مغلوب ساختن پیشی جستن زمینهای خود را coronavirus حقوق و دستمزد فرار مالیاتی به کنگره

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن پیشنهادی خود را مالیات حقوق و دستمزد شکستن شنبه در کاپیتول هیل به عنوان فشارها بر دولت و کنگره برای کار بیشتر با شور و نشاط برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و پاسخ به مالی خرید اینترنتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی تیم پیوست در ارائه بسته محرک اقتصادی بخش خصوصی را با احتیاط سنا جمهوری خواهان که سرد به هزینه های اضافی در این مرحله است. دموکرات ها در حال آماده سازی خود به خود بسته و با هزینه کم ویروس, تست, بیمه بیکاری و پرداخت بیمار برای کارگران در تلاش برای حفظ حقوق آمدن به وقوع مختل محل های کار است.

“ما در حال گرفتن این باور به طور جدی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از جلسه خود را در کنگره. “آن دور خواهد شد و فقط آرام بماند.”

پرسید که چرا او هنوز تست شده برای این ویروس پس از داشتن شده است در تماس نزدیک با چندین مشاور و اعضای کنگره که در حال حاضر خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض تهمت و گفت: “من فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ” و “من احساس می کنم بسیار خوب است.”

سازمان دیده بان | تهمت می گوید که او می بیند بدون نیاز به آزمایش می شود برای coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پرسید که چرا او تست شده است با وجود اینکه در تماس با افرادی که از خود جدا با توجه به قرار گرفتن در معرض coronavirus. 0:30

مقامات کاخ سفید شده است blindsided توسط رئیس جمهور ناگهانی حرکت می کند. به عنوان تهمت به رهبری به کاپیتول هیل دو مقامات دولت گفت: به پیشنهاد او قرار دادن در بازی نشده بود به پایان رسید. آنها غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و نخواست نامش فاش شود.

علاوه بر حقوق و دستمزد مالیات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد کمک کند به صورت ساعتی دستمزد کارگران برای اطمینان از آنها “نمی خواهید به دست یک paycheque” و “آیا دریافت جریمه برای چیزی که تقصیر آنها نیست.” او همچنین با اشاره کوچک-کسب و کار وام.

اما تا کنون رئیس جمهور رویکرد مبتنی بر معافیت مالیاتی دریافت خنک پاسخ از دموکرات ها و همچنین جمهوری خواهان از حزب خودش که می گویند آن را بیش از حد به زودی به نظر تازه صرف از کاپیتول هیل. تهمت نیز گفت: او برنامه ریزی شده برای کمک به محاصره کشتی کروز و هواپیمایی صنایع.

یک زن با استفاده از مواد ضد عفونی کننده, پاک کردن برای پاک کردن چوب لباسی در حالی که کار در حباب بوتیک فروشگاه در سن دیگو. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او امیدوار است به کمک برای دستمزد ساعتی بگیر. (گرگوری گاو/آسوشیتد پرس)

قبلا مجلس نانسی پلوسی گفت: آمریکا که کنگره باید کاری این هفته با وجود نگرانی در مورد عفونت گسترش وجود دارد.

“ما کاپیتان کشتی” پلوسی گفت: در طول یک بسته-درب جلسه با توجه به یک فرد در اتاق غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی حزبی و اعطا شده اند. “ما گذشته را ترک کنند.” اما زمان کوتاه است به عنوان سران کنگره نسبت به آن برنامه ریزی شکستن هفته آینده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

ستاره بازحمت حرکت کردن تبریک

در این کنگره برخی از سناتوران گفت: آنها در برابر تکان دادن برگ برنده دست. قانونگذاران داده شد دستورالعمل جدید در مورد چگونه برای محافظت از خود در کنگره با خانه حضور پزشک درخواست از آنها برای جلوگیری از دست دادن یا دست زدن به مردم در طول با سلام — به او توصیه می شود این تقسیم انگشتان Star Trek پستال به جای.

