مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت گرمی توسط مودی هند در روز 1 بازدید

اولویت نمایش با شکوه بیش از سیاست رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن basked در هند استقبال از در آغوش گرفتن در روز است که شامل یک مگا-رالی با تشویق جمعیت یک تحسین متقابل نشان می دهد با همتای خود و غروب آفتاب تور مشهور تاج محل.

تهمت استفاده می شود برای اولین بار بعد از گردباد 36 ساعته سفر به هند به تاکید مجدد بر روابط نزدیک با نارندرا نخست وزیر و, آزار دادن پیشرفت در یک معامله تجاری پایین جاده. اما روز بود و تا حد زیادی اختصاص داده شده به سه نفر از دلخواهی عکس-ops: بزرگترین تجمع از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری ساندویچ بین بازدیدکننده داشته است به خانه سابق استقلال رهبر Mohandas Gandhi و تاج محل.

در اولین ساعت ها در شبه قاره تهمت دریافت چاپلوسانه رفتار پذیرش است که بازداشته او را در بسیاری از سفرهای خارجی. بیش از 100000 نفر بسته بندی بزرگترین ورزشگاه کریکت, تقریبا تمام آنها با پوشیدن کلاه سفید با نام رویداد: “ناماسته, مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما مایل دور در پایتخت دهلی نو پلیس با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک دود برای پراکنده کردن جمعیت از برخورد معترضان ساعت قبل از تهمت بود با توجه به رسیدن به خشونت را شکست بیش از یک تابعیت جدید قانون که شامل مسلمانان است. Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن در تظاهرات خیابانی نیز فوران در کلکته حیدرآباد و Gauhati.

اعضای جمعیت در سردار پارل ورزشگاه تشویق به تهمت و مودی در آغوش. رهبران دو کشور انتظار می رود در روز سه شنبه به بحث سیاست از جمله روابط اقتصادی بین کشورها است. (Muralidharan/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کرد تجمع سخنرانی در احمدآباد روز دوشنبه اعلام کرد که او تا به حال سفر از 8000 مایل به ارائه پیام است که “امریکا را دوست دارد و هند و امریکا احترام می گذارد هند و امریکا همیشه وفادار و دوستان وفادار به مردم است.”

وی با تمجید هند به عنوان یک محل که در آن ادیان مختلف “عبادت در کنار هم در هماهنگی” و هیچ اشاره ای به قانون جدید که در حال بالا بردن ترس است که این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی یا مستند های اعمال شده توسط مقامات در هند-اداره کشمیر و جامو.

خورشید پخته شهر سرو در اطراف او آن خیابان پرتکاپو با مردم مشتاق به گرفتن یک نگاه اجمالی از رئیس جمهور آمریکا است. رئيس جمهور در سفر کاروان تمیز تازه جاده ها کاشته شده با گل و شامل صدها تابلوهای تبلیغاتی رئیس جمهور و همسرش, Melania. ده ها هزار نفر در صف این مسیر به خوبی از بیش از حد بالا پیش بینی تا 10 میلیون که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال این باورند خواهد بود در دست است.

یک زن توضیح می دهد که در مورد یک charkha یا چرخ نخ ریسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان همسرش, Melania و نارندرا نخست وزیر هند, چپ, نگاه گاندی آشرام در احمدآباد. (مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن اول متوقف شد گاندی خانه که در آن او ملبس به نماز شال و حذف شد کفش خود را به راه رفتن را از طریق فروتن آشرام. او در بازرسی از چرخ نخ ریسی استفاده می شود توسط مشهور صلح طلب و دیدم یک مجسمه از میمون ها به نمایندگی از گاندی شعار “See no evil, Hear no evil, Speak no evil.” سپس آن را به مراتب بیشتر خشن و بی ادب تنظیم: مگا تجمع در بزرگترین ورزشگاه کریکت.

یک باتری با دقت انتخاب مودی وفاداران و کارگران از Bharatiya Janata Party صف جاده به توافق رئیس جمهور یک جایزه خوش آمدید. ده ها هزار نفر از افسران پلیس بودند با در دست برای حفظ امنیت و یک دیوار جدید ساخته شد در مقابل یک زاغه ظاهرا به پنهان کردن آن از ریاست جمهوری عابران.

