تهمت قرار می دهد پنس مسئول coronavirus پاسخ

میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار دو برابر در مقایسه امنیت اجتماعی به یک طرح Ponzi در زمانی که او در دفتر سی ان ان گزارش داد که گریه به دور از موضع فعلی خود را به عنوان یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

امروزه بلومبرگ عهد کرده است به تقویت برنامههای استحقاقی اما او با استفاده از آنها را به عنوان یک مانع عمده در تلاش برای کوچک کردن ایالات متحده آمریکا کسری بودجه. در طول حضور خود در رادیو های قدیمی برنامه “زنده از شهر” که مورد بررسی قرار گرفت که توسط سی ان ان KFile بلومبرگ ساخته شده طرح Ponzi در مقایسه یک بار در سال 2006 و دوباره در سال 2009. مثال دوم در رابطه با برنی Madoff دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2008 و بعد التماس کرد گناه را به یک طرح پونزی.

“من نمی دانم اگر برنی Madoff کردم ایده خود را از وجود دارد اما اگر تا به حال یک طرح پونزی, مردم می گویند Madoff بود ، اشتباه” بلومبرگ گفت. “امنیت اجتماعی دور و دور.”

استو Loeser سخنگوی بلومبرگ اقدام به توضیح بلومبرگ نظرات به CNN. “اداره امنیت اجتماعی خود را می دهد دقیق آماری جداول زمانی و چگونه پرداخت خواهد شد بیش از درآمد و این موضوع نیاز به توجه از آنجا که ما در حال اجرا کوسن بین آنها پایین است.” “مایک معتقد است که در حال حاضر و آن زمان ما نیاز به افزایش رسید با بالا بردن سهم از کسانی که می توانند بهترین استطاعت آن است که آنچه که او را به عنوان رئیس جمهور.” در ادامه مطلب سی ان ان. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>