سازمان دیده بان | تهمت می گوید وجود داشته است هیچ مسائل با تست در ایالات متحده آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تست رفته بسیار هموار در ایالات متحده بر خلاف گزارش های که تست شده است و یا در دسترس نیست در برخی از نقاط کشور است. 0:24

جمعیت هنجار در کنگره و handshakes همه جا حتی بین سیاسی دشمنان. اما در حدود نیم دوجین قانونگذاران قرار داده اند خود را در قرنطینه پس از در معرض بودن به کسی که تا به حال ویروس و هنجار شده است و طرح میتوانست.

در آمریکا’ بسته جلسه, یک نماینده مجلس, نماینده کنگره, رائول روئیز که دکتر اشاره کرد که میانگین سن در کنگره 57 که برخی از قانونگذاران باید شرایط بهداشتی اساسی و کار خود نیاز به آنها را به پرواز به عقب و جلو بین خانه و سرمایه است.

هنوز پلوسی التماس قانونگذاران به نگه داشتن کار برای تقویت این کشور دفاع. به جای چیدن قهوه خود را و تنقلات برای صبحانه جلسه قانونگذاران خدمت کارکنان از بوفه و هشدار داده لمس خدمت ظروف.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باز مجلسی گفت که جمهوری خواهان “نگاه به جلو به بحث در مورد” ایده “بنابراین ما می توانیم همه نظر بهترین راه برای حرکت رو به جلو است.” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مشاور لری Kudlow انتظار می رود در هفته جمهوریخواه ناهار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید جمهوری خواهان را مورد بحث تهمت مالی ایده ها. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: شیوع ویروس خواستار “بهداشت و درمان” راه حل. دموکرات ها پیشنهاد مقرون به صرفه تست بیشتر مزایای بیکاری پرداخت می شود و ترک برای کار خانواده های آسیب دیده توسط ویروس.

“دولت به نظر می رسد به این باور است که پاسخ به هر گونه مشکل دیگری است کاهش مالیات” شومر گفت. “بهترین راه برای اطمینان از امنیت اقتصادی برای مردم آمریکا است و برای مقابله مستقیم با کروناویروس خود را.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه تهمت بود با هدف ارائه کمک به کارکنان وزن که آیا به ماندن در خانه به دلیل بیماری — یک هدف مهم از مقامات بهداشت عمومی به دنبال محدود کردن گسترش ویروس.

یک مکانیزم حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن-متفقین انجمن ملی تولید کنندگان شامل یک پیشنهاد اعتبار مالیاتی برای کارفرمایانی که کارکنان که قرنطینه می شوند.

جمهوری خواهان در انزوا

مغلوب ساختن پیشی جستن پا به جلو با خطوط ابتکار روز پنج شنبه در بازار به شدت کاهش یافته است و به عنوان شیوع گسترش یافته است. بهبود بازار از برخی از ضرر و زیان سه شنبه در واکنش مثبت به چشم انداز اقتصادی افزایش از واشنگتن است.

چند تهمت خواص فاش کرده اند آنها جدا خود پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه به ویروس; یک نماینده مجلس در سفر با رئیس جمهور از فلوریدا در نیروی هوایی در روز دوشنبه; دیگر او فقط-tapped جدید رئیس ستاد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار که نظارت بر بازارهای مالی و تشویق کارکنان در واشنگتن ستاد به کار از خانه پس از یک کارمند وجود داشته علائم تنفسی و اشاره شد برای coronavirus تست.

و ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper به تعویق افتاد, سفر به هند, پاکستان و ازبکستان که از آغاز روز شنبه به نقل از coronavirus بحران سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح روز سه شنبه گفت. او گفت که او خواهد ماند در ایالات متحده برای کمک به مدیریت پنتاگون پاسخ.

در کنگره قانونگذاران دموکرات گفته شد توسط مجلس رئیس اداری افسر در پشت درهای بسته که دفتر حمایت کنند تا 10000 اعضای هیات teleworking اگر نیاز بود. لپ تاپ سفارشات بودند که تسریع و امنیت سایبری اقدامات بررسی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>