مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه اقامت در خانه دستورالعمل منقضی همان روز کارشناسان هشدار داده و او را از عواقب مرگبار

رئیس جمهور تهمت نگه می دارد اصرار ایالات متحده آن غلبه پزشکی کمبود عرضه است. مشاوران او در حفظ و یادآوری کرد که این درست نیست.

در مارس 1, فقط ساعت پس از دستورالعمل های فدرال الزامی آمریکایی ها ماندن در خانه در میان COVID-19 همه گیر منقضی شده تهمت اعلام کرد که “ما تضمین کرده ایم یک ونتیلاتور برای هر بیمار که نیاز به یک” گفت: “تست و ماسک و همه چیز ما رو حل هر مشکل است.” اما که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن پریدند در یک کنفرانس تلفنی با کارشناسان پزشکی که به او گفت همه چیز نیست به عنوان خوشبو ضبط شده به دست آمده توسط سیاسی را نشان دهد.

“تعداد مرگ و میر قطعا بالا خواهد بود” دانیل Jernigan مدیر مرکز کنترل بیماری آنفلوانزا را بدست آورد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 1 تماس با FEMA و بهداشت و خدمات انسانی وزارت مقامات در سیاسی. Jernigan بود توصیف آنچه اتفاق می افتد اگر فرمانداران اجازه داده شد به بازگشایی کشورهای خود را در حالی که COVID-19 موارد به رشد خود ادامه داد. بازگشت به حالت عادی کسب و کار به احتمال زیاد به معنای “افزایش دوباره در ونتیلاتور استفاده می کند” دومین هفته ممکن است یکی رسمی این گزارش گفت:. “که به معنی موارد افزایش و در اوایل ماه ژوئن ما فراتر تعداد هواکش ما در حال حاضر” این مقام ادامه داد.

مقامات در مارس 24 تماس نیز یادآوری مغلوب ساختن پیشی جستن از کمبود بیمارستان لباسهای با یک نشان می دهد آنها تصمیم گیری “جایگزین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در این دوره از پراکنده تعداد لباس” سیاسی , گزارش. “اصلی ما PPE کمبود همچنان در امتداد خطوط از دستکش و لباس” رسمی گزارش تصریح کرد: در تاریخ 1 مه.” که هشدار به دور از آشکار در مغلوب ساختن پیشی جستن صبح روز چهارشنبه صدای جیر جیر که در آن او به ظاهر به دروغ اصرار داشت “دستکش و لباس و غیره. در حال حاضر فراوان است.” ادامه مطلب در سیاسی. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>