مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی در شارژ از ملی ذخایر بزرگ شرط در آبله و سیاه زخم برش بیماری های عفونی بودجه

تا به حال در ایالات متحده شده است توسط حمله سیاه زخم یا weaponized آبله رابرت Kadlec را نگاه prescient. در عوض آمریکا و جهان رو یک کشنده جدید کروناویروس و ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر که Kadlec نظارت بود و عدم آمادگی واشنگتن پست گزارش.

Kadlec یک دیرین biodefense متخصص تایید شد به عنوان رئیس کمیسیون سلامت و خدمات انسانی اداره از معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ (ASPR) در ماه اوت سال 2017. او بلافاصله شروع به تغییر خود را تمرکز به “بیولوژیک حملات عمدی حملات, حملات تروریستی و قطعا به دور از بیماری شیوع” یک مقام سابق گفت: پست. HHS انتقال کنترل ملی ذخایر به ASPR از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در سال 2018 بیش از اعتراض برخی از امنیت ملی و مقامات بهداشت عمومی.

Kadlec کارآمد فرایند برای خرید لوازم, برای, ذخیره, “کاهش نقش دولت کارشناسان و محدود کردن تصمیم گیری به خود و یک دایره کوچک از مشاوران” از ارسال گزارش. او نظارت $2.8 میلیارد دلار قرارداد 10 ساله برای واکسن آبله در دو هزینه هر دوز با یک مشتری سابق نوظهور BioSolutions — یک رابطه او اشاره نمی کند در سنا افشای اشکال — و ramped تا خرید واکسن سیاه زخم.

در همان زمان ASPR کاهش برنامه ریزی شده بودجه برای بیماری همه گیر آنفلوآنزا و بیماری های عفونی آمادگی از جمله توقف “اوباما-عصر ابتکار به خرج 35 میلیون دلار برای ساخت یک ماشین است که می تواند تولید 1.5 میلیون N95 ماسک هر روز” از ارسال گزارش. پس از HHS وزیر الکس آذر اختصاص داده و او را به رهبری وزارت coronavirus پاسخ در مارس Kadlec دفتر امضا قرارداد 2.3 میلیارد دلار ارزش هواکش و $468 میلیون دلار برای, ماسک از جمله $62.3 میلیون از O&M Halyard پیمانکار که سریع دستگاه ماسک Kadlec axed در سال 2018 است.

Kadlec گفت: پست او افتخار دهه خدمات دولت از جمله تلاش های خود را برای تمرکز قدرت در ASPR. و اقدامات خود را مطابق با خود دیرین نمایش در biodefense.

“کاملا رک و پوست کنده, طبیعت مادر است نه یک تفکر دشمن قصد تحمیل شدید آسیبی به کشور ما کشتن شهروندان ما تضعیف دولت ما و یا از بین بردن راه ما از زندگی” Kadlec گفت: کنگره در سال 2011. “مادر طبیعت نمی توسعه بسیار تلخ ارگانیسم هایی که مقاوم به ذخایر فعلی ما از آنتی بیوتیک است.” در ماه مارس گفت: یک کمیته مجلس دفتر کار “در نظر نمی این وضعیت می خواهم امروز” با “ماسک اینکه ما اولین و تنها خط دفاعی برای مراقبت های بهداشتی کارگران است.” بیشتر بخوانید درباره چشم انداز خود را و کسب و کار و گیرایی در واشنگتن پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>