مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع شرکت کنندگان باید موافقت خود را با برگزاری کمپین مسئول اگر آنها COVID-19

تظاهرات در شیکاگو ظاهرا به برخی از افسران پلیس پوشش به انجام برخی از شکستن و ورود خود را.

تشکر. بابی راش یک دموکرات که نشان دهنده بخشی از شیکاگو یک تماس ژوئن 1 که مبارزات انتخاباتی خود را در این شهر به سمت جنوب در هم شکسته شد و به غارت رفت و در یک مرکز خرید در این نزدیکی هست. و زمانی که او نگاه امنیتی تصویری از این حادثه او را دیدم در 8 ماموران سه نفر از آنها ظاهرا ناظران در پیراهن سفید ساخت پاپ کورن دم کردن قهوه و حتی چرت زدن بر روی نیمکت خود را.

در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در بعضی از نقاط داده شده راه به غارت. که درست در شیکاگو که در آن چند صد نفر بازداشت شده اند برای غارت هر چند تعداد کسانی که فوت کرده اند در چند روز گذشته.

اما در حالی که قرار بود حداقل 13 شیکاگو ماموران پلیس با عجله وارد دفتر دیرین congressmember و فعال حقوق مدنی گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری با شهردار لری Lightfoot. “یکی بود خواب بر روی نیمکت در کمپین ، آنها حتی تا به حال کامل صفرا به قهوه برای خود و به, پاپ, پاپ کورن, پاپ کورن در مایکروویو” عجله گفت.

Lightfoot عذرخواهی به عجله برای افسران “عمیق بی احترامی” و گفت: “ما باید قوی ترین اقدام ممکن است” به مقابله با آنها. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>