مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام رودی جولیانی برای فشار به صورت رایگان-برای-تمام بحث های که در آن بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن از یکدیگر بپرسید سوالات

رئیس جمهور جرمی عمومی تثبیت شده بر اساس جمعیت و اندازه نگاه کردن “وحشت” در “ردیف بی پایان از آبی خالی کرسی” قبل از مصرف این مرحله سه شنبه شب در Tulsa بانک اوکلاهما مرکز نیویورک تایمز گزارش. کمتر از 6,200 دارندگان بلیط تا به حال نشان داد تا در 19,000-صندلی عرصه با توجه به Tulsa آتش مارشال.

“مغلوب ساختن پیشی جستن و خوی بهبود یافته بود” در پایان این تجمع, تایمز , گزارش, اما او وارد کاخ سفید “با یک شکست داد بیان در چهره اش, برگزاری مچاله قرمز کمپین کلاه در یک دست. دقیقا همان چیزی را اشتباه رفت و هنوز هم در حال جدا در روز یکشنبه.” در اینجا چهار عامل است که به احتمال زیاد نقش:

1. Overselling: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale و متحدان bragged برای روز است که بیش از یک میلیون نفر تا به حال محفوظ بلیط برای این تجمع است.

“شما هرگز لاف زدن در مورد رزرو بلیط” می نویسد: HuffPost‘s یاشار تبیین او فرار بزرگ تظاهرات در “زندگی قبلی در سیاست است.” شما “خجالت اگر مردم نمی نشان می دهد” اما “این نیز مانع حضور و غیاب.”

2. “Infinite و K-Pop ستان”: این که چگونه این بار خلاصه بیشتر مبارزات زیرزمینی در Infinite و توییتر سوخت توسط طرفداران موسیقی پاپ کره ای به شوخی مغلوب ساختن پیشی جستن توسط رزرو احتمالا صدها نفر از هزاران نفر از تجمع بلیط. “K-pop توییتر و Alt Infinite خوب داد که در آن آنها گسترش اطلاعات میان هر یک از دیگر بسیار به سرعت گفت:” YouTuber الیاس دانیل 26.

3. طرفداران تهمت ترسیده بودند: Parscale انکار مسئولیت برای هیچ-نشان می دهد که این ادعا “جعلی رسانه های خبری هشدار مردم به دور از این تجمع به دلیل COVID و معترضان همراه با آخرین تصاویر از شهرهای آمریکا در آتش تا به حال یک تاثیر واقعی.” تنها رسانه های جریان اصلی خروجی به طور منظم نمایش فیلم سوختن ساختمان های فاکس نیوز و برخی از مردم ترک قبل از تهمت وارد شده چرا که “آنها نمی خواهند در این شهر پس از تاریک” واشنگتن پست‘s دیوید Weigel گزارش شده است. مقامات کاخ سفید نیز این باورند که واقعی coronavirus نگرانی نگه داشته و بسیاری از قدیمی تر طرفداران تهمت دور. Parscale و متحدان ادعا کرد که معترضان مسدود ورودی ورزشگاه هر چند “خبرنگاران گفت: در حال حاضر وجود دارد چند تظاهرات” این بار در نت.

4. اوکلاهما قرمز است اما کوچک: با توجه COVID-19 headwinds تهمت انتخاباتی نباید برداشت دولت با بیش از یک میلیون ثبت نام جمهوری خواهان علی استدلال می کند. Parscale باید برگزار مغلوب ساختن پیشی جستن باز گشت تجمع در فلوریدا (4.8 میلیون ثبت نام جمهوری خواهان) و یا تگزاس (بیش از 6 میلیون). پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>