مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: آمریکا نمی خواهد بشنود شاهد شهادت

سنای آمریکا رای دادند در برابر شنیدن اضافی شهادت شهود در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه. خواه

توسط PATRIS-FUN در 12 بهمن 1398

سنای آمریکا رای دادند در برابر شنیدن اضافی شهادت شهود در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه. خواه تحت سلطه بدن را نهایی می گویند در آمریکا را تبرئه.

محاکمه علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنای آمریکا نمی خواهد از ویژگی های شاهد یا شواهد جدید قانونگذاران در جمهوری خواه اکثریت مجلسی, تصمیم گرفت روز جمعه.

از 100 سناتور, 51 رای در مقابل قانع شهادت شهود و صدور احضاریه برای اسناد. نتیجه ضربه اصلی است برای دموکرات ها با وجود دو خواهان — میت رامنی و سوزان کالینز — شکستن صفوف حزب و رای گیری با رقیب اردوگاه در روز جمعه.

حزب دموکرات طرفداران استیضاح شد هل دادن برای شهادت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که ادعا می کند به اطلاعات جدید در مورد ارتباط بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy. بولتون قبلا گفت که او حاضر به شهادت دادن.

کاخ سفید می خواهد بولتون به سانسور کتاب آینده

در منتشر نشده نسخه خطی یک کتاب آینده بولتون ادعا کرد که تهمت به او گفته بود که او می خواست برای توقف نزدیک به 400 میلیون دلار (€360 میلیون) در کنگره تصویب کمک به اوکراین تا زمانی که این دولت وجود دارد اعلام کرد قصد دارد به بررسی رئيس جمهور رقبای سیاسی با توجه به نیویورک تایمز. بولتون همچنین می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت به تماس Zelenskiy و متقاعد کردن او برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی. مغلوب ساختن پیشی جستن قاطعانه رد این ادعا گفت که او "هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی."

روز پنج شنبه کاخ سفید خواسته بولتون به سانسور بخش هایی از مقاله خود را به ادعا این موجود "اطلاعات طبقه بندی شده."

دموکراتیک Congressman Adam Schiff, که در خدمت به عنوان رئیس دادستان برای اهداف استیضاح دادگاه گفت که اطلاعات رد قانونگذاران جمهوریخواه کنگره خواهد آمد به هر حال.

"شاهدان رئیس جمهور است و پنهان خواهد داستان خود را. و ما خواهد بود پرسید: چرا ما نمی خواهم به شنیدن این که اطلاعات زمانی که ما تا به حال شانس. چه جواب باید ما را اگر ما به دنبال حقیقت در حال حاضر?" او گفت:.

جمهوریخواهان اما استدلال می کنند که به اندازه کافی شواهد و مدارک ارائه شده در طول استیضاح در مجلس نمایندگان, کاهش مجلسی از آمریکا است.

مارکو روبیو گفت: رای گیری برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن "را تحمیل فوق العاده و به طور بالقوه آسیب جبران ناپذیر" به ما.

"فقط به خاطر اقدامات دیدار با یک استاندارد از استیضاح به این معنا نیست آن است که در بهترین منافع کشور برای حذف رئیس جمهور از دفتر" او گفت:.

جمهوری خواهان انتظار برای روشن شدن مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده متهم کرده است از فشار Zelenskiy به بررسی سابق آمریکا معاون رئیس جمهور و بالقوه 2020 انتخابات رقیب جو بایدن و پسرش شکارچی و سپس نکردن کنگره-تایید کمک به اوکراین در انتظار یک اعلام است که پروب.

قانونگذاران در مجلس نمایندگان رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر شارژ با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او تنها سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح پس اندرو جانسون در سال 1868 و بیل کلینتون در سال 1998 هر دو آنها شد و در نهایت تبرئه شد. در سال 1974 ریچارد نیکسون استعفا داد و قبل از او می تواند استیضاح توسط مجلس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تقریبا تضمین شده است به پاک از هر گونه تخلف بیش از معاملات خود را با اوکراین به عنوان استیضاح پیشنهاد نیاز به دو سوم اکثریت به سرنگونی یک رئیس جمهور از دفتر.

پس از جمعه رای دادن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که اتاق را در حال حاضر "آماده به این نتیجه دادگاه در روزهای آینده."

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب