مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه سران شاهد رای مرحله نهایی مسابقات

سنای آمریکا تنظیم شده است به رای گیری در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. نتیجه می تواند بی درنگ جدید و بالقوه مضر شهادت — یا آوردن یک پایان سریع به دادگاه. DW می شکند چه به انتظار.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه خواهد شد رسیدن به یک مقطع حساس روز جمعه را به عنوان قانونگذاران آمریکا به آماده شدن برای رای دادن در مورد اینکه آیا به تماس جدید شهود.

دموکرات ها در حال هل دادن برای شنیدن شهادت از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر مقامات ارشد تهمت مقامات دولت با این استدلال که شواهد جدید است که به تازگی پدید آمده نمی توان نادیده گرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان با این حال مخالفت کرده اند, اندازه, این استدلال که شواهد کافی ارائه شد در طول استیضاح در مجلس نمایندگان, کاهش مجلسی از آمریکا است.

نتیجه رای گیری هم می تواند منجر به شهادت که به طور بالقوه می تواند آسیب تهمت و گسترش اقدامات برای هفته — و یا می تواند جمهوری خواهان رای به تبرئه رئیس جمهور و پایان دادن به محاکمه کردند.

ادامه مطلب: استیضاح در ایالات متحده: چگونه کار می کند ؟

چه هستند شانس جدید شاهد خواهد بود به نام ؟

با وجود جمهوری خواهان کنترل سنا آن را هنوز هم روشن نیست که راه رای گیری خواهد شد.

با 53 قانونگذاران مغلوب ساختن پیشی جستن خواهان برگزاری باریک اکثریت در 100 کرسی مجلس سنا. دموکرات ها نیاز به متقاعد کردن حداقل چهار جمهوری خواهان برای رای دادن به نفع خواستار شهود به منظور اندازه گیری به تصویب.

حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز گفت: اواخر پنج شنبه شب که به او رای خواهد داد برای حمایت از شنیدن شهود. همکار جمهوری خواه میت رامنی همچنین ابراز حمایت از این هفته برای حرکت می کند.

همه چشم ها در حال حاضر در یکی دیگر سناتور جمهوری خواه — لیزا Murkowski — چه کسانی دیده می شود که مردد در مورد این مسئله.

چه اتفاقی می افتد اگر رای یک کراوات ؟

در صورت 50-50 رای, قاضی ارشد دیوان عالی کشور است که ریاست مجلس سنا محاکمه می تواند گام برای شکستن کراوات.

این معلوم نیست و برخی از تحلیلگران معتقدند بعید است که قاضی جان رابرتز را برای حرکت به شکستن کراوات.

باید او کاهش به انجام این کار به بن بست خواهد اساسا به معنای یک شکست برای دموکرات ها. جمهوری خواهان می تواند پس از تماس برای رای به تبرئه تهمت و پایان محاکمه به طور بالقوه در روز جمعه.

چه تهمت متهم ،

رئیس جمهور ایالات متحده متهم کرده است از فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به بررسی سابق آمریکا معاون رئیس جمهور و بالقوه 2020 انتخابات رقیب جو بایدن و پسرش شکارچی و سپس نکردن کنگره-تایید کمک به اوکراین در انتظار یک اعلام است که پروب.

قانونگذاران در مجلس نمایندگان رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر شارژ با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

rs/اس ام اس (dpa, Reuters, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر