این معامله باعث می شود بیشتر امتیازات به فلسطین نسبت به پیش بینی اما می پرسد که آنها را قبول شهرک غرب بانک. رهبران فلسطینی در حال حاضر متعهد به رد این طرح است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری طولانی معوق اسرائیل و فلسطین با طرح صلح روز سه شنبه او به عنوان میزبان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رهبر مخالفان Benny Gantz در کاخ سفید است.

“ما با هم می توانید در مورد طلوع جدید در خاورمیانه” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که او نیز آن را به نام “سخت ترین معامله تا کنون را.” او همچنین با تشکر از دولت عمان, بحرین و امارات متحده عربی برای کمک های خود را در روند صلح است.

نتانیاهو آن را به نام یک “روز تاریخی” در تاریخ همتراز با 14 مه سال 1948 زمانی که رییس جمهور آمریکا از هری ترومن شد اولین رهبر بین المللی به رسمیت شناختن دولت اسرائیل.

“آقای رئیس جمهور, من باور دارم که این دهه و شاید حتی قرن ها ما را به یاد داشته باشید ژانویه 28 سال 2020” Netayanhu ادامه گفت: طرح “یک طرح واقعی برای صلح با دوام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب حل دو دولت بلکه شهرک های اسرائیلی

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معامله یک “واقع بینانه حل دو دولت.” او همچنین گفت که اورشلیم باقی خواهد ماند و اسرائیل “میخواهد سرمایه” تحت طرح پیشنهادی. او در ادامه گفت که آینده فلسطین را سرمایه باید ساخته شود تا بخش هایی از شرق اورشلیم در یک نوع مشترک قلمرو توافق که مطابقت بیشتر از نزدیک با جلسات از مقامات در وزارت امور خارجه آمریکا قبل از انتشار.

این توافق همچنین خواستار حداقل چهار سال توقف در اسرائیل حل و فصل ساخت و ساز هر چند این اجازه را می دهد که اسرائیل برای حفظ کنترل بر بسیاری از شهرک های غیر قانونی آن در حال حاضر ساخته شده است.

اگر چه این طرح باعث می شود چند امتیاز به فلسطین از جمله دو برابر شدن آن در حال حاضر تحت کنترل قلمرو آن درخواست آنها برای عبور از آنچه که قبلا به عنوان یک خط قرمز با درخواست آنها را به پذیرش قبلا ساخته غرب بان کی مون شهرک به خاک اسرائیل.

این طرح است که با تاخیر به مدت دو سال در حال حاضر رد شده توسط فلسطینی ها که نمایندگان نمی شد دعوت به جلسه. مقامات فلسطینی استدلال کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از حد مغرضانه به نفع دولت اسرائیل و تنها به دنبال تقویت نتانیاهو ملی دولت است.

اعتراض جمعی در غزه

روز سه شنبه هزاران نفر از فلسطینی ها در زمان به خیابان های شهر غزه در اعتراض به طرح سوزاندن تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو و برگزاری آگهی ها که گفت: “فلسطین برای فروش نیست.”

رهبر حماس اسماعیل هنیه یک رقیب به رئیس جمهور فلسطین محمود عباس به نام عباس به وعده خود ثابت قدم پشتیبانی در مخالفت با این طرح است.

وی همان روز که نتانیاهو انصراف درخواست خود را برای مصونیت از تعقیب او به عنوان چهره کشت از اتهام فساد مالی از جمله تقلب و نقض اعتماد و رشوه خواری. اسرائیل در حال رفتن به پای صندوق های رای برای سومین بار در یک سال و در ماه مارس پس از دو انتخابات قبلی به پایان رسید inconclusively.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است امیدوار کننده طرح صلح از او در مبارزات انتخاباتی معروف توزیع این وظیفه را به او پسر در قانون Jared michael janda مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن همراه با یک نمونه کارها متنوع است که شامل مواد مخدر بحران و veterans’ affairs.

تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که این طرح به طور ناگهانی ظاهر می شود پس از سه سال تعویق افتادن بخشی از یک پیشنهاد با مغلوب ساختن پیشی جستن برای منحرف کردن اذهان از خود در جریان استیضاح محاکمه.

es/msh (AP, AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

ایندکسر