مغلوب ساختن پیشی جستن است در قرون وسطی با کشورهای

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) “باید درک کنند که امنیت ملی به مراتب بیش از سیاست” رئیس جمهور تهمت توییتی شنبه بلافاصله قبل از تلاش برای توجیه خود را تعلیق از یک برنامه امنیتی برای خود سیاسی به پایان می رسد: “نیویورک باید توقف همه از آن غیر ضروری دعاوی & آزار [sic] شروع به تمیز کردن خود و کاهش مالیات است. ایجاد روابط اما نمی آورد که Fredo!”

رئیس جمهور در اینجا این است که “در حال گسترش خود را سوء استفاده از قدرت به تهدید آمریکا” متهم تشکر. Val Demings (D-Fla.), که در میان مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جرم دادستان. “در این مورد او را برگزاری ایالت نیویورک گروگان سعی کنید برای جلوگیری از تحقیقات خود را قبل از مالیات تقلب.”

این روشن نیست که آیا دعاوی مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شد کسانی که در مورد او شخصا یا ایالت نیویورک کت و شلوار بیش خروج خود را از “اعتماد مسافر برنامه است.” در هر صورت برگ برنده من هستم خاصی نمی بینم صدای جیر جیر خود را به عنوان باج خواهی. او اشاره پدرخواندهاما چارچوب انتظارات خود را برای نیویورک همکاری به نظر می رسد کمی قدیمی تر است. فئودالی ، مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز برای دولت فدرال تعاملات به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند بندگی.

اروپای غربی در قرون وسطی سازمان یافته بسیاری از قدرت روابط از طریق بندگی سیستم. جزئیات متنوع با زمان و مکان و تهدید بلندی اما ایده اولیه بود متعهد زا در روابط بین پادشاه و کمتر اعیان. پادشاه اعطا شده خود را اتباع اقتدار بیش از بخشهایی از زمین های خود را و وعده داده شده به آنها ارائه تضمین های امنیتی است. این اتباع در نوبت عرضه شوالیه و مردان خود را برای لیژ ارتش و سوگند به او وفاداری خود را و یا fealty.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایده های در مورد افتخار و نظم در جامعه به وضوح قرون وسطی به عنوان بحث می کنم قبلا. مانند آلهای پدران و اجداد ما از هزاران سال پیش او وزن گرانش جرائم بیشتر با این قد و قامت مجرم از ماهیت جرم. او به عنوان رتبه در بالای سلسله مراتب اجتماعی است اما غیر ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تصور از خود را به عنوان انجام می دهند اشتباه است. اتهامات از خود فساد گمان من صمیمانه همین حس بسیار به او: به دلیل که اوآنچه او می کند باید حق است.

دیدن متحده به عنوان اتباع متناسب با این دیدگاه کاملا راحت. اگر تهمت است پادشاه و فرمانده نظامی و سپس فرمانداران با خود کوچکتر ارضی مسئولیت و نیروهای گارد ملی باید خود را اتباع. خواندن خود را صدای جیر جیر در مورد کومو در این نور و همه آن را حس می کند: این یک نقض رعیت را fealty به شکایت پادشاه و یا رد او ادای احترام (در این مورد راننده پرونده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای مهاجرت) او می خواهد برای خود امنیت دستور کار است. “Uncooperative” اتباع غیر قابل تحمل هستند. اگر وجود دارد اتباع در نقض خود را بندگی, آن می تواند نمی تواند باج خواهی برای پادشاه به نیاز آنها را به رعایت عهد خود. او جز حفظ حق منظور از جامعه به عنوان او انتخاب شده توسط خدا انجام دهد.

“من متولد در یک رتبه است که به رسمیت می شناسد و هیچ برتر اما خدا به آنها به تنهایی من مسئول اعمال و رفتار من است; اما آنها آنقدر خالص و محترم که من به طور داوطلبانه و خوش رندر یک حساب کاربری از آنها به کل جهان گفت:” ریچارد شیردل در 1193 زمانی که او محاکمه توسط امپراتور مقدس روم. ریچارد تظاهرات از بی گناهی خود باید یک فصاحت تهمت فاقد اما خود خاص, خشم, تشخیص است.

مشکل این است تهمت است نه یک پادشاه است و 1193; و برای بسیاری از ما — با مدرن تر لیبرال مفاهیم اجتماعی سفارش — مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار به سمت نیویورک است که شک در بهترین حالت. که ادراک را تقویت ملی ما افسانه محبوب حاکمیت که زنده می ماند با وجود دو قرن از تکامل فدرال (و به خصوص اجرایی) قدرت را به عنوان به خوبی به عنوان آن ناراحت کننده گرفتاری با antebellum پیشنهادات برای مصالحه بر سر برده داری.

ما قانون اساسی فدرالیسم در مفهوم اگر دیگر در عمل — به صراحت معکوس ساختار قدرت در قرون وسطی سیستم: در فئودالیسم قدرت جریان از خدا به پادشاه به اتباع خود به مردم ، در ایالات متحده, قدرت, قرار است متعلق به مردم است و ما برای راحتی ما تفویض برخی اختیارات به استانها است که به نوبه خود تفویض برخی اختیارات به دولت فدرال است. “شمارش در قانون اساسی از حقوق خاص نباید تعبیر به انکار و یا بی اعتبار کردن دیگران حفظ توسط مردم” تأکید نهم متمم و دهم اضافه می کند: “قدرت و نه تفویض به ایالات متحده که در قانون اساسی و نه ممنوع توسط آن به کشورهای در حال متعلق به آمریکا بود و یا به مردم است.” قدرت در امریکا قرار است به جریان بالا نه پایین.

معمولا آن را نمی کند ، حرکات اعتراض های مردمی در سراسر طیف سیاسی به اشتراک گذاری این شکایت که کسانی که در قدرت مداوم واژگون اراده مردم است. فدرال و نوآوری در بی سر و صدا اجبار دولت رفتار با انگیزه های مالی و مجازات را تبدیل سیستم ما به چیزی بسیار نزدیک به بندگی از ما ممکن است می خواهم به اعتراف. (دانشگاه نیویورک استادان حقوق Richard A. Epstein و ماریو لویولا حتی اکو قرون وسطی زبان در توصیف این ترتیب در اقیانوس اطلس: “[آمریکا] تنها گزینه قابل دوام است که برای پذیرش در دامان حاکمیت را به بازگشت پول خود را در ازای اطاعت.”)

در این معنا شاید تهمت است نه یک مرد از وقت خود را. شاید او پادشاهی دیکته به نیویورک کمتر از یک تاریخی موردی از غیر منتظره ای بی ملاحظه ورزش از ایالات متحده به طور فزاینده ای فئودالی فدرالیسم.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>