مغلوب ساختن پیشی جستن حذف استیضاح شنوایی شاهد سفیر Sondland: ما در رسانه ها

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به یاد می آورد سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland مدت کوتاهی پس از از بین بردن کاخ سفید اوکراین متخصص الکساندر Vindman از نقش خود است. هر دو مقامات شهادت در استیضاح جلسات.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland روز جمعه پس از Sondland شهادت در استیضاح تحقیقات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط ما روزنامه نیویورک تایمز.

ما کارشناس نظامی در اوکراین الکساندر Vindman شد “حذف” را از کاخ سفید نیز پس از شهادت در استیضاح بررسی است.

“سرهنگ Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت” Vindman وکیل David ماشین کار در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد موکل وی “همراهی” از محل.

ادامه مطلب: نظر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح است نه اتلاف وقت

“قوی ترین مرد جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق,” Pressman اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که تبرئه در استیضاح اتهامات در روز چهارشنبه نشان داد که اوایل روز جمعه که او را حذف Vindman از نقش خود در شورای امنیت ملی.

“شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Ukraine expert Alexander Vindman (picture-alliance/M. Brochstein)

اوکراین متخصص الکساندر Vindman

چه Sondland و Vindman می گویند در طول استیضاح تحقیق و تفحص ؟

Sondman و Vindman که در خدمت به عنوان مدیر امور اروپا در شورای امنیت ملی بودند و هر دو در حال حاضر در جولای 25 تلفن تماس در طی آن تهمت خواسته رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy برای باز کردن یک تحقیق به رقیب سیاسی جو بایدن.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف” Vindman گفت: در طول پروب.

این شهادت همراه با Sondland مخرب شواهد کلیدی بود در ساختمان مورد در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور استیضاح شد اما جمهوری خواه اکثریت سنا در تبرئه او در روز چهارشنبه.

Vindman را برادر دوقلو یوگنی همچنین یک سرهنگ که مشغول به کار به عنوان یک وکیل در شورای عالی امنیت ملی اخراج شد در همان زمان با توجه به ما گزارش های رسانه ها.

وکیل Pressman گفت Vindman بود “وحی در خدمت کشور خود و خود را رئیس جمهور” در طول شورای امنیت ملی تصدی.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/ (dpa خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر