مغلوب ساختن پیشی جستن نشده بود خواب برای حداقل یک روز و نیم قبل از خود coronavirus کنفرانس مطبوعاتی میک Mulvaney می گوید

نظرسنجی در آسوشیتد پرس و NORC به مردم یک فرصت برای توصیف نامزدهای ریاست جمهوری در یک کلمه یا عبارت کوتاه. نتایج شد… گفتن.

دموکرات توصیف سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg به عنوان نزدیک به قطعات مساوی “هوشمند” “جوان” و “گی.” مستقل و جمهوری خواهان بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد به توصیف او به عنوان “گی” و همچنین “بی تجربه” و “میانه رو.” نیکوکار تام Steyer تر بود به شدت به عنوان “غنی” توسط دموکرات ها در حالی که مستقل و جمهوری خواهان تصمیم گرفتند برای “بی تجربه است.”

در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به ثمر رساند برخی از اشاره از “شخص خوب” در میان دموکرات ها او بیشتر کردم “است.” مستقل و جمهوری خواهان نیز بیشتر او را به نام “پیر” پس “فاسد” و “وحشت زده است.”

دموکرات و مستقل به طور مشابه توصیف بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) به عنوان “پیر” در بالاترین, نرخ, اگر خواهان رفت و مستقیما برای “سوسیالیستی” پس “پیر” و “کمونیست.”

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که مسن تر از بایدن و فقط ماه جوان تر از ساندرز است که جهانی به عنوان “غنی” (یک ارزیابی منصفانه) و جمهوری خواهان گفت که او “خرید انتخابات است.”

دموکرات تقسیم شدند در توصیف بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) به عنوان “هوشمند” و “قوی” هر چند مستقل و جمهوری خواهان نظر خود را در درجه اول به عنوان یک “دروغگو” را به عنوان به خوبی به عنوان “دیوانه” و “زن” است که به سختی برای بحث.

در حالی که نامزدهای دموکرات به طور کلی در نظر گرفته بیشتر مثبت توسط اعضای خود حزب مورد بررسی جمهوریخواهان نمی آمد تا با کلمات برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اکثر جمهوریخواهان به سادگی گفت: “رئيس جمهور” به دنبال “کاراگاه” و “حرکت تند و سریع.”

این AP-NORC نظرسنجی انجام شد Feb. 12-16 از طریق مصاحبه های تلفنی با 1,074 بزرگسالان است. حاشیه خطا ±4.2 درصد است. نمایش نتایج کامل در AP-NORC. تابستان مزا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>