مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل ممنوع در چین Infinite, WeChat, stoking تنش با پکن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه رونمایی فراگیر ممنوعیت در ایالات متحده مع

توسط PATRIS-FUN در 17 مرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه رونمایی فراگیر ممنوعیت در ایالات متحده معاملات با چین ByteDance صاحب برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite و Tencent اپراتور از برنامه مسنجر WeChat در عمده تشدید تنش ها در روابط با پکن است.

این دستور اجرایی که به اثر در 45 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این هفته این بود پله تا تلاش برای پاکسازی "غیر قابل اطمینان" برنامه های چینی از آمریکا دیجیتال شبکه های و به نام Infinite و WeChat "قابل تهدید است."

بسیار محبوب Infinite آمده است در زیر آتش از قانونگذاران ایالات متحده و دولت بیش از نگرانی های امنیت ملی اطراف مجموعه داده های در حال رشد در میان بی اعتمادی بین واشنگتن و پکن است.

روز چهارشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گسترش تلاش ها در یک برنامه لقب "حذف شبکه" برای جلوگیری از های مختلف برنامه های چینی و همچنین چینی مخابراتی شرکت از دسترسی به اطلاعات حساس در ایالات متحده آمریکا به شهروندان و کسب و کار.

جیمز لوئیس فن آوری متخصص با واشنگتن بر اساس اتاق فکر مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: سفارشات به نظر می رسد هماهنگ با Pompeo اعلام.

"این است که پارگی در دنیای دیجیتال بین ایالات متحده و چین," او گفت:. "کاملا چین تلافی خواهد کرد."

"در Infinite تهمت است که به وضوح در اعمال فشار بر Bytedance بستن قرارداد" لوییس گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته او را پشتیبانی فروش Infinite متحده در عملیات شرکت مایکروسافت اگر دولت ایالات متحده یک "بخش قابل توجهی" از قیمت فروش است. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

Infinite 100 میلیون کاربر در ایالات متحده است. در حالی که WeChat محبوب نیست در کشور برنامه که بیش از 1 میلیارد کاربر است که همه جا در چین است. همچنین به طور گسترده ای مورد استفاده توسط مهاجرین چینی به عنوان یک پلت فرم اصلی برای ارتباطات با خانواده و دوستان به عنوان به خوبی به عنوان یک رسانه های مختلف خدمات دیگر مانند بازی ها و e-commerce.

WeChat و Infinite در میان 59 عمدتا چینی برنامه های غیر قانونی در هند در ماه ژوئن برای تهدید این کشور به "حاکمیت و تمامیت است."

اپراتور Tencent چین شد-با ارزش شرکت پس از Alibaba است در $686 میلیارد دلار است. همچنین چین بزرگترین بازی های ویدئویی شرکت و در اوایل این تابستان باز مستقر در کالیفرنیا استودیو.

سهام آن کاهش یافت و نزدیک به 10 درصد در هنگ کنگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را. یوان است که حساس به چین و ایالات متحده روابط از دست 0.4 درصد است.

Tencent و ByteDance کاهش یافته است به نظر.

جارو قدرت

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر سفارشات تحت اضطراری بین المللی اقتصادی قدرت عمل یک قانون است که کمک های مالی دولت فراگیر قدرت به نوار شرکت های ایالات متحده و یا شهروندان از تجارت و یا انجام معاملات مالی با تحریم احزاب است.

تجارت ایالات متحده, وزیر ویلبر راس را شناسایی معاملات تحت پوشش این ممنوعیت پس از سفارش اثر را در اواسط ماه سپتامبر.

توسعه می آید به زودی پس از ایالات متحده آمریکا دستور داد چین به تخلیه کنسولگری خود را در هوستون, تگزاس پس از چین سفارش نیاز ایالات متحده به تخلیه کنسولگری خود را در جنوب غربی شهر چنگدو.

اما تنش نهفته شده است بین این دو قدرت برای ماه با ایالات متحده در نظر گرفتن موضوع با چین را از دست داده و رمان شیوع کروناویروس و حرکت به محدود کردن آزادی ها در هنگ کنگ است.

ممنوعیت منطق زیر سوال

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته او را پشتیبانی فروش Infinite متحده در عملیات شرکت مایکروسافت اگر دولت ایالات متحده یک "بخش قابل توجهی" از قیمت فروش است. او با این حال گفت: او را منع سرویس در ایالات متحده در سپتامبر. 15 هر چند برخی از جمهوری خواهان به نگرانی در مورد عواقب سیاسی از ممنوعیت این نرم افزار محبوب.

این برنامه ممکن است مورد استفاده برای دروغ مبارزات انتخاباتی که به نفع حزب کمونیست چین و ایالات متحده "باید اقدام های تهاجمی در برابر صاحبان Infinite برای محافظت از امنیت ملی ما" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سفارش.

در دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت WeChat "به صورت خودکار قطاری گسترده عصری اطلاعات از کاربران آن است. این مجموعه داده ها را تهدید می کند اجازه می دهد تا حزب کمونیست چین دسترسی به آمریکایی ها اطلاعات شخصی و انحصاری."

به منظور به طور موثر بان WeChat در ایالات متحده در 45 روز محرومیت "به حد مجاز تحت قانون قابل اجرا در هر معامله است که مربوط به WeChat توسط هر فرد و یا با توجه به هر گونه اموال موضوع را به مرجع قضایی ایالات متحده با Tencent Holdings Ltd."

اواخر روز پنج شنبه برخی از چین ناظران در واشنگتن شد و در حال حاضر سوال منطق پشت سفارشات.

منظور "تماس Infinite یک تهدید امنیت ملی" گفت: Derek, قیچی, یک متخصص در چین و آمریکا روابط اقتصادی در آمریکا سازمانی موسسه فکر می کنم تانک.

"در هر صورت ما از دست رفته ام تهدید به مدت سه سال و یا آن را فقط یکی و در عین حال ما در حال انتظار 45 روز است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن