مغلوب ساختن پیشی جستن جوراب خواستار متحده بیشتر به استراحت محدودیت های ایالات متحده به عنوان مرگ و میر در نزدیکی 100,000

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در یکی از دوره های خود را شنبه در طول آخر هفته روز یادبود او خواست ایالات متحده برای بازگشایی پس از coronavirus مربوط به مستندات. در عین حال بسیاری از آمریکایی ها محتاط باقی مانده به عنوان تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور به تصویب 1.6 میلیون نفر و مرگ و میر نزدیک به 100,000.

در کالیفرنیا که در آن بسیاری از کسب و کار و فعالیت های تفریحی در حال بازگشایی مقامات در لس آنجلس گفت: آنها را حفظ خواهد تنگ محدودیت تا ژوئیه 4.

در همین حال برخی از رهبران مذهبی صورت گرفت موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه که خانه عبادت است “ضروری” و باید رزومه فرد خدمات این آخر هفته.

“بودن در کانون این بیماری همه گیر و به منظور محافظت از ما گله توصیه می کنیم که جماعت بسته باقی می ماند تا زمانی که دقیق تر و اطلاعات ارائه شده است”, گفت: اسقف پل Egensteiner که نظارت کلیسای انجیلی لوتری در امریکا جماعت در هواپیمای شهر نیویورک در منطقه است.

ایالت نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر — 84 — در بسیاری از هفته و در چه دولتی اندرو کومو به عنوان یک معیار مهم. روزانه مرگ, شمارش به اوج خود رسید و در 799 در 8 آوریل.

یک فرد با پوشیدن ماسک محافظ دیده می شود در شهر نیویورک در میدان تایمز در روز شنبه. (فرانک فرانکلین دوم/آسوشیتد پرس)

“برای من این یک نشانه است که ما در حال ساخت پیشرفت واقعی,” کومو گفت.

باران مرطوب شده شروع تعطیلات آخر هفته در شمال شرقی ایالات متحده که به تازگی بازگشایی سواحل شد و انتظار می رود برای جذب جمعیت کثیری از مردم و آزمون اثربخشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در باغ ساحل در برانکس که شلوغ بود آخر هفته قبل پارکینگ اکثرا خالی به جز برای بزرگ گودال کوچک آب.

در جنوب دورتر مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در یکی از باشگاه های خصوصی برای اولین بار در طول همه گیر — مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در ویرجینیا. او شده است برای هل دادن دولت و رهبران محلی را به طور کامل بازگشایی پس از چند ماه پس از تعطیلی و محدودیت.

بخش هایی از نیواورلئان هم زده بازگشت به زندگی با برخی از رستوران ها و کسب و کار باز برای اولین بار در بیش از دو ماه. برخی از باقی مانده بسته به خصوص در سه ماهه که تا حد زیادی متکی بر گردشگری دلار است.

حداقل چند out-of-towners trickled در. گریر می افتد از Augusta, Ga., عینک ماسک به عنوان او وارد کاخ سلطنتی رستوران برای ناهار. پس از هفته ها در خانه, او گفت که او آماده بود برای یک تغییر از مناظر و نمی خواهید به دست یک جشن تولد با دوستان او شناخته شده برای چند دهه.

برخی از پارک های تفریحی مانند Mt. کوه المپ در مقدونیه در ویسکانسین دلز و تالاب پارک تفریحی در فارمینگتون یوتا باز به بازدید کننده برای اولین بار در ماه. در Facebook سایت برای هر دو پارک آب گرفتگی شد با نظرات از بازدید کنندگان هیجان زده سوار go-karts یا سرسره هر چند برخی از شکایت در مورد تالاب سیاست نیاز به یک ماسک برای ورود به پارک.

مردم با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود در یک پارک تفریحی در فارمینگتون یوتا در روز شنبه. (ریک Bowmer/آسوشیتد پرس)

و آگاه از مسیحیان انجیلی که کلید به پایه خود را از حمایت پیش از ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه با برچسب خانه از عبادت به عنوان “ضروری” و فرمانداران خواست تا به آنها اجازه بازگشایی این آخر هفته. اما رهبران بسیاری از فرقه باید گفت که آنها برنامه ریزی برای حرکت به تدریج و با احتیاط.

در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: یافتن راه خود را 10-فرد محدود در تجمعات و اجازه می دهد خانه عبادت برای باز کردن در 25 درصد اشغال اگر دستورالعمل های ایمنی هستند دیدار کرد.

رهبر مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس اسقف اعظم برنارد Hebda استقبال تغییر اما گفت که کشیش اهل محله نباید بازگشایی کلیساها اگر آنها احساس نمی کنم آنها می توانید ملاقات اقدامات ایمنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>