در راه به ورزشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان عبور از یک رودخانه که در آن یک بارج شد نابودسازی با “تهمت” و تماشاچیان شعار “مودی!”

مودی استعاری و به معنای واقعی کلمه در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن در آغاز “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رالی بود که در راه بازگشت از نیمی از خانه و دور رویدادها برای دو نفر. هر دو حضور داشتند تجمع برای مودی در هوستون در سال گذشته به خود جلب کرد که 50000 نفر. مغلوب ساختن پیشی جستن lavished ستایش در هر دو مودی و دموکراسی او منجر برجسته تلاش برای بلند کردن ساکنان از فقر شدید و گفت: “هند می دهد امید برای همه بشریت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که خارجی بازدیدکننده داشته است به طور معمول نور در گشت و گذار به خبرنگاران گفت: رفت و آمد با او را که در ورزشگاه رویداد “فوق العاده است.” او بعدها خوشحال در اولین سفر خود را به تاج محل بسیار زیاد سنگ مرمر سفید قرن 17th, آرامگاه در شهر آگرا است.

“واقعا باور نکردنی, باور نکردنی محل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پرندگان پرواز به عنوان Trumps تور تاریخی تاج محل در آگرا در روز دوشنبه. (آل Drago/فردا نیوز)

داستان در رسانه های محلی هشدار داده بود در مورد میمون ها که ساکن برجسته و اذیت کردن گردشگران برای مواد غذایی و در مواردی تهدید هر دو بازدید کنندگان و تیرکمان بچه گانه-حمل امنیتی سپاه پاسداران است. اما این حیوانات پاک شد از سایت قبل از Trumps’ مراجعه کنید.

سفرهای خارجی ارائه سیاسی قدرتمند تصاویر برای رئیس جمهور رو re-انتخابات: آنها می توانند با شرکت در صحنه جهانی در حالی که رقبای خود در حزب مخالف تقلا کردن از طریق شام در اوایل رای گیری متحده و برخورد در بحث. این سفر به طور خاص نشان دهنده یک مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی مبارزات انتخاباتی به نمایش گذاشتن او در انتخابات ریاست جمهوری نقش و ارائه counter-برنامه نویسی به دموکراتها اولیه مسابقه. آن است که تولید انواع تصاویری مبارزات انتخاباتی خود می توانید استفاده کنید در آینده تبلیغات.

تجارت تنش

این دیدار نیز می آید در یک لحظه بسیار مهم برای مودی همکار پوپولیستی است که زین با یک شیب رکود اقتصادی نشده و وعده های انتخاباتی در کار خلقت است. مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف شنبه در دهلی نو شلوغ و پر سر و صدا, رنگارنگ, سرمایه که همچنین با خال خال با نیم به پایان رسید ساخت و ساز پروژه های متوقف شده با توجه به ناپدید شدن بودجه.

رئیس جمهور همچنین برگزاری جلسات با مودی بیش از متوقف ایران و حضور در یک ضیافت شام. دو کشور از نزدیک متفقین در بخشی به عنوان سدی در برابر نفوذ روزافزون چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ورزشگاه که هند به زودی خرید 3 میلیارد دلار ایالات متحده آمریکا تجهیزات نظامی.

حامیان مرکز هند اتحادیه های کارگری (CITU) رایت effigies به تصویر می کشد تهمت و مودی در کوچی هند در روز دوشنبه ، (Sivaram V/فردا نیوز)

اما تجارت تنش بین دو کشور تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تعرفه های فولاد و آلومینیوم از هند است. هند در پاسخ با مجازات های بیشتری در محصولات کشاورزی و محدودیت در ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی. آمریکا انتقام حذف هند از قدیمی دهه ترجیحی تجارت برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی در این تجمع که یک معامله می تواند رسیده بلکه lightheartedly گفت: از مودی: “هر کس او را دوست دارد اما من به شما بگویم این است: او بسیار دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>