مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف اصلی پلیس, اصلاحات وعده بهتر آموزش

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد قصد دارد برای یک فرمان اجرایی در پلیس در حالی که ساخت آن را روشن او نمی خواهد حمایت گسترده پیشنهادات در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس باعث کشته شدن جورج فلوید.

صحبت در مبارزات انتخاباتی به سبک رویداد در یک کلیسا در دالاس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور توصیه ادارات پلیس را به اتخاذ استانداردهای ملی برای استفاده از زور.

خود دولت نیز پشتیبانی بهتر برای آموزش پلیس و خلبان برنامه های اجتماعی کارگران به کار در کنار مأموران اجرای قانون است.

اما او به تمسخر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است که طرفداران کاهش بودجه برای ادارات پلیس و funnelling که پول به برنامه های آموزش و پرورش, اجتماعی, رفاه اجتماعی, مسکن و دیگر نیازهای جامعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: برخی از هل دادن ‘افراطی دستور کار’

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها اعلام کرد حمایت خود را از پلیس و گفت: پیشرفت خواهد بود ساخته شده توسط برچسب زدن میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان نژادپرست است.

“در روز های اخیر شده است وجود دارد بحث شدید در مورد چگونه برای اطمینان از انصاف و برابری و عدالت برای همه مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“متاسفانه برخی از تلاش برای استوک سیتی را بدست آورد و به فشار شدید دستور کار — که ما نمی خواهد برای — که تنها تولید بیشتر و فقر بیشتر جرم و جنایت بیشتر رنج می برند. این شامل رادیکال تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و منحل کردن پلیس.”

دادستان کل ویلیام Barr است عکس خود را گرفته با گلن هایتس تگزاس, رئیس پلیس Vernell دولی پس از این میزگرد. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خود را ارائه سیاستهای پیشنهادی در پلیس و مسابقه زیر مارس 25 مرگ فلوید یک مرد سیاه و سفید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او باعث شد موجی از اعتراضات در شهرهای ایالات متحده و خارج از کشور دوباره انرژی سیاه و سفید زندگی می کند ماده نژادی و عدالت در حرکت است.

افسران هنوز هم نیاز به تسلط بر خیابان’

مغلوب ساختن پیشی جستن آتش کشیده شده برای دعوت از فرمانداران دولت برای سرکوب معترضان و تهدید به ارسال در ارتش ایالات متحده است.

او گفت: پلیس باید قادر به استفاده از زور اما که باید آن را “نیروی با شفقت است.”

معترضان برگزاری پلاکارد در نزدیکی دروازه کلیسا دالاس پردیس به عنوان تهمت می رسد برای میزگرد. (نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ)

افسران پلیس هنوز هم نیاز به “تسلط بر خیابان های,” او گفت: “در اشاره به کنترل تظاهرات که به خشونت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به حرکت فراتر از تمرکز پلیس گفت دولت او می خواست برای ترویج توسعه اقتصادی در جوامع اقلیت آدرس بهداشت و درمان-مراقبت از اختلافات نژاد و ارائه مطلب مدرسه انتخاب است.

برخی از جمهوری خواهان حمایت بان کی مون در chokeholds

دولت پلیس طرح تا کنون سقوط به خوبی از آن با آغوش باز استقبال دموکرات ها در کنگره که در حال حرکت رو به جلو با اصلاح قانون است که می تواند به رای 4 جولای در مجلس نمایندگان.

جمهوری خواهان که کنترل سنا در حال کار بر روی یک جداگانه پیشنهاد اگر چه آن رونمایی شده است به تعویق افتاد.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع ملاقات قانونگذاران جمهوری خواه در کنگره در اوایل این هفته گفت و تهمت می خواستم به تعمیرات اساسی پلیس قوانین هر چه زودتر به جای بعد. او نیست شناسایی هر گونه سیاست خاص پیشنهادات اما گفت: تهمت بود مایل به کار با نمایندگان مجلس در مورد این مسئله.

برخی از جمهوری خواهان در کنگره نشان داده اند برای حمایت از برخی اقدامات پیشنهاد شده توسط دموکرات ها از جمله ممنوعیت استفاده از chokeholds و از بین بردن قانونی دفاع از “واجد شرایط ایمنی” کمک می کند که ماموران فرار از حقوق مدنی دعاوی است.

اما معلوم نیست که آیا دموکرات ها و جمهوری خواهان خواهد بود قادر به غلبه بر حزبی تفاوت به تصویب قانونی که تهمت خواهد بود مایل به ثبت نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>