداد زیادی از COVID-19 همه گیر آغاز شده و مالکیت اسلحه را برداشت بیشتر پلیس پس از قتل جورج فلوید, سیاسی , گزارش به نقل از یک تیز چشم انداز مثبت در جدید عضویت در تفنگ صاحب سازمان.

کلی هرج و مرج همه گیر شد و یکی از عوامل در افزایش عضویت اما فلوید کشتار و پس از آن تظاهرات بودند که "یک خط در شن و ماسه" برای بسیاری از اعضای جدید فیلیپ اسمیت رئیس جمهور از ملی آفریقایی آمریکایی صاحبان اسلحه' Association, گفت, سیاسی. "این روز بیش از آمریکایی های آفریقایی تبار نشسته آواز 'Kumbaya و امید و دعا که کسی خواهد آمد و آنها را ذخیره کنید. ما میخوایم ذخیره کنیم." مسلح پلنگ سیاه تظاهرات متقاعد NRA و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. رونالد ریگان رییس جمهور آینده و برای حمایت از کنترل اسلحه در اواخر 1960s.

ضد نژاد پرستی طرفدار Ibram X. Kendi استدلال به تازگی بر روی دکس شپرد صندلی متخصص پادکست که تقاضا سفید مالکیت اسلحه یکی از راه هایی است که نژاد پرستی است آسیب سفید آمریکایی با اشاره به سفید نر تفنگ نرخ خودکشی. مردان سفید پوست را تا 79 درصد از امریکا 24,000 تفنگ خودکشی در هر سال با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از داده ها و مردم در مناطق روستایی به ویژه در خطر است. نزدیک به دو سوم از ایالات متحده تفنگ مرگ و میر خودکشی. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب