مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش فکر می کند coronavirus مرگ و میر overcounted. کارشناسان می گویند مخالف است.

دانشمندان احتمالا خسته از داشتن به توضیح است که مطالعات جدید در coronavirus به مراتب از یک چیز مطمئن, اما, خوشبختانه, آنها در حفظ و تنظیم ضبط مستقیم به هر حال.

آخرین مطالعه به علت بهم آمد از از یک تیم در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس. به لس آنجلس تایمز با انتشار گزارش بر روی کاغذ که به این نتیجه رسیدند که COVID-19 coronavirus جهش به یک مطلب انتقال (البته نه لزوما خطرناک تر) فرم است که بیشتر شایع در نقاط داغ. تیم تحقیقاتی به رهبری بت Kober است به خوبی در نظر گرفته و بسیاری از همکاران در نظر تئوری قابل قبول اقیانوس اطلس گزارش اما این بدان معنا نیست که این احتمال وجود دارد.

لیزا Gralinksi در دانشگاه کارولینای شمالی یکی از معدود دانشمندان در جهان است که دارای تخصص در coronaviruses گفت: نتیجه گیری از مقاله “هستند و پر از شکوفه” چرا که آنها نه در واقع آزمایش شده است. می تواند وجود داشته باشد بسیاری از دلایل که چرا ویروس ها با جهش شايع تر اما ساده ترین آنها این است که آنها فقط اتفاق افتاده است به آنهایی که در خارج از چین در یک نرخ بالاتر.

در طول همه گیر شده است وجود دارد بسیاری از حدس و گمان در مورد جهش ایجاد سویه های مختلف از کروناویروس که می تواند متفاوت باشد در توانايی انتقال و یا حتی کشنده اما اقیانوس اطلس اشاره می کند که بسیاری از جهش های خاموش هستند و فقط تغییر ویروس’ ظاهر نه قابلیت های خود را. بسیاری از کارشناسان گفت: آنها شگفت زده می شود اگر coronavirus تا به حال بدل به بیش از یک سویه در حال حاضر از آنجا که خانواده از ویروس ها و تغییرات در نرخ بسیار کندتر از گفتن ویروس آنفلوانزا.

بدون در نظر گرفتن ناتان Graubaugh در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل که معتقد است احتمالا فقط یک سویه شناور در اطراف فکر می کند با تمرکز بیش از حد بر روی جهش “ایجاد انحراف از آنچه که ما نیاز به تمرکز بر روی” از جمله آزمایش واکسن و مواد مخدر. جزئیات بیشتر در اقیانوس اطلس. تیم O’donnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>