مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها تصویری اعلام ‘تنها دموکرات است مرده دموکرات’

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی هایش در سراسر ایالات متحده در روز جمعه بسیاری از تبدیل ستیز. معترضان در شهرهای بزرگ آتش را به اتومبیل های پلیس و ساختمانهای آسیب دیده در حالی که چندین حوادث که در آن افسران پلیس به نظر می رسد به تشدید خشونت دستگیر شدند در رسانه های اجتماعی.

در بروکلین مسافر درب یک ماشین پلیس رانندگی توسط معترضان بود و پرت باز کردن هدف قرار دادن یکی از تظاهرکنندگان و یک افسر دیگر فیلم برداری شده بود پرتاب یک زن معترض به زمین. او در نهایت در بیمارستان زخم.

اما آن را فقط معترض بودند که هدف حمله برخی از اعضای پلیس. ساعت پس از سی ان ان اخبار خدمه دستگیر شد در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس لویی افسر پلیس اخراج فلفل توپ در یک تلویزیون محلی اخبار خدمه گزارش تظاهرات در کنتاکی, شهرستان بسیار به همه سردرگمی.

در جای دیگر یک جوان 19 ساله به ضرب گلوله کشته شد در دیترویت توسط ناشناخته و مشکوک. معلوم نیست اگر قربانی یک معترض اما تیراندازی رخ داده است که در دیترویت تظاهرات در حال وقوع بود.

به عنوان درگیری از والیان مانند گرجستان برایان کمپ (R) و مینه سوتا را تیم Walz (D) به نام در گارد ملی و پنتاگون در این گزارش پلیس نظامی در حالت آماده به کار. تیم O’donnell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>