مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه: 3 سوال پاسخ داده نشده — و 1 اجتناب ناپذیر نتیجه

ده روز 28,000 اسناد, 176 پرسش و نزدیک به 200 قطعه از شواهد تصویری بعد از استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که رهبری به آن پیش بینی نتيجه گيری: تبرئه.

به عنوان سناتور آماده به بسته اظهارات پیش از رای نهایی روز شنبه در دو مقاله از استیضاح رئیس جمهور آمریکا با آن مواجه است ما نگاهی به برخی از سوالات طولانی که بدون جواب باقی می ماند با وجود این توده از شواهد و استدلال ارائه شده است.

ما همیشه از شنیدن آن شاهد?

با دموکراتها به امید داشتن زمان و مشاوران سابق کاخ سفید به نظر می رسد قبل از سنا نقش برآب جمعه وجود دارد هر فرصتی ما را به شنیدن آنچه که آنها می گویند در مورد تهمت را تعلیق کمک به اوکراین در سال گذشته ؟

وقتی که می آید به سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جواب قطعا بله. او یک کتاب بیرون آمدن در ماه مارس که جزئیات زمان خود را در کاخ سفید و در هیچ چیز متوقف کردن او را از صحبت کردن در عموم قبل از آن.

جزئیات از این کتاب در حال حاضر شده است نشت و با یک محاکمه ظاهر کردن جدول و حملات خود اعتبار و شخصیت و نصب بولتون ممکن است انگیزه بیشتری برای به اشتراک گذاشتن سمت خود را از داستان.

سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, جان بولتون آماده بود به شهادت در استیضاح محاکمه اما نمی توانید شانس و ممکن است در عین حال صحبت کردن. (پیتر Nicholls/فردا نیوز)

“حقایق خواهد آمد. آنها ادامه خواهد داد به بیرون می آیند” منجر دادستان آدام شیف گفت: هنگامی که مرجع جزئیات از بولتون کتاب در سنا است.

کاخ سفید حاکی از آن ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از بخش هایی از مقاله اما بولتون وکیل گفته او را باور نمی کند هر چیزی را در کتاب “منطقی می تواند در نظر گرفته شود طبقه بندی شده.”

  • بسته شدن استدلال شروع در 11 a. m. ET دوشنبه. پخش زنده در CBCNews.ca

دیگر شاهدان خانه مدیران تعقیب استیضاح مورد می خواستم به شنیدن از اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaneyخود را مشاور رابرت بلر و دفتر مدیریت و بودجه (OMB) رسمی مایکل Villalpando — آیا موضوع دیگری.

اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney سرپیچی کرده است یک حکم از مجلس نمایندگان. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

Mulvaney که معروف تایید بجای وجود بیش اوکراین بودجه قبل از رفتن آن را به عقب است و تا کنون حاضر به پیروی از حکم صادر شده توسط مجلس نمایندگان در ماه نوامبر گذشته و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم او تغییر ذهن خود را.

بلر که یکی از مقامات در خط طول بدنام جولای 25 تلفن تماس بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky و Villalpando بودند و هر دو درگیر در انجام رئیس جمهور دستور به نگه دارید تا کمک و می تواند اطلاعات کلیدی در مورد منطق برای نگه دارید و مجموعه ای از وقایع است که آن را احاطه کرده.

اما بدون نیروی استیضاح دموکرات ها می تواند یک سری طولانی از دادگاه دعوا را در دست خود را در تلاش برای استخراج اطلاعات است.

خود طرح دعوی در دادگاه در برابر سابق کاخ سفید مشاور همین McGahnکه حاضر به پیروی از یک حکم در ماه آوریل گذشته است که هنوز هم پیچ در پیچ راه خود را از طریق دادگاه ها.

سازمان دیده بان | سنای آمریکا رای پایین حرکت به حکم اضافی شهود و اسناد و مدارک:

سناتور جمهوریخواه رای دادند در مقابل اجازه می دهد شاهد به شهادت در رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه حرکت یک گام نزدیک تر به تبرئه توسط سنا. 2:25

وجود دارد بیشتر به یادگیری در مورد اوکراین امر?

آن گدا اعتقاد اما با وجود ماه از کاوش توسط کنگره و رسانه های ما هنوز هم واقعا نمی دانم زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول دستور داد یک نگه بر کمک نظامی به اوکراین است.

جزئیات جدید از بولتون مقاله منتشر شده جمعه پیشنهاد می کنم آن را حداقل به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 2019 اما در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا نمی خواهد با ارائه یک تاریخ خاص در زمانی که خواسته در مورد جدول زمانی توسط جمهوری خواه ایالت میت رامنی.

آنها همچنین نمی توان گفت دقیقا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه مند شد و در جو و هانتر بایدن.

