واشنگتن — در میان ناآرامی های نژادی در سراسر کشور رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اعلام کرد خود را “رئیس جمهور از قانون و نظم” و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده به شهرهای آمریکا برای سرکوب افزایش خشونت آمیز تظاهرات.

به عنوان تهمت صحبت کرد, باور نکردنی تلویزیون تقسیم صفحه نمایش توسعه یافته در اطراف کاخ سفید است. در حالی که او خطاب به ملت در کاخ سفید را شاعرانه باغ گل رز, یک سری از وسایل نقلیه نظامی نورد مقابل در خیابان پنسیلوانیا و پلیس نظامی و اجرای قانون و برخورد با معترضان در پارک لافایت.

کسانی که در تظاهرات مسالمت آمیز پاک شد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن در سراسر پارک و به سنت جان اسقفی کلیسای شناخته شده به عنوان “کلیسای رئیس جمهور” که دچار خسارت آتش سوزی در یک اعتراض این هفته است. برگزاری مقدس او پس از آن ایستاده بود با چند تا از اعضای کابینه به عنوان دوربین کلیک.

“ما بزرگترین کشور در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بسیج “هزاران و هزاران نفر” از سربازان برای حفظ صلح اگر فرمانداران نیست استفاده از گارد ملی را تعطیل کردند. با صدای بلند گاز اشک آور انفجار شنیده میشد به مقامات منتقل آنچه در ظاهر به تظاهرات مسالمت آمیز در پارک. تشدید آمد فقط پس از دادستان کل ویلیام بار به پارک آمد به بررسی شدند.

با توجه به ارشد دفاع مقامات بین 600 و 800 اعضای گارد ملی از پنج کشور فرستاده شد به واشنگتن برای ارائه کمک. کسانی که سرباز بودند یا در حال حاضر بر روی زمین و یا خواهد رسید نیمه شب.

تحت جنگ داخلی در دوران پس Comitatus قانون فدرال آمريکا ممنوع از انجام اجرای قانون اقدامات مانند ساخت دستگیری تصرف اموال یا جستجو از مردم. در موارد شدید رئیس جمهور می تواند به استناد قیام قانون نیز از جنگ داخلی که اجازه می دهد تا استفاده از فعال وظیفه یا سرباز گارد ملی برای اجرای قانون است.

مقامات گفت که برخی از گارد ملی در سی مسلح خواهد شد و دیگران خواهد شد. آنها گفتند که دی سی از اعضای گارد نیست باید سلاح های غیر کشنده. پلیس نظامی است که قابل مشاهده هستند در شهرستان ها اعضای گارد.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de