مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به بدترین سخنرانی ریاست جمهوری خود

در بعد از ظهر جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بدترین گفتار سیاسی خود را حرفه ای.

او به نظر می رسد در تریبون در باغ گل رز نیم ساعت دیر است. او نگاه کرد و صدا خسته شده است. او تصادفا بیش از کلمه “کوروناویروس” در اول جمله و به نظر می رسید به مبارزه در تعدادی از نقاط در طول آدرس خود را. خود را عادی سازد و خروج از اسکریپت نیست پیشنهاد خود را معمول سهولت. او صدا بسیار شبیه آنچه که یک مظنون او است: خسته و گیج شهروند ارشد.

مشکلات با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی بودند نه محدود به شیوه ای که در آن تحویل داده شد. در میان چیزهای دیگر او باید امن مقابله با امپریالیسم و آمریکا قبل از صحبت کردن. او با تاکيد بر دستاوردهای فوق العاده ای از جمله اشاره کرد خدمتگزاران مردم به عنوان مدیر عامل شرکت وال مارت (که قیمت سهام صعودی است که من نوشتن این مقاله) نیست دقیقا الهام بخش اعتماد به نفس که مهم ترین چیزی که در این مصیبت است که بهداشت عمومی و ایمنی به عنوان مخالف به سود شرکت. عجیب و غریب دور جدول رویکرد آورده است که هر کس از مقامات بهداشت عمومی به رهبران کسب و کار به معاون رئیس جمهور (که به گفته برخی از واقعا دست زدن به چیزهایی که در مورد افراد مسن) قبل از روی سکو بود و گیج کننده است. این خوب بود از رئیس جمهور به ما یادآوری می کنند که “بسیاری از ورزش ما عادت” شده اند را در خود نگه دارد. من شگفت زده شد که او پس از ذکر 41 آمریکایی که در حال حاضر مرده از این ویروس تا به خوبی به این پرسش-و-پاسخ بخشی از این اقدامات زمانی که او misstated شماره.

خیلی زود است که بگوییم آیا مختلف اقدامات جدید مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد موثر خواهد بود. (برخی از بدیهی معقول آنهایی که waiving بهره بدهی وام دانشجویی فدرال به عنوان مثال — به احتمال زیاد به از دست رفته در سردرگمی است.) من برای یک, فکر می کنم آن است که هنوز هم احتمال دارد که بسیاری از رسانه ها در پاسخ به این ویروس شده است هیستریک و این که در دو ماه دانش آموزان سراسر کشور را با حسرت به یاد داشته باشید آنها دو هفته از شکستن بهار. اما این مربوط به ارزیابی من از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد در روز جمعه. مسلما در بزرگترین مرحله از ریاست جمهوری او نه تنها موفق به این تصور که او در کنترل وضعیت او در مورد به عنوان آماده برای رسیدگی به بحران به عنوان جو بایدن است به صحبت می کنند به سالمندان رای دهندگان در آیووا و یا نقل قول اعلامیه استقلال.

موافقت خود را به پرسش های زیر خود را آماده اظهارات تقریبا قطعا اشتباه است. در روزهای آینده و هفته ها و ماه ها تهمت را عملا فرصت های نامحدود برای حمله به میراث اوباما. این بود که مناسبت آن است. در بسیاری از زمینه های دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن اهانت به مطبوعات دفاع و حتی سرگرم کننده است. جمعه از آن ساخته شده او به نظر می رسد خرده. و آن این است که هرگز یک ایده خوب برای یک رئیس جمهور در مواجهه با یک بحران به کشور است که او “هیچ مسئولیت” برای هر چیزی (در این مورد تاخیر در ویروس تست). در نظر گرفتن مسئولیت دفتر چه همه چیز در مورد.

این برداشت را نمی خواهد برود. آنها قطعا بیشتر از دوام بیاورید این بیماری همه گیر. هیچ آمریکایی را به یاد داشته باشید آن روز که رئیس جمهور تهمت خطاب به ملت در موضوع بیماری همه گیر کوروناویروس راه آنها به یاد داشته باشید رونالد ریگان در پاسخ به این Challenger disaster. اگر ما هر گونه پایدار برداشت آنها را از یک enervated شفاهی infelicitous مرد مسن اقدام به صحبت می کنند به واقعیت است که او تنها نیمی آگاه (“بر خلاف وب سایت ها از گذشته”). بهترین چیزی که او می تواند امید برای این است که بسیاری از ما احساس خواهد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا اسیر ملی خلق و خوی متناوب تب حدس و گمان و خستگی.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>