“من می توانم نقطه به چیزی در پرونده که نشان می دهد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان قبل ذکر به طور خاص چیزی مربوط به جو و یا هانتر بایدن,” پاتریک Philbin گفت: وقتی پرسید که آیا شواهد وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه کرده بود به Bidens قبل از جو بایدن اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در ماه آوریل 2019.

سازمان دیده بان | کاخ سفید مشاور پاتریک Philbin پاسخ یک سوال در مورد تهمت علاقه در اوکراین:

مغلوب ساختن پیشی جستن بود, اما بحث فساد در اوکراین در اوایل سال 2017 Philbin گفت و شخصی خود را وکیل رودی Guilianiشد و به دنبال 2016 اخراج دادستان ویکتور Shokin در خواست پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن و افشا و خنثی تئوری اوکراین در ایالات متحده در انتخابات دخالت پس از 2018 گفتند.

خانه مدیران گذاشته قانع کننده وقایع نگاری نشان می دهد که تصمیم به اخراج Shokin بود بایدن را ابتکار شخصی اما بخشی از یک تلاش گسترده پشتیبانی شده توسط آمریکا و متحدان به خلاص شدن از شر بی اثر دادستان.

و در حالی که بسیاری از جمهوریخواهان ادعا می کند در مورد هانتر بایدن انتصاب به هیئت مدیره انرژی اوکراین شرکت Burisma شده اند افشا و خنثیآن را نمی خواهد صدمه به دانستن بیشتر در مورد فقط به همین دلیل از تمام cushy هیئت مدیره قرار ملاقات در جهان بایدن پذیرفته شده در یک شرکت در حال حاضر تحت بررسی فساد در زمانی که پدرش در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس مذاکره در امور اوکراین برای آمریکا

سازمان دیده بان | در دادگاه دفاع از سوالات مطرح شده در مورد هانتر بایدن نقش در Burisma:

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح وکیل Pam باندی صرف بخشی از سخنرانی خود با اشاره به اینکه چگونه چند رسانه های خبری همچنین تلاش برای بالا بردن سوال در مورد هانتر بایدن و دخالت خود را در اوکراین شرکت گاز Burisma. 2:22

چرا بایدن Sr. نمی نقطه تضاد منافع و آن را تعطیل کند و به همین دلیل هانتر بایدن باقی مانده در هیئت مدیره تا آوریل سال گذشته نیز نشده است به اندازه کافی توضیح داده شده است.

در مورد جولیانی خود را هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای یادگیری به طور خاص چقدر کسب و کار خود را منافع تلاقی با این کار او انجام شده بود در مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی در اوکراین است.

نیز وجود دارد که برجسته سوالات در مورد میزان که دیگر مقامات و مشاوران کمک کرد اجرای کمک های برگزاری و پوشش آن.

مدیر خانه Zoe Lofgren اشاره جمعه به حجم ایمیل, یادداشت, یادداشت ها, کابل و سوابق است که باقی می ماند “در کاخ سفید با رئیس جمهور است.”

آمریکا باید subpoenaed اسناد از کاخ سفید وزارت امور خارجه وزارت دفاع و OMB اما تا کنون stonewalled و قادر به دریافت بخش عمده ای از آنها.

که به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به سقوط به گروه های غیر نظامی شده اند که با استفاده از قانون آزادی اطلاعات درخواست برای دریافت برخی از این پرونده اگر چه بسیاری شده اند به شدت redacted.

سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch هفته گذشته اعلام کرد که او استعفا از خدمات خارجی. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

همچنین ممکن است بیشتر به یادگیری در مورد اخراج سفیر سابق در اوکراین ماری Yovanovitch. در حالی که او حذف شد و به خوبی مستند شده از طریق خود شهادت و از او همکار دیپلمات در خانه استیضاح جلسات ضبط پدید آمده است که در هفته اول دادگاه نشان می دهد تهمت بود بحث در مورد آن را از یک سال قبل به او شلیک.

Yovanovitch این هفته اعلام کرد که او بازنشسته است و از خدمات خارجی که بدان معنی است که ما در نهایت می تواند شنیدن به طور مستقیم از او.

چگونه تبرئه تاثیر انتخابات ماه نوامبر?

یکی خودداری کنند که صدا در طول محاکمه از هر دو طرف این بود که انتخابات ریاست جمهوری بود در معرض خطر است.

برای جمهوری خواهان آن بود که روند استیضاح خود را که تهدید به پاره کردن برگه های رای” از رای دهندگان آمریکایی. برای دموکرات ها که اظهار داشت در طول این محاکمه که تنها هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق کمک بود برای گرفتن اطلاعات سیاسی خود را حریف است که کمک خواهد کرد که او را به “تقلب” در نوامبر سال 2020 تبرئه خواهد به تهمت مهار آزاد به “همچنان به دنبال فاسد انتخابات آینده.”

