مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او می داند که وضعیت سلامت کره شمالی کیم

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آگاه از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد وضعیت سلامت. کیم نشده است دیده می شود در پس مارس 11, تحریک شایعات از مرگ او.

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او آگاه از کیم جونگ سازمان ملل متحد و سلامت آرزو او را به خوبی ظاهر می شود برای تایید است که رهبر کره شمالی زنده است.

کیم دیده نشده علنا از ریاست حزب کارگر جلسه در آوریل 11. شایعات در مورد سلامت خود شروع به چرخش پس از شکست او برای حضور در جشن تولد پدربزرگش و بنیانگذار کیم ایل سونگ در 15 آوریل یک رویداد است که علائم مهم ترین روز در کره شمالی, سیاسی, تقویم.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی پس از او پرسید که آیا او آگاه بود از کیم بیماری است.

“بله من یک ایده بسیار خوبی است اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید در حال حاضر. من فقط آرزو می کنم او به خوبی” نسبت ناروا گفت.

وی افزود که رسانه ها خواهد بود “احتمالا شنوایی در نه چندان دور آینده” در مورد کیم.

“من امیدوارم که او خوب,” او اضافه شده است. “من نمی دانم چگونه او انجام نسبتا صحبت کردن.”

دولت کره جنوبی ماه Jae-در بالا امنیتی دستیار نیز تایید کرد در روز یکشنبه که کیم در واقع “زنده و سالم است.”

dvv/dr (AFP ایسنا)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>