مغلوب ساختن پیشی جستن به شوخی انجام شده یک گروه در طول سرود ملی در باشگاه گلف خود کاسه حزب

Harvey Weinstein وکیل کبابی یکی از کلیدی شاکیان خود را در تجاوز به عنف محاکمه روز دوشنبه متهم جسیکا مان دستکاری خوار تولید کننده زمانی که او “می تواند راه دور.”

مان بازگشته دوشنبه پس از روز جمعه ارائه گرافیک شهادت وی از سوی مامورین Weinstein raped او در سال 2013 زمانی که او یک بازیگر مشتاق. Weinstein مواجه است جنسی و تجاوز اتهامات ناشی از هر دو مان اتهام و نیز اتهام دیگری که مدعی او به زور انجام می شود دهان او در سال 2006.

وکیل دانا Rotunno سوال مان اعتبار در روز دوشنبه و با اشاره به دوستانه ایمیل او رد و بدل شده با Weinstein پس از او به اتهام تجاوز ،

“شما فرستاده او را ایمیل گفتن او چگونه فوق العاده او بود” Rotunno گفت: هر خبرنگار هالیوود. “شما فرستاده او را ایمیل ضمن تشکر از او. شما او را فرستاده ایمیل درخواست برای همه چیز.” Rotunno گفت مان او “می تواند به دور از Harvey Weinstein و هرگز او را دیده است.” مان که به گفته او حفظ ارتباط با Weinstein در حالی که از ترس او می تواند آسیب های زندگی حرفه ای اش پاسخ داد: “نه از نقطه نظر من” هر تنوع.

پس از Rotunno گفت مان که در طول پس از آن برخورد او “به دروغ او را هر زمان که شما او را باور می خواست می شود وجود دارد,” مان گفت: “برای من ایمنی آره” مهلت گزارش. اما Rotunno متهم مان از ساخت “یک انتخاب به برخوردهای جنسی با Harvey Weinstein” چرا که “شما دوست game, احزاب و شما دوست game, این, قدرت,” آسوشیتد پرس گزارش.

Weinstein التماس کرد گناه نیست به تجاوز جنسی و تجاوز اتهامات و رد همه اتهامات nonconsensual جنسی; بیش از 80 زنان متهم او را از سوء رفتار جنسی. او چهره بالقوه زندگی در زندان اگر محکوم کرد. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر