رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او باور نمی کند که او نیاز به استفاده از نیروهای نظامی برای مقابله با اعتراضات داخلی را برانگیخته توسط پلیس کشتن یک غیر مسلح در مینیاپولیس.

“آن بستگی دارد من فکر نمی کنم ما باید به” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مصاحبه با Newsmax تلویزیون که آیا او خواهد ارسال نظامی به هر شهرستانها گاهی اوقات پس از تظاهرات خشونت آمیز, قتل جورج فلوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او می تواند با استفاده از نیروهای نظامی در کشورهای که موفق به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات.

سازمان دیده بان | تهمت هشدار از سرکوب دوشنبه:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به استقرار نظامی مگر اینکه متحده توقف خشونت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به بسیج نظامی برای پایان دادن به “بی قانونی” و سرزنش آنارشیست ها و Antifa برای دامن زدن به ناآرامی در طول تظاهرات علیه خشونت پلیس. 3:27

روز دوشنبه تهمت و تهدید به استقرار نظامی به کشور است که در آن خشونت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس نمی تواند quelled. او اعلام کرد همان روز پلیس فدرال تحت فرمان مجبور به عقب معترضان به طوری که او می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا و نگه دارید تا یک کتاب مقدس برای یک عکس op.

تظاهرات همچنان در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و در کشورهای دیگر.

یک مرد نگه می دارد تا مشت خود را در حالی که صدها نفر از تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید روز سه شنبه در واشنگتن ، (برنده McNamee/گتی ایماژ)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im