مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش دادند Mnuchin به فشار بانک فدرال پاول در محرک اقتصادی

“این سخت است برای بسیاری از مردم به طور مستقیم درک نمایی رشد” ییل علم استاد و پزشک نیکلاس Christakis توییتی چهارشنبه. “هیچ چیز به نظر می رسد اتفاق می افتد برای یک مدت طولانی تا زمانی که بسیاری اتفاق می افتد در یک بار.” بسیاری اتفاق افتاده در شب چهارشنبه.

به منظور کوتاه رئیس جمهور تهمت به یک بیضی آدرس دفتر پس از روشن که شامل بخشی از ممنوعیت سفر به اروپا و NBA به طور نامحدود به حالت تعلیق در فصل آن تام هنکس اعلام کرد که او و همسرش را آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus و بهداشت ، ماریا Cantwelll را (D-شستشو.) دفتر گفت: یکی از کارکنان آن نیز آزمایش مثبت قرار دادن ویروس جدید در داخل کنگره.

اما درست قبل از هر گونه که اتفاق افتاده سابق آلاسکا رژیم صهیونیستی. سارا پیلین بود unmasked به عنوان خرس در نقاب خوانندهو او rapped Sir Mix-A-Lot آمار “کودک رو به عقب است.”

شاید که باید یک نشانه است.

“هنگامی که چیزی خطرناک نمایی در حال رشد است همه چیز خوب به نظر می رسد تا زمانی که آن را نمی کند” مگان McArdle می نویسد در واشنگتن پست. “بحران در شمال ایتالیا است که چه اتفاقی می افتد زمانی که یک سرعتی دو برابر شدن نرخ دیدار ‘آستانه اثر’ که در آن شخصیت از یک رویداد می تواند انبوه یک بار تغییر اندازه آن بازدید یک آستانه خاص است. در این مورد آستانه چیزهایی مانند ICU تخت. اگر این بیماری همه گیر به اندازه کافی کوچک است و پزشکان می توانند با ارائه حمایت های تنفسی به کسری قابل توجهی از بیمارانی که دچار عوارض نسبتا کمی خواهد مرد. اما هنگامی که تعداد حیاتی بیماران بیش از تعداد هواکش و تخت ICU و دیگر انتقادی-امکانات مراقبت مرگ و مير سنبله.”

در هر صورت شما می توانید به تماشای پیلین را پوشانده عملکرد زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>