مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها توییتهایی دربارهی ‘آزادی’ ایالات غرب میانه

فلوریدا است که در حال حاضر یکی از ایالات متحده برای اولین بار در کشور شروع به کاهش coronavirus محدود با جکسون شهردار لنی کاری (R) اعلام کرد که Duval County سواحل و پارک های خواهد بود که برای اولین بار در کشور برای بازگشایی, شروع جمعه در 5 p. m. “این می تواند آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی” کاری روز پنجشنبه گفت.

پارک ها و سواحل را تنها برای “فعالیت های ضروری” است که شامل پیاده روی, دوچرخه سواری, ماهیگیری, شنا, و, گشت و گذار, ساحل خبر اول گزارش. در حالی که سواحل تنها بود باز در صبح و شب, پارک, سر گرفته خواهد شد عادی ساعت تا زمانی که تجمعات محدود به کمتر از 50 نفر است. اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل باقی می ماند.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود خود را باز امریکا دوباره برنامه ریزی کنید که برگ های این کشور بازگشایی فرآیندهای تا حد زیادی به فرمانداران. به عنوان Axios یادداشت های کاخ سفید تا به حال تحت فشار قرار دادند و این طرح در بخشی به دلیل “تهمت نمی خواهید [فرمانداران] برای تماس با بازگشایی اولین بار.” Axios اضافه شده جمعه که “شما شروع به دیدن قرمز متحده اعلام reopenings خیلی زود” و “سازمان دیده بان برای تگزاس و فلوریدا به مجموعه ای از استاندارد در میان قرمز متحده است.”

شنبه بعد از ظهر فلوریدا تا به حال بیش از 23,300 تایید coronavirus موارد و 668 coronavirus مربوط به مرگ و میر. دولت فرماندار ران DeSantis (R) شده بود با انتقاد توسط کارشناسان بهداشت و درمان در ماه گذشته برای واکنش “بیش از حد به آرامی” به بحران است. به طور جداگانه در روز پنج شنبه میامی هرالد گزارش داد که دولت در بخش بهداشت و درمان منتقل شده بود برای جلوگیری از آن خبرنگاران از دسترسی به سوابق مورد COVID-19 مرگ و میر در میامی-Dade County, تصمیم گیری در این مقاله به نام “یک مثال از اینکه چگونه دولت از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اغلب بوده است مایل و یا قادر به ارائه اطلاعات مهم در مورد آن coronavirus پاسخ.” Jeva Lange

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>