رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جلسات مطبوعاتی هستند “ارزش زمان و تلاش” به عنوان دولت او آماده برای تنظیم عمومی خود را با حضور در میان COVID-19 همه گیر به سمت پرداختن به ملت های اقتصادی.

تویت در روز شنبه یکی از چند روز که در آن او است و نه برگزار شد جلسه توجیهی روزانه پس از شروع شیوع تهمت و گفت: “آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق با دقت.”

رئیس جمهور جیر می آید دو روز بعد او با استفاده از یک جلسه به الهه شعر و موسیقی, در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده شیمیایی نقاشی هشدار از تولید کنندگان و ملت های پزشکی حرفه ای است. کاخ سفید ادعا جمعه که تهمت بود اشتباه هر چند رئیس جمهور بعد از اظهار او صحبت شد “sarcastically.”

صدای جیر جیر خود را سوال ارزش جلسات مطبوعاتی نیز می آید به عنوان دستیاران کاخ سفید در حال توسعه برنامه ای برای تغییر رئیس جمهور ایران تاکید از ویروس برای پرداختن به بحران اقتصادی ناشی از آن است و برنامه های دولت برای بازگشایی اقتصاد است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در پایگاه داده وجود دارد در حال حاضر بیش از 2.8 میلیون شناخته شده COVID-19 نفر در سراسر جهان با بیش از 200 ، 000 مرگ و میر. ایالات متحده که در آن برخی از ایالات آمریکا نیز گام برداشتن در جهت بازگشایی حساب برای بیش از 906,000 از این موارد و همچنین 52,000 مرگ و میر.

مردم در گروه نشسته در شهرستان هانتینگتون بیچ در روز شنبه در جنوب کالیفرنیا. (Kyle Grillot/فردا نیوز)

بسیاری از آمریکایی ها رفتند به سواحل در روز شنبه به عنوان یکی از شهرستان فلوریدا گسترش یافته و دسترسی به کالیفرنیا با تجربه یک موج گرما. سالن مو و دیگر مغازه ها در گرجستان, اوکلاهما و برخی از کشورهای دیگر باز برای دومین روز به عنوان جیب این کشور به دنبال راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از یک ماه از دولت دستور مستندات.

در مراحل آزمایشی نسبت به شروع مجدد زندگی اجرا در برابر هشدارهای بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی که می گویند افزایش تعامل انسان می تواند جرقه یک موج جدید از موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس بسیار مسری.

N. y. فرماندار وسواس متمرکز در تست

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تکرار هشدار داد که بازگشایی کسب و کار بیش از حد به زودی شد مخاطره آمیز در حالی که آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo به عقب رانده در برابر اعتراض در خانه دولت در پراویدنس به عنوان کوته بینانه استدلال آن می تواند نیروی خود را برای به تاخیر انداختن خود را راه اندازی مجدد تاریخ مارس 8 در اولین.

“در این نقطه به نقض اجتماعی, فاصله, قوانین, آن را فقط خودخواه” Raimondo گفت یک جلسه با اشاره به اعتراض. “اگر امروز همه در رفت و نقض قوانین من قطعا باید به عقب راندن تاریخ که در آن ما می تواند بازگشایی اقتصاد است.”

کومو گفت: دولت خود را شروع انجام تست آنتی بادی پرستاران, پزشکان, افسران پلیس, مواد غذایی کارمندان و کارگران ضروری در حالی که همچنین اجازه می دهد داروخانه محلی برای جمع آوری نمونه برای آزمایش های تشخیصی.

تمرکز بر تست می آید به عنوان بحران به نظر می رسد نشست در نیویورک کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده با بستری شدن در بیمارستان در حال سقوط به پایین ترین سطح در سه هفته.

“بیست و یک روز از جهنم و در حال حاضر ما در حال بازگشت به جایی که ما 21 روز پیش” کومو گفت: روزانه یک جلسه. “تست چیزی است که ما اضطرارا یا وسواس متمرکز در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im