تا چه حد نسبت ناروا خواهد شد — به صراحت یا تلویحا — تایید دخالت خارجی در انتخابات سخت است برای گفتن اما استدلال حقوقی ارائه شده در دادگاه می تواند او را توجیه کنیم.

سازمان دیده بان | دفاع وکیل معتقد است که دریافت اطلاعات معتبر از کشورهای خارجی در مورد یک حریف سیاسی غیر قانونی نیست:

کاخ سفید وکیل پاتریک Philbin می گوید سناتورها که همه دخالت خارجی در آمریکا انتخابات غیر قانونی است. 0:15

Philbin استدلال در پرسش و پاسخ بخشی از آزمایشی که “صرف اطلاعات” ارائه شده توسط خارجی بازیگران را نقض نمی مالی مبارزات انتخاباتی ، مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Alan Dershowitz گفته سناتور که اعمال نفوذ قدرت ریاست جمهوری بیشتر به یک منافع انتخاباتی بود و نه سوء استفاده از قدرت به عنوان طولانی به عنوان رئیس جمهور بر این باور خود را دوباره انتخابات شد و در منافع ملی است.

“Dershowitz و Philbin قرار داده اند با هم یک مورد برای رئیس جمهور به پادشاه گفت:” قانون اساسی حقوقی متخصص Michael گرهارد که شهادت در مجلس استیضاح جلسات. “آنها به وضوح استدلال برای ساخت جمهور بالاتر از قانون است.”

سازمان دیده بان | Alan Dershowitz دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف حریف سیاسی:

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم وکیل Alan Dershowitz استدلال می کند رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی توان استیضاح به خاطر او از بازیگری در آنچه که او معتقد به منافع ملی است. 5:36

به عنوان مبارزات انتخاباتی revs تا ما می توانیم انتظار دموکرات ها به ادامه به سوال مشروعیت حکم و جمهوری خواهان به شیپور پیروزی خود را بیش از یک نامشروع روند.

چگونه است که بازی با رای دهندگان به احتمال زیاد به وابستگی حزبی. آمریکایی ها باقی می ماند در مورد به طور مساوی تقسیم بر اینکه آیا تهمت باید از دفتر.

جمهوریخواهان میانه را به وضوح محاسبه شده است که بهتر است به باقی می ماند وفادار به ناروا نسبت به دادگاه آرای مستقل که یک نظرسنجی انجام شده در دادگاه نشان می دهد, می خواستم به شنیدن از شاهدان.

از دو خواهان است که آیا شکستن صفوف در شاهد رای یکی در حال حاضر احساس پیامدهای: رامنییک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد است که برخورد با رئيس جمهور بوده است pilloried توسط جمهوری خواه همکاران و صاحب نظران و disinvited از سالانه توده جمع محافظه کاران شناخته شده به عنوان CPAC.

این احتمال وجود دارد که دموکرات ها را در قرعه کشی یک مقاله جدید از استیضاح بین در حال حاضر و در ماه نوامبر و با توجه به این که وزارت دادگستری گفت: “یک رئیس جمهور را نمی توان تحت تعقیب تهمت تقریبا قطعا باقی می ماند مصون از پیگرد قانونی در حالی که در دفتر.

یکی جواب سوال

یک سوال ما می دانیم که پاسخ به اینکه آیا سنا به رأی به تبرئه. پاسخ این بود هرگز واقعا در شک و تردید. به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن 20 جمهوریخواهان را به رای دادن با دموکرات ها و جدید شهادت شهود آینده آنها به دلیل کمی.

تنها دورافتاده است رامنی که گفت: از آغاز روند استیضاح که او را نگه داشتن ذهن باز. این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری ممکن است سفت او تنها-گرگ وضعیت با رای دادن به محکوم کردن اما خطرات بیشتر عصبی خود را در حال حاضر منتقدان را به شدت جمهوری خواه در ایالت یوتا است.

چند میانه رو دموکرات ها از مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه متحده — Joe Manchin سوم, غرب ویرجینیا, Kyrsten Sinema از آریزونا و Doug Jones آلاباما — همچنین ممکن است با شکستن خود را که می تواند به تبرئه یک روکش نازک bipartisanship.

نگه داشتن یک چشم بر روی این پسر در چهارشنبه استیضاح رای دادن. دموکرات ایالت داگ جونز برای انتخابات مجدد در مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه ایالت آلاباما در ماه های نوامبر و مارس شکستن صفوف خود حزب و رای علیه محکوم کرد. (J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس)

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر