مغلوب ساختن پیشی جستن را دیدم هرگز یک مسیحی معترض آینده

فیلم های تکان دهنده از سوء رفتار پلیس در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک سکه ده اما گرافیک کلیپ از 75 سال سن مارتین Gugino راندند به زمین توسط پلیس در بوفالو, نیویورک, drew غیر معمول توجه است. در یک مشمئز کننده سقوط Gugino سر دیده می شود قابل توجه بتن و خون استخر از گوش خود را. بوفالو اداره پلیس اولیه دست زدن به صورت لایه لایه بی عدالتی در بی عدالتی و ده ها تن از افسران اعتراض به حتی ناچیز پاسخگویی اقدامات برای افسران که مورد ضرب و شتم مرد مسن که مطرح شده آنها هیچ تهدید.

پس از آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است. Gugino می تواند “یک Antifa provocateur” او به اشتباه پیشنهاد شده است. “می تواند یک راه اندازی؟”

به عنوان بی اساس تئوریهای توطئه اغلب این یکی نشان می دهد بیشتر در مورد آن تاریخ عضویت از واقعیت است. فرض undergirding مغلوب ساختن پیشی جستن پست است که Gugino نمی توان اعتراض در چنین هزینه های بزرگ به خود و اگر او بودند او باید تحت نوسان برخی از عجیب و غریب افراط گرایی است. حقیقت این است که Gugino بود معترض با وجود خطرات. و او نمی Antifa اما او این است که یک نوع متفاوت از رادیکال — البته یک نوع ممکن است ما را ببخشد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای عدم به رسمیت شناختن او به عنوان به احتمال زیاد نه شخصا نمونه های بسیاری مواجه می شوند اگر هر کدام در همه.

Gugino یک مسیحی که طول می کشد به طور جدی عیسی دستور به صلح. به طور خاص او است مؤمن کاتولیک صلح فعال دین سرویس خبری گزارش. برای Gugino این به معنای هزینه های خود در سال های بازنشستگی در اعتراض به خشونت پلیس, شکنجه, و هواپیماهای بدون سرنشین و جنگ است. او آماده و در خدمت وعده های غذایی برای فقرا و پشتیبانی از سازمان های مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی و مقرون به صرفه مسکن. پرسید که چرا او اهدا به سلامت جامعه درمانگاه Gugino گفت که او صرفا زیر جهت عیسی “به پوشاندن برهنه, سرپناه بی خانمان ها به گرسنه غذا و نوشیدنی به تشنه.”

Gugino نیست به تنهایی در این تعهد به رادیکال صلح. به عنوان یک کاتولیک درگیر در جنبش کارگری کاتولیک او را به کار در سنت دوروتی روز. یک کاتولیک نویسنده و فعال سیاسی که در سال 1980 درگذشت, روز, را, حمایت برای “حداقل از این” شامل مستقیم کمک های روزنامه نگاری و نافرمانی مدنی.

چشم انداز خود را برای اعتراض مسالمت آمیز به این نقطه از خود گذشتگی: “بسیاری در این روزها گرفته اند خشونت گام برای به دست آوردن همه چیز در این جهان — جنگ برای رسیدن به صلح; اجبار برای رسیدن به آزادی; تلاش برای به دست آوردن آنچه در ورقه از طریق انگشتان دست,” او نوشت و در سال 1957. “ما ممکن است به عنوان به خوبی به ما بزرگ, خواسته, حداقل امید ما برای انجام کارهای بزرگ در جهت دستیابی به آنها را درست در آغاز. در یک راه آن است که مانند پارادوکس انجیل از دست دادن زندگی به منظور صرفه جویی در آن است.”

پس از ایالات متحده بمباران هیروشیما و ناکازاکی بعد اضافه شده گوش خراش مخالفت با جنگ هسته ای به فعالیت. “بان کی مون بمب” گفت: یکی بروشور او توزیع شده در شهر نیویورک است. “خدا پدر ما و همه انسان ها برادران ما” به آن اضافه شده است. “ما در حال حاضر به مرگ برای این باور است.”

بعد کار به نوبه خود الهام Plowshares جنبش به نام مقدس عبور می کند که مردم با بهره گیری نهایی خدا تحقق صلح توسط “ضرب و شتم[ing] شمشیر خود را به plowshares.” شاید بهترین و شناخته شده Plowshares عضو خواهر Ardeth پلت که الهام گرفته از شخصیت در اوایل فصل Orange Is the New Black. پلت یک دومینیکن, راهبه, که ضد فعالیت های هسته ای شامل شکستن به سایتهای نظامی و defacing آنها را با خود او خون است. هدف این است که نه تنها در اعتراض به تسلیحات هسته ای است اما برای نشان دادن ناامنی از سلاح های هسته ای سازی است که گاهی اوقات بسیار نزدیک به مناطق مسکونی: اگر افراد مسن راهبه می تواند در شکستن بنابراین می تواند به افرادی که نمی به اشتراک گذاری خود را صلح طلب scruples.

این Plowshares رشته کاتولیک چپ غیر معمول است که در آن چشمگیر فعالیت که بحث برانگیز است حتی در میان قرار دهند اما نه آن مسیحی تعهد به صلح و رفاه محروم. Anabaptist سنت مانند آمیش و کلیسا خود را به Mennonites دارای سابقه طولانی در انتخاب های دشوار منتقله از اعتقادات مسیحی در مورد صلح و خشونت و مراقبت از فقرا است. کویکر در میان اولین و ترین آواز اطناب در ایالات متحده است. آنها مشغول به کار در راه آهن زیرزمینی و در کشورهای که در آن آن را غیر قانونی برای آزادی راهبه ها کویکر ایجاد کلیسا متعلق به تراست به اطراف ضد آزادی ، فراتر از این صلح تاریخی کلیساهای بسیاری از مسیحیان از جمله بسیاری از پروتستان های انجیلی که ممکن است ادعای صلح طلب برچسب هستند با این وجود عمیقا متعهد به صلح.

اگر این ژرف به نقطه ای از سوء ظن به ناروا شاید به این دلیل است که شرکت او را نگه می دارد. بسیاری از ناظران از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن پروتستان های انجیلی اشاره کرده اند که چگونه مرکزی خود را در آن است به تمایل خود را به زینت خود را به دادگاه. آنها باید دور انداخته دهه اصرار که شخصیت و صداقت لازم برای رهبری خوب به منظور در آغوش gleefully غیر اخلاقی قهرمان خواهد شد که مبارزه با کثیف از طرف آنها.

در نتیجه با گاه به گاه استثنا مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی رد مردم به رئیس جمهور اغلب برخوردهای اقدام در نام مسیح هستند افرادی که تایید و یا حداقل بهانه ای خود را با خشونت و خودمحوری. جای تعجب نیست که مارتین Gugino صلح آمیز خود قربانی اعتراض زده و او را به عنوان بسیار عجیب و غریب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>